Tartışma:Diyarbakır

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Jump to navigation Jump to search
Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Türkiye yerleşim birimleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
none
 

Arşivler

Kaynaklı içeriğin çıkartılması[kaynağı değiştir]

  • Tartışma:Şırnak (il)deki tartışma öne sürülerek kaynaklandırılmış içerik çıkarılıyor. Oradaki tartışma sonuçlanmadan maddelerde bu tarz değişimler yapmıyoruz. Var olan içerik üzerinden devam ediyoruz @Çakır. --Pragdonmesaj 20:05, 12 Nisan 2017 (UTC)
Kaynaklı biçimde bahsi geçen ilin bütün bilinen isimlerini başka dillerdeki bilinen isimlerini ve geçmiş isimlerini yan yana mı yazalım? bir takım örnek: Amid, Diyar-i Bekr Bilgi kirliliğinden başka bir durum değil sizin direttiğiniz biçim.--Çakırmsj 20:15, 12 Nisan 2017 (UTC)
Bilinen değil aktif kullanılan. Bknz:Tartışma:Şırnak. Ayrıca kime göre neye göre bilgi kirliliği pardon? --Pragdonmesaj 20:19, 12 Nisan 2017 (UTC)