Kullanıcı mesaj:Zzzzzzz

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Uyuyan arkadaş! Uyan :D[kaynağı değiştir]

Seçimlerde hiç oy kullanmadığınız dikkatimi çekti! Vikipedi:Yöneticilik başvurusu bu sayfaya yakın zamanda hiç baktınız mı? Saygılarımla.--LandSCape 22:21, 20 Haziran 2006 (UTC)

  • Oy kullanacak kadar kendimi 'uyanık' görmüyorum. İlginize teşekkürler Zzzzzzz 19:54, 22 Haziran 2006 (UTC)

Gizli Ermeniler[kaynağı değiştir]

Bu madde daha once silinmis Ermeni Dönmeler ile tamamen ayni; neden eklediginizi sorabilir miyim? Citrat 05:07, 21 Haziran 2006 (UTC)

  • Maddenin daha önceki adı 'Dönme Ermeniler'di. 'Silinsin' diyenler 'dönme' kavramına takmışlardı. Ne yazık ki bu kelime bazılarında sadece cinsel çağrışımlar yapıyor. Oysa ki Sebataycılık da 'dönmeler' olarak adlandırılır. Eğer bir ülke de kimilerine göre 100.000, kimilerine göre 1 milyon gizli-dönme ermeni var ise bu olgunun bir ansiklopedide yer alması gerekir. Dönmelik bir hakaret olarak değil, nötr bir kelime olarak algılanmalı. kaldı ki bizzat Ermeni yayınlarında da buna benzer adlar kullanılıyor. Amerika'da bazı Ermeni siteleri Türkiye'de 2 milyon gizli Ermeni olduğunu söylüyor. Böyle bir konu nasıl olur da ansiklopedik olamaz. Oylamalara bakıyorum da, bazı oylamalarda oy verenler maddenin içeriğine değil, kendilerine çağrıştırdığı yüzeysel hislere bakıyorlar. Bu nedenle farklı bir adla, bir parça da değiştirerek tekrar maddeleştirdim. Ama yeniden oylanır ve silinirse yapacak bir şey yok. Silme heveslisi arkadaşlar katkıda bulunsalar, ismi değiştirseler, içeriği genişletseler daha çok mutlu olurdum. Kolaylıklar Zzzzzzz 19:53, 22 Haziran 2006 (UTC)

Uyarı: Değişiklik Özetleri[kaynağı değiştir]

Nezaket ve kişisel saldırı yapmayınız ilkeleri doğrultusunda lütfen kötüleyici değişiklik özetleri kullanmayınız. Teşekkürler ve iyi değişiklikler. - Noumenon mesajkatkılar 11:27, 24 Haziran 2006 (UTC)

taslak eklemesi[kaynağı değiştir]

lütfen oluşturduğunuz maddeleri bir kategorisi varsa o kategoriye yoksa {{ }} içinde taslak yazarak sınıflandırınız, aksi takdirde maddelerin kaybolması mümkün ve takip edip geliştirmek çok uzun bir zaman alıyor. kolay gelsinDelamorena 12:15, 30 Eylül 2006 (UTC)

Taraflılık[kaynağı değiştir]

Taraflılık nasıl etnik kökene göre oluyor? Yani Türk'e göre tarafsız olan sence Ermeni'ye göre taraflı olabilir mi?

Ayrıca maddenin taraflılığı bir tarafı kötüler bir anlatımla yazılmasından kaynaklanıyor.

Vito Genovese 14:34, 12 Ekim 2006 (UTC)


İlk soruma cevap vermedin gerçi ama neyse. Sen sormadan "terörist" ibaresiyle ilgili bir yere yönlendireyim seni. Oradan bilgi sahibi olabilirsin konuyla ilgili.

Vito Genovese 15:26, 12 Ekim 2006 (UTC)

Engellendiniz[kaynağı değiştir]

Vikipedi'nin ana ilkelerinden tarafsızlık ve doğrulanabilirlik maddelerini bariz ve kasıtlı olarak defalarca çiğnediniz defarlarca uyarıldınız. Üstüne bugün bir de uayaran kişinin ırkına yönelik sataşma yapmışsınız. Bu sebeplerle 1 hafta engellendiniz. Umarım bundan sonra Vikipedi'yi ansiklopedik amaçlarla kullanırsınız, propoganada için değil. --Özgür 16:27, 12 Ekim 2006 (UTC)

2 kelimeden Vikipedi maddesi olmaz..[kaynağı değiştir]

Selam Zzzz, cok güzel gaza gelnmissin gördügüm kadariyla, ama neyazikki o yazdiklarin cogu silinecek. Iki kelimeden Vikipedi maddesi olsaydi madde sayimiz coktan 10 milyonu gecmisti herhalde. Vikipedi EKŞI SÖZLÜK DEGIL! Hicbirimiz Vikipedide bu türlü "madde"ler istemiyoruz. Lütfen emegini ilgilendigin ve hakkinda güzel bilgiler sahib oldugun konulara harca ve bu konular hakkinda güzel görünümlü, güzel bilgili maddeler yaz. Yüz tane "Gök mavidir".. "Tekerlek yuvarlaktir!" diye maddeler yazacagina, bir tek düzgün madde yaz cok daha makbule gecer. Selamlar --Erdall 04:50, 24 Ekim 2006 (UTC)

Örnegin bu yazdigin kanalin hangi ülkenin ulusal kanali oldugu bile belli degil: [[1]]. Bunun ve diger yazdiklarinin herhangi bir okuyucunun isine yariyacagini sanmiyorum. Ayrica bunlar Vikipedi standartlarina da uygun degil. Yani en az bir kere daha elden gecirilmesi gerekir; Baslik maddenin ilk kelimesini olusturmasi lazim, Kategoriler eklenmesi gerek, Interwikiler baglantilari yapilmasi vs vs. Vikipedi:Biçem el kitabı'ni bir gözden gecirsen cok iyi olur. Yoksa su an yaptiklarinla katkidan daha cok is cikartiyorsun baskalarina. Selamlar --Erdall 05:13, 24 Ekim 2006 (UTC)

Boykot[kaynağı değiştir]

Tüm Fransa ile ilgili sitelere Boykot ile ilgili eklemeler yapmanız maddelerin içeriği için gerekli değildir. --Mskyrider 09:10, 5 Kasım 2006 (UTC)

Vikipedi sizi özledi!
Sadness.jpg
Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik.

Eski temponuz ile devam etmeniz dileğiyle...
Sizi Bekliyoruz!
Şubat 2011