Kullanıcı:LandSCape

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Puppeter template.svg
Bu kullanıcının bir veya daha fazla kötü kuklanın ustası olduğu belirlenmiştir.
engelleme kaydı ve LandSCape kukla listesine bakınız
Kötü niyetli kukla kullanımı Vikipedi'de yasaklanmıştır; engeli
aşmak için yeniden kukla kullanımı, engelleme süresinin başa alınmasına sebep olur

Frenk Mukallitliği ve Şapka silinmeye aday gösterildi[değiştir | kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Frenk Mukallitliği ve Şapka) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Frenk Mukallitliği ve Şapka sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--E4024 (mesaj) 13:14, 30 Haziran 2016 (UTC)

Artbeats silinmeye aday gösterildi[değiştir | kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Artbeats) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Artbeats sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--evolutionoftheuniverse mesaj 11:03, 4 Temmuz 2016 (UTC)

Füsun Koroğlu silinmeye aday gösterildi[değiştir | kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Füsun Koroğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Füsun Koroğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 14:18, 13 Ocak 2018 (UTC)