Kullanıcı mesaj:Tpinar

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Vikipedi, özgür ansiklopedi

Vikipedi'ye hoşgeldin Tpinar! Takıldığın yerler olursa lütfen yardım istemekten çekinme, bütün vikipedistler sana yardımcı olacaktır. Kolay gelsin ;-) --Dbl2010 16:19, 13 Ocak 2006 (UTC)

Crystal Clear app error.png

Öncelikle özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz ! Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemeniz çok güzel, fakat ne yazık ki Vikipedi'ye özgür lisanslı (Kamu malı, GÖBL, Creative Commons vs.) olmayan hiçbir kaynaktan içerik aktaramayız; yani (telif hakkı saklı) başka web sitelerinden veya kitaplardan buraya doğrudan içerik taşımanız mümkün değildir. Telif hakları hakkında daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakları/SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. İçerik aktarabileceğiniz bazı GÖBL kaynaklar için GÖBL kaynaklar sayfasına, bazı kamu malı kaynaklar içinse kamu malı kaynaklar sayfasına göz atabilirsiniz. Tekrar hoşgeldiniz, iyi değişiklikler!

kibelemesaj 21:57, 6 Mart 2008 (UTC)

Zorunlu açıklama[kaynağı değiştir]

  • Sayın Kullanıcı; Bugünlerde Özgür ansiklopedi Vikipedi; üretmekten aciz, tüketip yakmayı, yıkmayı marifet sayan insanların saldırılarına maruz kalmaktadır. Korumak için hepimiz elbirliğiyle çabalıyoruz. Yine de gözümüzden kaçan vandalizme karşı; Mesaj sayfanıza Kibele, Mach, Levent Abi, Noumenon vb. gibi sahte imzalarla bırakılacak mesajlara, gerçekliğinden emin olmadan inanmamanızı, bu tür saldırıları hemen hizmetlilerden birine bildirmenizi, vandalizme aldırmadan olumlu katkılarda bulunmayı sürdürmenizi rica eder, iyi çalışmalar dilerim.

NOT:Bir üstte bulunan kibele imzalı ileti doğrudur.Levent Abi İleti 12:30, 6 Haziran 2008 (UTC)

SakhalinioBuyrun beniiiim? 12.32, 8 Haziran 2018 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Gelişim psikolojisi[kaynağı değiştir]

Merhaba, Psikoloji maddesinde yaptığınız eklemeden sonra iki adet gelişim psikolojisi alt başlığı olmuş. Bunları birleştirebilir misiniz? Katkınız için teşekkürler --•gufosowa•✆• 20.38, 27 Mart 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]