Kullanıcı mesaj:Egeyam

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldin![kaynağı değiştir]

Hoş Geldin Egeyam!

Merhaba, tamamen gönüllü katılımcıların çabalarıyla 250 dilde oluşturulmaya çalışılan ansiklopedinin Türkçe bölümü Vikipedi'ye hoş geldin!

  • Bu ansiklopedi beş ana madde üzerinde şekillenir, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar vardır.
  • Katkıda bulunmaktan lütfen çekinmeyin.
  • Vikipedi'nin yazım kuralları basittir. Ne şekilde madde yazabileceğiniz biçem el kitabında ayrıntılı olarak açıklanıyor.
  • Herhangi bir sorun olursa, yardım sayfalarına bakabilirsin.
  • Diğer kullanıcılardan yardım istemekten çekinmeyin; yeni bir katılımcıya yardım etmekten mutluluk duyacaklardır.
  • Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarındaki yazılarınıza, ansiklopedi maddeleri hariç, lütfen imza atmayı (~~~~) ihmal etmeyin.
İletişim
için
Köy çeşmesi
Ortak çalışma alanı
Topluluk portali
Telif hakkı kaybolmuş bir eseri eklemek istiyorsanız
VikiKaynak
Bir terimin sözlük açıklamasını yapmak istiyorsanız
VikiSözlük
Bir şeyin nasıl yapıldığını tarif etmek istiyorsanız
VikiKitap
Özlü sözleri eklemek istiyorsanız
VikiSöz
En çok sorulan... Burada
Bulmak istediğim konuya nasıl erişirim? Gezinti
Bir madde için ekleme yapacağım ama telif hakları sorunu ne olacak? Kaynaklar
Madde hakkında nasıl tartışırım? Tartışma sayfasını kullanın
Bir madde için yapıcı eleştiri nasıl yapılır? Tavsiye
Bir kullanıcı ile sorunum var. Ne yapmalıyım? Nezaket (yorum yaparken katılımcılya değil konuya odaklanın) ve Sorun çözümü

Kolay gelsin... --Garbino ileti 22:08, 10 Ocak 2013 (UTC)

Vikipedi'de deneme yaptığınız veya katkıda bulunmak istediğiniz için teşekkürler. Denemeniz işe yaradı, ancak şu anda geri alındı, silindi ya da silinmek üzere işaretlendi. Başka bir deneme yapmak istiyorsanız lütfen deneme tahtasını kullanın. Vikipedi'ye gerçekten katkıda bulunmak istiyorsanız, nasıl katkıda bulunabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için hoş geldin sayfasına bir göz atın. Teşekkürler. --Garbino ileti 22:08, 10 Ocak 2013 (UTC)


Kullanıcı sayfaları[kaynağı değiştir]

Merhaba. Lütfen başka kullanıcıların kullanıcı sayfalarına müdahale etmeyiniz, zarar vermeyiniz. --yabancım 18:59, 11 Ocak 2013 (UTC)

Stop hand nuvola.svg
Lütfen uyarıları dikkate alınız. Vikipedi işleyişini aksatmanıza yönelik davranışlarınızdan dolayı size yapılan uyarıları önemsememeniz vandalizm olarak değerlendirilebilir ve engellenebilirsiniz. Superyetkinileti 19:05, 11 Ocak 2013 (UTC)


Stop hand nuvola.svg
Vikipedi kurallarına aykırı hareketleriniz nedeniyle, değişiklik yapmanıza bir süre için izin verilmiyor. Eğer yararlı katkılarda bulunmak isterseniz, engellenme sürenizin sonunda tekrar geri gelebilirsiniz. Superyetkinileti 19:14, 11 Ocak 2013 (UTC)

Şikayet etme[kaynağı değiştir]

Yanlışlıkla kendi sayfamı yapmak isterken seninkini yapmışım.Özür dilerim.egeyamm (mesaj) 08:54, 13 Ocak 2013 (UTC)

Elbette şikayet etmeyeceğim ancak, yapılan uyarılara lütfen kulak asınız. Bu tür değişiklikleriniz Vandalizm olarak algılanabilir. İyi çalışmalar.. --Garbino ileti 12:19, 13 Ocak 2013 (UTC)

Hizmetli adaylığı[kaynağı değiştir]

Sevgili egeyam, yine çeşitli denemeler gerçekleştiriyorsun sanırım.. Bunlardan biride beni hizmetli adayı göstermek oldu. Hizmetli adayı olmak istemediğimden başvurunun kapatılmasını talep ettim. Bunu bir deneme dışında yorumlamam güç açıkçası ancak, yine de aday gösterdiğin için teşekkürler. İyi çalışmalar.. --Garbino ileti 23:17, 6 Şubat 2013 (UTC)

Yıldızın için çok teşekkürler Egeyam.. Sevgiler.. --Garbino ileti 13:59, 8 Şubat 2013 (UTC)
Stop hand nuvola.svg
Vikipedi'ye hoş geldiniz. Herkesi ansiklopedimizin gelişmesine katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Katkıda bulunma hakkında daha fazla bilgi almak için hoş geldiniz sayfasına göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, gelişmeye katkıda bulunmayan, sayfa boşaltma, hakaret vb. değişiklikler vandalizm olarak tanımlanır ve eğer bu tavrınızı sürdürürseniz daha fazla uyarılmadan engellenebilirsiniz. Lütfen, diğerlerinin emeklerine zarar vermek yerine ansiklopedimizin gelişmesine yardımcı olun. Teşekkürler. Superyetkinileti 19:16, 26 Haziran 2013 (UTC)

Kullanıcı sayfası[kaynağı değiştir]

Kullanıcı sayfanızda yer alan vandalist ifadeler nedeniyle sayfa silinmiştir. Lütfen bu tür değişikliklerden sakınınız. --Garbino ileti 13:36, 27 Haziran 2013 (UTC)

engelleme[kaynağı değiştir]

uyarı ve bilgilendirmelere rağmen yaptığınız değişiklikler nedeniyle engellendiniz. bilginize. --kibele 13:59, 28 Haziran 2013 (UTC)

Taslak madde[kaynağı değiştir]

Merhaba. Maddeyi taslak madde seviyesine ulaştımak için kategori/kaynak gibi eklemeler yapabilirsiniz. --Ömer Berkaymesaj 19:38, 11 Şubat 2015 (UTC)


Vikiproje Evrimsel Biyoloji İş birliği[kaynağı değiştir]

Darwin Tree 1837.png

VikiProje Evrimsel biyoloji davetiyesi

Merhaba Egeyam, evrimsel biyoloji ile ilgili maddeleri düzenleyip geliştiren Evrimsel biyoloji Vikiprojesi'ne katılmanızı bekliyoruz. Amaçlarımız ve yapacaklarımız için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Brcan (mesaj) 21.33, 7 Haziran 2020 (UTC)