Kullanıcı mesaj:Crazy91

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Hoşgeldiniz Crazy91![kaynağı değiştir]

  Vikipedi
  Vikipe-tan

  Herkesin katkıda bulunabildiği özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoşgeldiniz !

  Burası, tamamen gönüllü katılımcıların çabalarıyla, 250'den fazla dilde oluşturulmaya çalışılan özgür ansiklopedi Vikipedi'nin Türkçe sürümüdür. Burada, yazar kadrosu gibi kavramlar yoktur; sizin de içinde bulunduğunuz Vikipedi kullanıcıları, yani Vikipedi'den yararlanan herkes, Vikipedi'nin yazarıdır.

  Beş temel ilke üzerinde şekillenen bu projeye katkıda bulunmadan önce, Vikipedi'nin politikalarının özetlerini okumanızı öneririz. Ayrıca Vikipedi'nin işleyişi ve içeriğiyle ilgili bilgileri yardım bölümünden alabilirsiniz. Vikipedi hakkındaki sorularınızı Danışma Masası'na iletebilirsiniz.

  Küçük bir hatırlatma: Ansiklopedi maddeleri hariç olmak üzere, tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarındaki yazılarınıza, (~~~~) işaretlerini koyarak ya da yandaki yeşil el işaretinin gösterdiği değiştirme panelinin sol üst onuncu sekmesini tıklayarak Edycja-18.png imza atmayı ihmal etmeyiniz.

  Unutmayın; burası, okuyucuların katkısıyla gelişen özgür ansiklopedi Vikipedi ve siz de buranın bir yazarısınız. Vikipedi'ye katkıda bulunmaktan lütfen çekinmeyin. İyi Vikilemeler... --Takabeg ileti 20:12, 13 Kasım 2008 (UTC)


  Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
  English: Don't speak Turkish? Click here.
  español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
  français: Vous ne parlez pas turc ? Cliquez ici.
  русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
  中文: 你不会说土耳其语吗?点击这里
  Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   Другие языки   其他語言
  Nuvola apps important yellow.svg
  Herkesin katkıda bulunabildiği özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoşgeldiniz. Herkesi ansiklopedimizin gelişmesine katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Katkıda bulunma hakkında daha fazla bilgi almak için hoşgeldiniz sayfasına göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, gelişmeye katkıda bulunmayan, boş, hakaret vb. değişiklikler vandalizm olarak tanımlanır ve eğer bu tavrınızı sürdürürseniz engellenebilirsiniz. Vikipedi'de deneyim kazanmak için diğer maddeleri inceleyebilir ve deneme yapmak için deneme tahtasını kullanabilirsiniz. Lütfen, diğerlerinin emeklerine zarar vermek yerine ansiklopedimizin gelişmesine yardımcı olunuz. İyi çalışmalar!... --DsMuratileti 22:42, 20 Ocak 2009 (UTC)

  Telif hakkı var kullanmayın[kaynağı değiştir]

  Copyright-problem.svg
  Öncelikle özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz ! Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemeniz çok güzel, fakat ne yazık ki Vikipedi'ye özgür lisanslı (Kamu malı, GÖBL, Creative Commons vs.) olmayan hiçbir kaynaktan içerik aktaramayız; yani (telif hakkı saklı) başka web sitelerinden veya kitaplardan buraya doğrudan içerik taşımanız mümkün değildir. Telif hakları hakkında daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakları/SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. İçerik aktarabileceğiniz bazı GÖBL kaynaklar için GÖBL kaynaklar sayfasına, bazı kamu malı kaynaklar içinse kamu malı kaynaklar sayfasına göz atabilirsiniz. Tekrar hoşgeldiniz, iyi değişiklikler! - İyivikiler... homonihilis // ileti 22:55, 20 Ocak 2009 (UTC)  Muratsahinmesaj 03:26, 23 Ocak 2009 (UTC)


  • Merhaba, lütfen maddelere fotoğrafçılık interwikisi eklemeyiniz. Yapmak istediğinizi anlatırsanız yardımcı olalım. Teşekkürler...Vikiçizer 22:44, 30 Aralık 2009 (UTC)
  • Bir kavram var, bilmem haberdar mısınız ama ne olduğu değil, sonuç önemli :) tanıdım sizi, az önce "biliyorum, yeni, kullanıcı değilsiniz yine de hoşgeldiniz" benzeri bir mesaj yazmıştım. Neyse; Vikipedi'ye olan katkılarınız için teşekkürler.  Levent İleti Katkılar   22:53, 30 Aralık 2009 (UTC)