Kullanıcı mesaj:Levent

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
DİKKAT: Yazdığınız iletiye benden yanıt beklemeden önce kullanıcı sayfamdaki durum belirtecinin yeşil/gri görünüp görünmediğine emin olunuz. Eğer anonim (IP) kullanıcıysanız, kayıtlı kullanıcı olmanın bir takım sorunları kendiliğinden ortadan kaldırması nedeniyle mesajınıza yanıt vermemin ikinci planda yer alacağını bilmeniz rica olunur.


Lütfen dikkat!    Mesajınızı en üstte yer alan "değiştir"in yanındaki + sekmesine basarak, ya da "değiştir" ile sayfanın en altına yazarsanız daha çabuk görüp yanıt verebilirim. Hemen yanıtlayamazsam panik yapmayın; olağanüstü bir durum yoksa en geç 48 saat içinde "turuncu şeridi" görürsünüz.. Teşekkürler.
NOT: LÜTFEN HİÇBİR OYLAMA ya da TARTIŞMA İÇİN (özellikle politik ve etnik konularda) BANA GÖRÜŞ SORMAYIN, BU DURUM İLGİM OLSA DA O İLGİYİ AZALTIYOR.
Ayrıca; bayram, yılbaşı vb. kutlamalar için mümkünse bana yazmak yerine fazladan bir değişiklik yapın.

Lütfen mesajlarınızı en alta yazınız. Teşekkürler.

Levent

TÜRKÇE VİKİPEDİ KRONOLOJİSİ

"..kahramanlıkla insanlığın taban tabana zıt olduğunu, nasıl anlatırsın?" - Süreyya Berfe (Basma'dan)


"..yararlı şeyler yaparak yaşlanmak.." - Lazarus Çocuğu'ndan.


"..hiçbir yapılanla kifayet etme; geç öteye!" - Ömer Hayyam


10 Bu kullanıcının Vikipedi'deki yaşı 10 yıl, 9 ay ve 20 gündür.
Geçmiş olsun[kaynağı değiştir]

İlk geçmiş olsun dileği benden olsun. Umarım sağlığınıza kavuşursunuz. Vikipedi size biraz da olsa moral verecek ise ne mutlu bu sayfalara. Hoş geldiniz. --e.c. 19:39, 22 Kasım 2017 (UTC)

  • Çok Teşekkürler e.c., büyük bir moral oldu bu. Bir çok şey inanılmaz derecede değişmiş. Önceden aktifken kendi kendime uyguladığım bir sistemim vardı, biraz alıştıktan sonra ona devam etmeyi düşünüyorum: "Her gün en az bir madde ekle." Tanışmadığım arkadaşlara, eski dostlara da merhaba..
Çok geçmiş olsun, en kısa sürede sağlığına kavuşursunuz umarım. Ne kadar sizi tanımasamda çok önemli katkılar verdiğinizi biliyorum. Tekrar hoş geldiniz diyelim. --Maurice Flesier message 11:08, 2 Aralık 2017 (UTC)

VikiProje Sovyetler Birliği daveti[kaynağı değiştir]

Selamlar abi. Tekrar hoşgeldin. Katkılarına son sürat devam edeceğinden hiç şüphem yok. Çokça geçmiş olsun.

İlgilenebileceğin için sana burada oluşturduğum ve 1 yılı aşkın süredir yürüttüğüm Vikiproje:Sovyetler Birliği davetiyesi göndereceğim. Elbet ilgi alanın olan bir katkı alanı vardır diye umut ediyorum. Pek çok işbirliği projesine imza attık, hatta son zamanlarda ödüllü işbirliği projelerinede el attık. Çeşitli kuruluşlardan hala mesaj alıyorum, sırayla bir çok ödüllü proje yapacağız. Seni toplu mesaj listesine ekledim. Projeye de göz atarsan sevinirim, zira yapılacak çok şey var :) Proje şablonunu da atıyorum, inceleme kolay olsun diye. Birlikte nice çalışmalara. --Ahmet Turhan (mesaj) 10:13, 23 Kasım 2017 (UTC)

State Emblem of the Soviet Union.svg
Flag of the Soviet Union (1936-1955).svg
VikiProje Sovyetler Birliği Daveti
İyi günler, iyi Vikiler.
Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği ile ilişkili tarih, politika, bilim, coğrafya, ekonomi, askeriye, hukuk, eğitim, felsefe, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesine davetlisiniz.

Projeye katkıda bulunmak için katılımcılar listesine isminizi ekleyin, iş bölümü ve hedefler kısmına yapmayı düşündüğü katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edin. Bununla birlikte bu ayın iş birliği projesine katılarak projenin gelişmesine katkıda bulunun. İşbirliği projesinde pek çok ödül sizi beklemekte.

Ayrıca çalışılan maddeleri ve düzenlenmesi gereken maddeleri inceleyebilir veya anket ve oylamalara katılarak görüş bildirebilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN.


  • Çok teşekkürler Ahmet Turhan, sanırım bir süre alışmam gerekecek. Bu sistem tamamen değişmiş, 7 yıl öncesine göre. Uyum sağlar sağlamaz katkıda bulunmaya başlayacağım. Sevgiler, selamlar.  Levent İleti Katkılar   19:55, 24 Kasım 2017 (UTC)
Uyum sürecinde yardım ve dayanışma isteğiniz varsa çekinmeden söyleyin @Levent. --Ahmet Turhan (mesaj) 20:44, 24 Kasım 2017 (UTC)
Unutmadan, 1 Aralık'a kadar ödüllü proje devam ediyor. Açılacak madde çok :) --Ahmet Turhan (mesaj) 20:15, 25 Kasım 2017 (UTC)

Seçkin içerikler[kaynağı değiştir]

Selamlar abi. Yazacak maddeler aradığını biliyorum :) Bir önerim var, birlikte seçkin içerik hazırlama adına çalışmaya ne dersin? Bu kapsamda proje yapcağız. Burada İngilizce sürümünde seçkin madde veya seçkin liste olup Türkçe'de olmayan 5 ayrı seçkin içerik oluşturma önerimiz var, desteğini sunacağın bir öneri var mı? Aralık ayı projesine bunu yapabiliriz. --Ahmet Turhan (mesaj) 07:31, 28 Kasım 2017 (UTC)

Seçkin içerik[kaynağı değiştir]

Selamlar. Vikiproje Sovyetler Birliği kapsamında gerçekleşecek Aralık 2017 işbirliğinde Türkçe Vikipedi'ye seçkin madde ve seçkin liste kazandırmayı düşünüyoruz. Burada İngilizce Vikipedi'de seçkin madde veya seçkin liste olan seçkin içerik oluşturma önerileri mevcut. Siz de görüşünüzü bildirerek ve projenin bir parçası olarak gerek Vikipedi'nin gerekse projenin gelişmesine yardımcı olun ve sizin de seçkin içeriklerde isminiz olsun. --MediaWiki message delivery (mesaj) 07:46, 28 Kasım 2017 (UTC)

Seçkin liste çalışması[kaynağı değiştir]
WorkerLogo.png
Sovyetler Birliği İşbirliği Daveti

Red Star Emblem.svg
İyi günler, iyi Vikiler.
Sovyetler Birliği ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesi kapsamında her iki haftada bir tekrarlanan Sovyetler Birliği İşbirliği Projesine davetlisiniz.

Bu ayın proje konusu Sovyetler Birliği liderleri listesi ve Sovyetler Birliği başbakanları listesi maddelerini Türkçe Vikipedi'ye seçkin liste olarak kazandırmaktır.

Her ay planlı bir şekilde Sovyetler Birliği ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin dönemki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz ve katkı sunmanız yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

Bu mesaj proje toplu mesaj listesindeki kişilere gönderilmiştir. --MediaWiki message delivery (mesaj) 09:31, 1 Aralık 2017 (UTC)

VikiProje Siyaset Aralık 2017 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]


Society.svg
Bu ayki işbirliğine katılın!

Aralık 2017'nin işbirliği üç maddeden oluşmaktadır.
(a) "Siyaset proje şablonu" bulunan maddelerde sınıf ve önem değerlerinin birinin veya ikisinin tamamlanması veya düzeltilmesi, siyaset proje şablonu olmayan ilgili maddelere (sınıf ve önemi belirtilerek) eklenmesi.
(b) Taslak sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek Başlangıç sınıfına yükseltilmesi.
(c) Başlangıç sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek C sınıfına yükseltilmesi.

  • Puanlama sonunda ilk üçe giren katılımcılar ödül alacaktır.
Hedefler: (a) kısmı için 50, (b) kısmı için 10 madde, (c) kısmı için 3 maddedir.

--MediaWiki message delivery(mesaj) 12:20, 1 Aralık 2017 (UTC)