Kullanıcı mesaj:Ahdiker

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Vikipedi'ye Hoş Geldiniz![kaynağı değiştir]

Vikipedi'ye hoş geldiniz

Merhaba Ahdiker. Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Aklınıza takılan sorular varsa ve danışma gereği duyuyorsanız yardım ve sıkça sorulan sorular sayfalarına bakabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı Danışma masası ve Köy çeşmesinde de belirtebilirsiniz. Maddelerde değişiklik yapmak için bu sayfaya ve bu sayfaya bakmanızda yarar var. Ses, animasyon, fotoğraf, vb. dosyaları Vikipediye yüklemek için önce mutlaka bu sayfayı okumalısınız. Vikipedistlerle mesajlaşmak isterseniz size her konuda yardımcı olmak isteyeceklerdir. Mesaj atmak istediğiniz kullanıcının mesaj sayfasına girip, üstteki "+" butonuna tıklayıp, çıkan değişiklik sayfasında konuyu, mesajı yazıp sonunda da 4 tilde ile (~~~~) imza atmayı lütfen unutmayınız!
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri eklemiyoruz. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız.

Unutmayın![kaynağı değiştir]

  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin Kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Politika ve yönergeleri okuduysanız, değişiklik yapmayı ve Vikipedide neler yapabileceğinizi artık biliyorsanız cesur olun ve değişiklik yapmaya başlayın!...
Haydi kolay gelsin!

Reality 20:34, 29 Eylül 2011 (UTC)

Ali Kılıç (siyasetçi) silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ali Kılıç (siyasetçi)) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ali Kılıç (siyasetçi) sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--SakhalinioBuyrun beniiiim? 15:12, 13 Şubat 2018 (UTC)

Rica ederim. Bu arada gerçekten neden Kayda değer kişi olmadığını ve Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar şeklinde etiketlendiğini anlamadım. Örneğin neden Battal İlgezdi'nin sayfası aday değil ama Ali Kılıç aday? Somut bir örnekle açıklanabilirse memnun olurum. Okuduğum şeylere aykırı bir şey göremiyorum. Ne olduğunu anlamam konusunda yardım rica ediyorum.
Bu başlığı açmamın bir başka sebebi ise Google aramalarında Ali Kılıç'ı aratınca Ali Kılıç'ın sayfası ile Ali Kılıç (siyasetçi)'nin fotoğrafı eşleşiyor bi süredir. Bu durumun da düzeltilmesi gerekiyor. Bununla ilgili Google'a da geri bildirim gönderdim ancak henüz cevap alamadım. Bu nedenle bu sayfanın en azından taslak olarak devam etmesi ya da ne eksikse düzeltilerek yayında kalması gerektiğini düşünüyorum. Sevgiler & iyi günler. Ahdiker (mesaj) 06:49, 14 Şubat 2018 (UTC)