Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Türk Ordusu'nun 1941 yılındaki savaş düzeni

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Türk Ordusu'nun 1941 yılındaki savaş düzeni[kaynağı değiştir]

Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK
Tartışma için öngörülen süre dolmuştur. (yenile)
Fikir birliği sağlanamamışsa ek süre verilmeli ve 3 gün, 13 saat ve 17 dakika sonra kapatılmalıdır. (yenile)

Konusu bakımından nasıl değerlendirilmeli tam emin olamadım. Bu düzenler aşağı yukarı çok değişmiyor genelde, kullanılan kaynaklar da konu özelinde değil. En'deki sürüm de buradan bir kullanıcı tarafından açılma. Ben silinmesi gerektiği fikrindeyim. Kingbjelica (mesaj) 22.10, 14 Şubat 2021 (UTC)

  • Girilmesi hâlinde II. Dünya Savaşında Türkiye'nin kullanacağı savaş düzeniydi diye biliyorum. Silinmesinden ziyade II. Dünya Savaşı'nda Türkiye maddesine aktarılabileceğini düşünüyorum. Belki bir tablo ya da görsel halinde de kullanılabilir. --justinianus | mesaj 12.21, 16 Şubat 2021 (UTC)
  • Kalsın Kalsın İçerik açısından zayıf. Aynı dönemde Türk ordusunda kullanılan mühimmat bilgisi veya birliklerin konuşlandırılması gibi ek bilgilerle desteklenebilir. Ayrıca justinianus'un önerdiği gibi II. Dünya Savaşı'nda Türkiye maddesinin içine taşımak da bir seçenek.--EmreOsm95 (mesaj) 07.58, 23 Şubat 2021 (UTC)
  • Taşınsın Taşınsın justinianus'un dediğine katılıyorum. İlgili maddenin altına aktarılabilir. --Jelican9💬 08.52, 23 Şubat 2021 (UTC)