Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Müslüman Reform Hareketi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

SAS tartışması sonucunda sayfanın kalması yönünde karar verilmiştir. --Superyetkinileti 11.42, 3 Ağustos 2019 (UTC)

Müslüman Reform Hareketi[kaynağı değiştir]

(Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · FENS · JSTOR · NYT · VK)

Maddenin içerik olarak kayda değerlik yönergelerini karşıladığı konusunda şüpheliyim. Bu gerekçe ile silinmeye aday gösteriyorum. Nedim Gâyet Bir (mesaj) 14.50, 6 Temmuz 2019 (UTC)

  • Kalsın Kalsın Konuyla ilgili birçok kaynak var, birkaçını maddeye ekledim. Kayda değerliği ispatı için yeterli gözüküyorlar.--RapsarEfendim? 18.29, 12 Temmuz 2019 (UTC)
    • Yanıt Yanıt - Kaynak dediğiniz, NBC kanalında yayınlanmış bir haberden ibaret. Bunun dışında herhangi bir kaynak yok. Mesele şudur; bu "hareket" ne yapıyor belli değil. Hâlâ etkin mi, en son ne zaman bir etkinlik ya da faaliyette bulundu, bir sonraki faaliyeti ne olacak bilinmiyor. Resmî internet sayfalarında bile herhangi bir bilgi yok. Manzara itibarıyla, vaktiyle bir tepki olarak biraraya gelmiş bir kaç aydın kişi, bir bildiri yayınlayarak böyle bir harekete geçtiklerini ilân etmişler, lakin hareket bundan ibaret kalmış. Yani laf var, icraat yok. Ne şekilde bir reform? Ne yapacaklar? Nasıl yapacaklar?... Belli değil. Ayrıca Vikipedi için, bizim için hiçbir önemi haiz olmayan bir oluşum. Bu oluşumda adı geçen kişiler de "dünyaca ünlü" kişiler değil... Hâsıl-ı kelâm; kayda değer değil. Nedim Gâyet Bir (mesaj) 21.13, 19 Temmuz 2019 (UTC)
Dış bağlantılar kısmında listelenen kaynaklardan bahsediyorum. Tamamı direkt olarak bu kuruluşu ele alıyor.--RapsarEfendim? 18.03, 20 Temmuz 2019 (UTC)

kalsın, kayda değer.. --kibele 09.35, 26 Temmuz 2019 (UTC)


Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.