Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Burçin Tetik

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız.

SAS tartışması sonucunda sayfanın kalması yönünde karar verilmiştir. --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 16.34, 10 Haziran 2021 (UTC)

Burçin Tetik[kaynağı değiştir]

Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK
Tartışma için öngörülen süre dolmuştur. (yenile)
Tartışma için öngörülen süre dolmuştur. (yenile)

VP:KİŞİ kriterlerini sağladığı konusunda emin değilim OvalThunder9💬 09.50, 27 Mayıs 2021 (UTC)

  • Symbol speedy vote.svg Hızlı silinsin kayda değerlik kriterleri karşılamadığını düşünmekteyim kişinin bilgilerini tek kaynak olarak internet sitesinden faydalanılmış tarafsızlığı bozmaktadır. ben yeterli argüman sunulmadığını ufak çağlı araştırmam sonucu düşünmekteyim.Darkblue06 (D) (mesaj) 20.09, 29 Mayıs 2021 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Maddeyi geliştirdim. Çeşitli ödüller almış, özellikle yayımladığı ilk kitabının ardından bir çok yayın organında söyleşileri yayımlanmış bir yazar. Kaynak sayısı 9'a çıktı, daha da arttırabilir; hakkında bayağı çok haber var ama içeriğe çok katkısı olmaz, aynı şeyler tekrar ediliyor. Maddeyi oluşturanın tecrübesiz bir kullanıcı olduğunu görüyorum, yeni başlayan bir çok kişinin yaptığı gibi kişinin kendi sitesinden bazı bilgileri alıp özetlemenin yeterli ve uygun olacağını düşünmüştür. Bu, hakkında madde oluşturulan konunun kayda değer olmadığını göstermez, maddenin yeterince kaynaklandırılmadığını gösterir sadece. Biraz emekle geliştirilip zenginleştirilecek maddeleri "kayda değer değil" diye kestirip atmak yerine gelişmesi için fırsat vermek, oluşturan kullanıcılara da teşekkür edip daha çok kaynak ekleyerek geliştirmesi konusunda teşvik etmek taraftarıyım. Eğer konu hakkında bilgimiz yoksa sırf maddeyi yazan bir ya da iki kaynak kullanmış, yeterince kaynaklandırmamış diye konunun kayda değer olmadığına hükmedemeyiz; ancak o maddenin üzerinde daha çok çalışılması gerektiğine hükmedebiliriz.--Başak (mesaj) 15.22, 30 Mayıs 2021 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Sayın @Basak’ın da dediği gibi hemen araştırmadan madde de az kaynak var diye "kayda değer değil" kanısına varmamamalıyız. İnternette yaptığım bazı araştırmalar sonucu bu, şu ve şu kaynakları buldum. O yüzden kalması yerinde olacaktır.  Baran Ahmet  Talk? 14.05, 4 Haziran 2021 (UTC)
  • Kalsın. İçerik şu an için yeterli. -- Sadrettin 08.08, 10 Haziran 2021 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.