Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Aylin Şengün Taşçı

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

SAS tartışması sonucunda sayfanın kalması yönünde karar verilmiştir. --Superyetkinileti 18.48, 1 Ağustos 2020 (UTC)

Aylin Şengün Taşçı[kaynağı değiştir]

Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK

Kayda değerliği konusunda değerlendirilmesi için SAS'a taşınmıştır. Sakhalinio (mesaj - e-posta) 21.22, 30 Temmuz 2020 (UTC)

  • Kalsın Kalsın Maddenin kayda değer olduğunu düşünüyorum. Önceden de biliyordum Türk sanat müziği sanatçısıdır. Tabi benim tanımam kayda değerlik sağlamıyor ancak madde hakkında kaynaklar var. --ChiefBeramesaj 21.56, 30 Temmuz 2020 (UTC)
  • Kalsın Kalsın "Ünlü bir müzik yayın şirketi aracılığıyla en az iki albüm yayımlamış olmalı." kriteri gereğince. Hatırla ve Aşktan Yana albümleri Yenikapı Müzik'ten çıkmış bu kaynağa göre, baktım Yenikapı Müzik Göksel Baktagir'le falan çalışmış görünüyor websitelerinde, benim için yeterli. ----anerka'ya söyleyin 16.25, 31 Temmuz 2020 (UTC)
  • Kalsın Kalsın VP:MÜZİK’e göre Kayda Değer.  Baran Ahmet  Talk? 07.40, 1 Ağustos 2020 (UTC)
  • Yorum Yorum Kayda degerliligi ispatlanmis. Kapatilabilir saniyorum ki? @Superyetkin --Can Je suis là 18.43, 1 Ağustos 2020 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.