Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Abraham Lincoln'ün patenti

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız.

SAS tartışması sonucunda sayfanın hızlı kalması yönünde karar verilmiştir. -- Dr. Coalmesaj 02.36, 14 Ocak 2021 (UTC)

Abraham Lincoln'ün patenti[kaynağı değiştir]

Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK
Tartışma; 6 gün, 20 saat ve 28 dakika sonra kapatılabilir. (yenile)
Fikir birliği sağlanamamışsa ek süre verilmeli ve 11 gün, 20 saat ve 28 dakika sonra kapatılmalıdır. (yenile)

Çok az bilgi içeriyor ve açıldığından beri hiç düzenleme yapılmadı. Yapılacağını da zannetmiyorum. Silinmesi veya taşınması daha iyi olabilir. (Ben açmıştım.) Ottovondodo (mesaj) 23.05, 13 Ocak 2021 (UTC)

en:Abraham Lincoln's patent, maddenin potansiyeline ilişkin fikir veriyor. Kaynaklara göre kayda değer gibi görünüyor, biyografi içinde de tutarlı bir görünüm sunmayacağını düşünüyorum. Hızlı kalsın diyorum dolayısıyla.
Vito Genovese 23.14, 13 Ocak 2021 (UTC)

Kalsın Kalsın Maddedeki bilgiler kayda değerlik için yeterli duruyor. Kötü de yazılmamış. --•gufosowa•✆• 23.22, 13 Ocak 2021 (UTC)

  • Hızlı kalsın, son derece sağlıklı ve kayda değerliği tartışma kaldırmayan bir taslak madde. Bu gerekçeyle silinmeye aday gösterilemez. --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 00.57, 14 Ocak 2021 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.