Tartışma:Futbol

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Burası, Futbol sayfası üzerindeki değişikliklerin konuşulduğu tartışma sayfasıdır.
Seçkin madde Futbol bir seçkin maddedir. Madde (veya onun eski bir sürümü) Vikipedi topluğunun ürettiği en iyi maddelerden biri olduğuna karar verilmiştir. Buna rağmen, bu maddeyi güncelleyebilir veya geliştirebilirseniz, lütfen çekinmeyin.
Ana Sayfa ödül Bu madde 4. Hafta 2019 tarihinde Vikipedi ana sayfasında Haftanın seçkin maddesi olarak yayınlanmıştır.
Vikiproje Konseyi           Bu sayfa, şu Vikiprojelerin kapsamında yer almaktadır:
Vikiproje Futbol (SM-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Futbol maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Futbol kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 SM  Bu madde SM-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje 10K (SM-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 SM  Bu madde SM-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Main Page trophy Futbol, 11 Nisan 2016 tarihinde günün maddesi olarak Vikipedi anasayfasında yer aldı.

Değişiklik[kaynağı değiştir]

Ansiklopedi maddesi sistematiğine biraz uzak bir metindi ve bazı bölümleri gazete yazısını andırıyordu. Bundan dolayı tamamen değiştirdim. Bu biçim üzerinde geliştirmek bana daha iyi olurmuş gibi geliyor. Herkesin bilgisine.--DeveDiKeNi 07:01, 5 Nisan 2006 (UTC)

Aslında anlaşılır bir metinmiş gii görünsede bazı mantık hatalarının olduğunu düşündüm ve bazı değişiklikler yaptım ancak hala bazı sorunlar övar. Biçim olarak acemice olduğunu kabul ediyorum. maddenin iskletini kurallar üzerinden giderek yazmak daha iyi olur düşüncesindeyim.--Fuzzy huitzilo 00:06, 9 Şubat 2007 (UTC)

güzel bir bilgilendirme sayfası ancak eksikler görüyorum..onları doldurmaya çalışalım--Beyaxe 18:28, 20 Mayıs 2008 (UTC)

Kale yüksekliği ?[kaynağı değiştir]

Kale üst direğinin yerden yüksekliğinin 4 m olduğunu zannetmiyorum. Bu ölçü bana imkansız gibi geliyor. Fatih SAATÇI Bu imzasız yazı Fsaatci (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 13 Aralık 2010

  • Vandalizm kaynaklı yanlış bilgi düzeltildi, teşekkürler. --Superyetkinileti 22:34, 13 Aralık 2010 (UTC)