Kullanıcı mesaj:Yaratmayıcı/Arşiv 1

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Geri dön
Lütfen üzerinde değişiklik yapmayın

Merhaba Yaratmayıcı/Arşiv 1, herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Vikipedi sayfalarında yaptığınız değişiklikleri bu sayfadan tüm Vikipedistler inceleyebiliyor ve herhangi bir sayfada yanlışlık yapsanız bile, siz veya herhangi bir vikipedist işlemi geri alabiliyor. Bu yüzden hata yapmaktan korkmayın, cesur olun!
  • Herhangi bir maddeye gidip sayfanın üst kısmındaki Değiştir veya Kaynağı değiştir butonuna basarak, o sayfaya yeni bilgiler ekleyebilir, yanlış ve kaynaksız bazı bilgileri çıkartabilir veya hatalı kısımları düzeltebilirsiniz.
  • Denemelerinizi deneme tahtasında yapabilirsiniz. Vikipedi'de şu an hangi kullanıcıların hangi değişiklikleri yaptığını görmek için sol menüde bulunan son değişikliklere tıklayabilirsiniz.
  • Yardım ve SSS sayfalarını okuduktan sonra Vikipedi ile ilgili sorularınız varsa danışma masasına, bilge sayfasına veya son değişikliklerde gördüğünüz herhangi bir Vikipediste mesaj yolu ile danışabilirsiniz. Tüm Vikipedistleri ilgilendiren konularda ise toplu mesaj atmak yerine köy çeşmesinde ilgili kısma mesaj bırakabilirsiniz.
  • Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarında mesajlarınızın sonuna, "~~~~" yazarak imza atmayı unutmayın!.
Son olarak!
  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz. (Sizin kullanıcı sayfanız sitenin en üstünde yer alan isminize basınca çıkan buradaki sayfadır.)
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri ekleyemiyoruz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Maddelerde değişiklik yaparken, lütfen tarafsız bir bakış açısıyla ve ansiklopedik bir dilde yazmaya özen gösterin, engelleme politikası, oy kullanımı gibi politika ve yönergelerini vakit buldukça mutlaka okuyun.
Haydi başlayın!
  • Vikipedi'yi daha iyi kullanabilmek için buradaki bilgileri ara ara okuyabilirsiniz. Bir kaç gün içinde ne kadar basit olduğunu anlayacaksınız. Vikipedi'de yazılan tüm bilgilerin belirli editör veya yazarlar tarafından değil, Vikipedi'ye yeni kayıt olan tüm kullanıcılar tarafından yazıldığını unutmayın!

Kolay gelsin!

Hkn-bot (mesaj) 17:20, 26 Nisan 2016 (UTC)

Deneme tahtası kullanımınız hakkında[kaynağı değiştir]

Deneme tahtasını başarıyla kullandınız. Face-smile.svg Teşekkürler--Hkn-bot (mesaj) 17:20, 26 Nisan 2016 (UTC)

neden[kaynağı değiştir]

merhaba dustum mahabad makaleyi bir kaç gün dir düzenledim ama onayla olmaz neden? teşekkür ederim.زانکو درویش (mesaj) 20:52, 29 Nisan 2016 (UTC)

Kavgam yok sayın yetkili[kaynağı değiştir]

Yoktur sayın yetkili hayrola ne kavgası...--Ormanlar Kralı Aslan (mesaj) 07:06, 30 Nisan 2016 (UTC)

+[kaynağı değiştir]

Bu arada ben Kapıyıaç'ım sayın Anyela --YerelDahi Evet?

Evet biliyorum mesaj attığında görmüştüm isminden de belli :) ama yoğun olduğum için geri dönemedim--Krystal ?

onaylama[kaynağı değiştir]

değişikliğinizi onayladım --İnternionmsj 10:26, 30 Nisan 2016 (UTC)

Teşekkürler (sistem otomatik onaylanmış kullanıcılara almadığı için buradan yazıyorum.)~~YerelDahi Evet?

evet vandalizm yapıldığı için için şuanda 1 ay yarı koruma altında. Bu sebeple ben ekledim mesajı --İnternionmsj 13:34, 30 Nisan 2016 (UTC)

Face-smile.svg Teşekkürler YerelDahi Evet?

Ayrıca Yerli Plaka'daki değişikliğimi onaylar mısın?(İmzaya renk koymayı bilmiyorum bu yüzden imzam acemice.)~~YerelDahi Evet?

İmza ekleme[kaynağı değiştir]

Merhaba ben halen yapamadım tercihler bölümüne imzamı,benim yaptığım imza çalışmıyor zaten aşırı acemice,imzanın kullanıcı sayfaya bağlantı veren yeri mavi,mesaj tarafı turuncu olan bir imza yapabilir misin? (mesaj tarafında da evet? yazacak.) Bu imzasız yazı YerelDahi~~trwiki (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhaba, altta yaptığım gibi bir şey mi istiyorsunuz tam anlayamadım.--Alptns90 (mesaj) 17:01, 30 Nisan 2016 (UTC)

YerelDahi~~trwikimesaj

İmza[kaynağı değiştir]

İmza ile alakalı şeyleri buradan okuyup öğrenebilirsiniz.--Alptns90 (mesaj) 17:16, 30 Nisan 2016 (UTC)

İmza ekleme[kaynağı değiştir]

Merhaba ben halen yapamadım tercihler bölümüne imzamı,benim yaptığım imza çalışmıyor zaten aşırı acemice,imzanın kullanıcı sayfaya bağlantı veren yeri mavi,mesaj tarafı turuncu olan bir imza yapabilir misin? (mesaj tarafında da evet? yazacak.) Bu imzasız yazı YerelDahi~~trwiki (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

--YerelDahi evet? böylemi ? kaynağı değiştir diyerek nasıl yaptığımı görüp kopyalayabilirsin.----Krystal ? 17:35, 30 Nisan 2016 (UTC)

Bende değiştirmeye çalıştım ama gitti imzam. By erdo can'a da olduğu gibi Üzgün--İnternion (mesaj) 17:40, 30 Nisan 2016 (UTC)
anladım şimdi. Ham imza bölümü açık hale getirilsin o zaman olur. @By erdo can sanırım Ham imza bölümünü açmadı bu yüzden öyle oldu. Eğer açsaydı imzası olacaktı --İnternion (mesaj) 18:01, 30 Nisan 2016 (UTC)
Yaptım hocam saolun --Erdo Can 18:29, 30 Nisan 2016 (UTC)

imza[kaynağı değiştir]

Merhaba. Şöyle bir şey mi istiyorsunuz YerelDahi~~trwikimesaj Bu iyiyse, tercihlerim panosunda "imzanızda gözükmesini istediğiniz isim" kısmına aynen kopyalayın. Sonra da kaydete tıklayın. Zor bir şey değil. — OkanfanEvet benim? 17:54, 30 Nisan 2016 (UTC)

Okanfan Anyela'nınkini uyguladım,ama yine de ilgin için teşekkürler.--YerelDahi evet? 18:03, 30 Nisan 2016 (UTC)

Bende yeni imzamı yaptım --İnternionileti 08:07, 1 Mayıs 2016 (UTC)

iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

merhaba sevgili yerel Dahi konuyla ilgili bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz saygılar iyi vikiler geç cevap için kusura bakmayın --Doruk455 14:46, 2 Mayıs 2016 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Galiba siz Vikipedi'yi kökünden biliyorsunuz,çünkü imza yapmışsınız ve kendinize hoşgeldin mesajı göndermişsiniz,Vikipedi:Deneme tahtası'nada bir şey karalasaydınız tam olur aslında,--YerelDahi evet? 17:48, 3 Mayıs 2016 (UTC)

Evet biliyorum. Vikipedi'yi bilmek iyi birşeydir, bildiğim bir şeyde deneme yapmayı sevmem. Daha önce çok kez hoşgeldin mesajları yollamıştım, şimdi de kendime bir tane yolladım. --ZamanSeyyahı🐞 17:54, 3 Mayıs 2016 (UTC)

İstediğiniz zaman VP:Deneme tahtası'nda deneme yapabilirsiniz.--YerelDahi evet? 09:22, 4 Mayıs 2016 (UTC)

Teklifiniz için teşekkür ederim. Burada amacım özgür bilgi kaynağını geliştirmek olmuştur, boş tartışmalarla ve kısır döngülerle vaktimi ve enerjimi kaybetmeyeceğim. Yeri gelirse deneme tahtasını da kullanabilirim, hepimiz için öğrenilecek ve denenecek birşeyler her zaman vardır. -ZamanSeyyahı🐞 09:29, 4 Mayıs 2016 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Barnstar of Reversion Hires.png Anti-Vandalizm Yıldızı
Teşekkürler --Krystal ? 15:32, 5 Mayıs 2016 (UTC)

Vandalizm[kaynağı değiştir]

Bu kullanıcıda engelleme yapma yetkisi yoktur ayrıca kullanıcı maddeyi bozmamış aksine düzeltmiş.Dolayısıyla kullanıcıya herhangibir yaptırıma gerek duyulmamakta --İnternionileti 07:59, 7 Mayıs 2016 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Barnstar of Reversion Hires.png Anti-Vandalizm Yıldızı
çalışma ve gayretleriniz için teşekkürler İnternionileti 07:56, 7 Mayıs 2016 (UTC)

Kusura bakmayın[kaynağı değiştir]

mesaj sayfanızdaki birkaç mesajı yanlışlıkla/fark etmeden geri aldım, sonradan ise düzelttim, kusura bakmayın, iyi çalışmalar --İnternionileti 08:08, 7 Mayıs 2016 (UTC)

Bir şey değil--YerelDahi evet? 08:09, 7 Mayıs 2016 (UTC)

kod şöyle olmalı :
importScript( 'Kullanıcı:Mavrikant/TekTıkArşivleyici.js' )

--İnternionileti 14:56, 7 Mayıs 2016 (UTC)

Oy kullanamazsınız[kaynağı değiştir]

2 aylık süreyi doldurmamış üyeler oy kullanamaz. --Niveles (mesaj) 14:29, 8 Mayıs 2016 (UTC)