Kullanıcı mesaj:Yagmurlukorfez

Vikipedi, özgür ansiklopedi
UYARI:
İletilerinizi yeni bir başlık ile birlikte en alta ekleyin. Lütfen nazik olun ve kişisel saldırılarda bulunmayın! İletinizin sonuna dört tilde (~~~~) koyarak imzalamayı unutmayın.

yazım[kaynağı değiştir]

Selam. "ch" ve "sh"ler Türkçeye "ç" ve "ş" diye çevriliyor zaten. Gerçek kişiler ile ilgi bahsettiğini anlayamadım.Yağmurlukörfez 12:07, 22 Ocak 2015 (UTC)

Selam. Karakterlerin adları bu şekilde. Türkçe yayınlanan mangada da bu kullanıma sadık kalınmakta. Bu yüzden yaptığınız dönüşüm uygun değil.--RapsarEfendim? 12:15, 22 Ocak 2015 (UTC)

Barış güvercini[kaynağı değiştir]

CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
Merhaba, Yagmurlukorfez
Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:17, 15 Mart 2015 (UTC)

ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBelarusBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

ahlaksızlığa karşı muamele[kaynağı değiştir]

Tesadüfen gözüme ilişti.. buradaki ahlaksızlığa karşı nasıl muamele yapılabilir? Ak Kanatty (mesaj) 15:17, 18 Mart 2015 (UTC)

Fars ırkçı temsilcisi yine ava geçti..[kaynağı değiştir]

https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Articles_for_deletion/Uysyn - Saygılarımla. Hirabutor (mesaj) 23:17, 6 Haziran 2015 (UTC)

İngilizce Vikipedi[kaynağı değiştir]

Arkadaşlar bu yazacağımı hususu çok önemli bulduğumu söylemek isterim.

Türk vikipedisi, İskitlerin kökenleri ile ilgili bir sürü tarafın görüşlerini bildiren güzel bir yazı olmuş ancak bunun tam aksine İngilizce vikipedi deki İskit sayfası tamamen İranlılar tarafından yazılmış ve İskitlerin Türk olabileceği görüşü ile ilgili hiç bir şey yok.

Ben ne bu konuda yazacak kadar yeterince yetkinim ne de wikipedia yı o kadar iyi biliyorum. Dolayısıyla lütfen bu yazıyı okuyan yetkin bir yazar(ingilizceside olan tabi ki) İngilizce vikipediye de müdahale edebilir mi?

Benim görüşüme göre bunu yapmak bizim milli sorumluluğumuzudr.

Teşekkürler.

Sizi özledik Yagmurlukorfez![kaynağı değiştir]

Yagmurlukorfez, Vikipedi sizi özledi!
Wikipedia mini globe handheld.jpg
Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
Sizi Bekliyoruz!


En samimi ve içten sevgilerle, Cedreon (mesaj) 17.18, 7 Ocak 2021 (UTC)[yanıtla]