Kullanıcı mesaj:Surhay

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Kazan Hanları[kaynağı değiştir]

  • Merhaba. Öncelikle liste için elinize sağlık. Maddeyi bir kullanıcı silinmesi için etiketlemişti, sırf kalması için biraz düzenledim. Elbette ki mevcut madde üzerine eklemeler yapabilirsiniz, hatta yaparsanız daha da güzel olur. Yaptığım değişiklik sadece sayfanın daha güzel görünmesi ile ilgiliydi. İyi çalışmalar. --82 ~145 ileti 18:53, 23 Şubat 2011 (UTC)

  Süyümbike Maddesi / Tesekkur[kaynağı değiştir]

  Süyümbike Maddesi'ne olumlu müdahaleniz icin tesekkur ederim elinize saglik. Surhay 21:28, 2 Mart 2011 (UTC)

  • Rica ederim. Asıl sizin elinize sağlık, katkılarınızın devamını diliyorum. Kolay gelsin...Vikiçizer 21:30, 2 Mart 2011 (UTC)

  Büyük Mecmua silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Büyük Mecmua) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Büyük Mecmua sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 ☾★ 11:03, 28 Ocak 2017 (UTC)

  Neil Sedaka[kaynağı değiştir]

  Neil Sedaka maddesindeki imla bozukluğunu düzelttim geri almışsınız cümlü yeniden bozulmuş. Neden? Almanca Wikipedia da böyle keyfi müdahaleler yaşamıyoruz? Bu imzasız yazı Surhay (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

  Merhaba sayın Surhay, Türkçe Vikipedi'de insanların kökenleri ile ilgili kaynaksız çok fazla değişiklikler yapılmakta. Bu da kaynaksız yapıldığında doğruluğunu nasıl sorgulayabiliriz? Yani bu keyfi değil bilginin doğrulatılması ile ilgilidir. Saygılarımla, SakhalinioBuyrun beniiiim? 21:39, 10 Şubat 2017 (UTC)

  Ahmet Özay[kaynağı değiştir]

  Ambox warning yellow.svg

  Merhaba, ben TheDevMate. Oluşturduğun Ahmet Özay maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "M6: Kayda değer olmayan konulu madde" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --TheDevMate (mesaj) 02.19, 3 Temmuz 2020 (UTC)[yanıtla]