Kullanıcı mesaj:Pinar/Ekim 2006

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Nejat Uygur resmi[kaynağı değiştir]

Kolay gelsin Uğur. Nejat Uygur maddesini geliştiriyorum ama resim bulmakta zorluk çekiyorum. Tiyatrom.com sitesinde bazı resimler mevcut ve görebildiğim kadarıyla telif hakları saklı değil. Acaba bu resimlerden birini maddeye ekleyebilirmiyim? Teşekkürler --Pinar 12:11, 12 Haziran 2006 (UTC)

Pinar, öncelikle bende resim telifleri hakkında hep şüphe içindeyim çok karışık bir konu. O siteden emin olamıyorum çünkü açıkça serbesttir gibi bir ifade kullanmamışlar. Kategori:Telif hakkı şablonları bu sayfada tüm telif şablonlarımız var, {{AdilKullanım-DergiKapağı}} {{AdilKullanım-EkranYakalama-Film}} {{tl|AdilKullanım-FilmAfişi {{AdilKullanım-KitapKapağı}} {{Promosyon}} birisine uygun bir resim bulabileceğimizi düşünüyorum. Özellike tiyatro afişi veya bir tanıtım amaçlı kullanılmış resim en uygunu sanırım. --Ugur Basakmesaj 12:29, 12 Haziran 2006 (UTC)

Türkçe[kaynağı değiştir]

Lisede biography nin Türkçesinin özgeçmiş. Autobiography ise kişisel özgeçmiş diye çeviriyorduk. "Özgeçmiş" kelimesi uyduruk türkçede değil. Bunu kullanmamanın bir nedeni var mı? Türkçe delisi değilim ama sanki bu kelimeleri kullanmamak eksiklik gibi geliyor. Tşkr--GraphicDesigner 15:03, 12 Temmuz 2006 (UTC)

çift makale: Vikipedi:Tarafsız bakış açısı - Vikipedi:TBA tartışması[kaynağı değiştir]

Merhaba Pinar, bu iki makale sen açmışsın herhalde - çift konu olduğu için ikisi birleştirebilir misin? Vikipedi:Tarafsız bakış açısı sanki daha iyi çalışıyor... --katpatuka 19:36, 28 Temmuz 2006 (UTC)

yanıt[kaynağı değiştir]

Öncelikle selamlar.Kürdistan maddesinin tartısma bölümününde bir yanlıslık oldu.Kayıtsız bir kullanıcı bolca bir küfür sarfederek maddeyi yalanlamıstı.Tartısma sayfasında herhalde bir karmasıklık yasanmıs ve yazının sonunda sizin imzanız vardı.Tartısma sayfama bakarsanız citrat ve tembelejderha yanlıs kisiye mesaj yolladıgımı söyledi.Arayada tatil girince is uzadı gitti.

UMarım sizi rahatlatmısımdır.Ayrıca ben vikide yanlızlık cekiyorum.Siz bana yardımcı olabilir misiniz--Chemsj 20:59, 7 Ağustos 2006 (UTC)

herhangi bir sayfaya bağlantısı olmayanlar[kaynağı değiştir]

Merhaba Pınar, ek güç olarak bu sayfalara sil şablonu koymana gerek yok:) Onları zaten belli aralıklarla siliyoruz, zamanını onlara harcamana gerek yok yani, fakat sen bilirsin. İyi çalışmalar --Ugur Basakmesaj 09:36, 11 Ağustos 2006 (UTC)

İyi ki söyledin Uğur. Bende kendi kendime sil sil bitmeyecek bunlar diyordum :) --Pinar 09:42, 11 Ağustos 2006 (UTC)
Senin bahanenle silinmiş oldu o sayfaların çoğu, inanki çok hızlı birikme oluyor orada. İyi çalışmalar --Ugur Basakmesaj 09:51, 11 Ağustos 2006 (UTC)

MErhaba[kaynağı değiştir]

Selam Pınar, uzun süre gözlerden uzaktın. Geri gelmen sevindirici. :) --Özgür 04:29, 14 Ağustos 2006 (UTC)

Romatoid Artrit[kaynağı değiştir]

merhabalar.

R.A maddesinde diğer tedaviler kısmına taslak şablonu koymuştum. Cerrahi tedavilerden ve protezlerden -ki çok önemliler- hiç bahsetmediği için o şablonu koymuştum ama siz kaldırmışsınız. Madde çok kapsamlı bile olsa eksik kısımlarına taslak şablonu konabilir. Bu şablonu kaldırmanızın sebebini öğrenebilir miyim? Vakit bulup da o bölümü tamamlayana kadar o şablonu tekrar koyuyorum. Lütfen bölüm ben ya da başkası tarafından tamamlanmadan çnce şablonu kaldırmayınız. --Süleyman Habib 09:56, 23 Ağustos 2006 (UTC)


Robotik[kaynağı değiştir]

Selam Pınar, Zekeriya beyaz a düzenle demişsin. İçeriğini görmedin sanırım. :) --Özgür 06:22, 1 Eylül 2006 (UTC)

Evet oluyor bazen öyle. Şimdi sildim. Kolay gelsin. :) --Özgür 06:28, 1 Eylül 2006 (UTC)

Kevork Avakiyan[kaynağı değiştir]

O kişi Vikipedi sayfalarına vandalizm yapıyor. Örneğin Gürcistan, Abhazya ve Sohumi sayfalarına. Onu uyarın veya değistirmesini durdurun. —Bu imzasız yorum Kevork Avakiyan (tartışmakatkılar) 20:46, 1 Eylül, 2006 (UTC) isimli kullanıcı tarafından eklenmiştir.

Şablon, Portal vs.[kaynağı değiştir]

 • Haklısınız ve aslında ben de bulundurmak istemiyorum ancak bu şablonlar kayıtlı taslaklar değil çünkü nasıl kayıtlı hale getirilir bilemiyorum var olanları da zar zor oluşturdum, dolayısıyla elimin altında bulunsun ve bir madde açtığımda bu şablonları da kullanabileyim diye kullanıcı sayfasında en azından bir süreliğine bulundurmak istiyorum. Taslak, şablon ve portal konularında yardımcı olursanız bunları kayıt sayfasında bulundurmaktan ben de kurtulmuş olurum. Peregrinus
  • Dediğiniz gibi yaptım ve taslakları ve de portal şablonunu oluşturdum. Nihayet kullanıcı sayfamdan o şablonları kaldırabildim. (Kullanıcı şablonum da kayıtlı değil bu arada o nasıl kaydediliyor acaba) Size çok teşekkür ederim. Bi de portal açmasını öğrensem. Çünkü kulağa belki komik geliyor ama taslağını oluşturduğum sayfaların düzgün portalları bile yok. Bilmem o konuda da bana yardımcı olur muydunuz?
   • Tekrar teşekkür ederim. Portal açmak hem kendi kendimi teşvik hem de açılışını yaptığım maddelere uygun bir alan belirleme isteğinden kaynaklanıyordu. Bir de İngilizce vikipedide de ek olarak bazı portalların olduğunu görünce açmak istedim. Umarım herşey yolunda gider. PeregrinusPeregrinus 12:38, 2 Eylül 2006 (UTC)
    • Elinize sağlık çok hoş oldu gerçekten. Yemem gereken bir 40 fırın ekmek var galiba. Teşekkür ediyorum. İşin teknik boyutu bilinmeyince tek kelimeyle "mistik" bir dokunuş gerçekleştirilmiş gibi geliyor insana :-)

Portal şablonu[kaynağı değiştir]

Selam Mskyrider. Şablon:Mitoloji Portalı yerine {{Portal|Mitoloji}} yazarak Şablon:Portalı kullanabilirsin. Bu şablon genel olduğu için her portal tarafından kullanılabilir. Kolay gelsin --Pinar 13:35, 2 Eylül 2006 (UTC)

Teşekkür ederim, farkındayım. Mitoloji portalındaki hakim renk olan buğday rengi ile yeni bir şablon yapmıştım. Mitoloji Portalı Şablonu esprisi o yani. Aynı renk portal şablonu kullanmak istememiştim. --Mskyrider 15:31, 2 Eylül 2006 (UTC)

yaniye redirect koydun yaa bütün yaptığım değişiklikler kayboldu.

Teşekkürler[kaynağı değiştir]

10 Eylül 2006 tarihinde Noumenon tarafından, olumlu katkıları ve örnek tavırlarından dolayı bu Doğal İyilik Yıldızı verilmiştir.

Yıllardır Vikipedi'ye yaptığın olumlu katkılardan, genel olarak çizdiğin örnek Vikipedist tavırlarından dolayı seni kutlar, her şey için teşekkür eder, bu yıldızı sunarım. Teşekkürler, iyi çalışmalar... - Noumenon mesajkatkılar 04:12, 10 Eylül 2006 (UTC)

Pinar, gercekten radarin altindan ucan Vikipedist'lerdensin; hem de uzun soluklu. Katkilarin icin tesekkur ediyorum; iyiki Vikipedi'desin! Citrat 04:34, 10 Eylül 2006 (UTC)
Katılıyor, tebrik ediyorum. :) Tembelejderha 08:51, 10 Eylül 2006 (UTC)
Ben de katılıyorum. Tebrik ve teşekkür ederim. Melbourne maddesini de açmışsınız bu arada :-)--Baylanileti 09:30, 10 Eylül 2006 (UTC)
Tebrikler. Azimli çalışmalarınızı zevkle izliyorum. Metal Militia 09:38, 10 Eylül 2006 (UTC)
Geçte olsa bir tebrikde benden, hak edilmiş bir ödül.--renegademsj 06:58, 30 Eylül 2006 (UTC)
Tebrikler. Belkide şu anda Vikipedi'de aktif en eski Vikipedistsin. --Özgür 05:46, 1 Ekim 2006 (UTC)
Bir geç tebrik de benden. Fazlasıyla hak edilmiş bir ödül:) --Ugur Basakmesaj 16:54, 1 Ekim 2006 (UTC)

Sosyalizm Portalı[kaynağı değiştir]

Portal:Sosyalizm acıldı. PORTALIMIZIN ACILŞINDA EMEGİ GECENLER

FİKİR:--Chemsj 12:16, 10 Eylül 2006 (UTC)

PORTALIN ALT YAPISI:.peregrinus


PORTALIN TASARIM Kullanıcı:Absar

SİZİNDE PORTALIMIZA BEKLERİZ.

Eurovision[kaynağı değiştir]

merhaba pınar, maddeleri açan IP'e yolladığım mesajı sen değerlendirdin, teşekkürler. aslında ben büyük harf sevmiyorum gördüğün gibi :) ama maddelerde dikkat ediyorum elbette. madde başlıklarında sadece ilk kelimenin ilk harfini ve özel isimleri büyütüyoruz diye E demiştim, ama sen tamamını büyütmüşsün. böyle daha doğru, yarışmanın ismi bu olduğu için. eline sağlık, kolay gelsin. --kibele 12:44, 10 Eylül 2006 (UTC)

Mrb[kaynağı değiştir]

Mrb Pınar Hanım,

Çevirmen grubuyuz ama grup olarak hiçbir şey yapmıyoruz.

Beraberce yapabileceğimiz çeviriler var mı? Ya da birbirlerimizin çevirilerini denetleyebileceğimiz bir ortam oluşacak mı?

Ben iki tane çevirdim bile:

Baktar Şikan ve Sabra

İyi çalışmalar

--KIZILSUNGUR 13:12, 10 Eylül 2006 (UTC)

 • Teşekkürler,

Peki ya aynı sayfayı çevirirsek. Bu bir zaman kaybı olmaz mı? İkincisi görev dağılımı olmalı. Örneğin bir bir sayfayı ben çeviririm. Diğer sayfayı da siz. Üçüncü sayfayı da başka bir grup üyesi çevirir. Bu şekilde bize iletilen çeviri isteklerini kısa bir süre içerisinde bitirebiliriz diye düşünüyorum. Ayrıca herkes birbirinin çevirisini kontrol eder. Hatalarını bulur ve en iyiye yaklaşırız.

Görüşlerinizi bekliyorum.

--KIZILSUNGURmesajkatkılar 15:17, 10 Eylül 2006 (UTC)

 • Teşekkürler. Böyle daha iyi olmuş. En kısa zamanda koordineli bir şekilde çalışmalara başlayalım ki çeviri istekleri gecikmesin. Ben diğer grup üyelerini haberdar ederim.

Türkiye'den sevgiler

--KIZILSUNGURiletikatkılar 09:08, 11 Eylül 2006 (UTC)

Çeviri Grubu ve Çeviri İstekleri Üzerine[kaynağı değiştir]

Ben Çeviri İstekleri ile ilgilenmeye başlıyorum. Kendinize bir çeviri konusu seçebilirsiniz ve "gönüllüler"e yazabilirsiniz.

İyi çeviriler

PS Sorunuz olursa bana iletebilirsiniz

KIZILSUNGURiletikatkılar 15:04, 12 Eylül 2006 (UTC)

Yönlendirme düzeltmesi...[kaynağı değiştir]

 • Bildirdiğin için teşekkür ederim, dalgınlıkla olmuş, doğru şekilde düzelttim. İyi çalışmalar :) - Noumenon mesajkatkılar 17:03, 1 Ekim 2006 (UTC)

Adaylık teklif[kaynağı değiştir]

Merhaba Pınar. Aklımdan seni yöneticiliğe aday göstermek geçti. Elbetteki öncesinde sana sorayım dedim normal olarak. Vikipedi'yi iyi tanıyan ve ilkelerinin farkında olan birisin. Ne dersin? Eğer sık gelemem endişen olursa, bence onu pek düşünme. Bu problemi daha çok yönetici sayısına ulaşarak çözmek bence en doğrusu olur. Hem de senin saat dilimin Vikipedi için az bulunulan, kıymetli bir saat dilimi. Cevabını heyecanla bekliyorum. --Özgür 03:35, 2 Ekim 2006 (UTC)

Bence yönetici sayımız çok az. Aslında şu anda yetişemiyoruz. Elbetteki hepimizin özel hayatında öncelikli işler var. Sınavdı toplantıydı hatta tatildi. Ama fazla yönetici göz çıkarmaz yeterki hepsi Vikipedi'yi tanıyan ve ilkeleri gerçek anlamıyla bilen olsun. Şu anda 8 yönetici görevli ama aylık aktifliğe bakıldığında herkes her zaman gelemediğinden, yönetici gücünin yarı kapasitede olduğunu farzetmek yanlış olmaz. Ve aslına bakarsan da artık yetişilmiyor. Sen gel işleri yap demiyorum aslında. Zaten seçim neyi gösterir bilemeyiz fakat bulunduğun zamanlarda eksiklere söyle bir el atman bile faydadır. Dediğim gibi çok aktiflik süper önemli bir kriter değil, güvenilirlik önemli. 2006 yılı içerisinde 2 yönetici seçildi sadece ve son 9 aydaki yönetici seçimlerinin genelde başarısız sonuçlar almasının sebebi, negatif yorumlara bakarsan, yeterli güven duyulmaması. Güvenilir bir çok yöneticiyle, her yöneticinin az ya da çok katkısıyla, birlikten kuvvet doğar felsefesi ile devam etmek yoluna gitmek gerekli. Zaten Vikipedi felsefei de bu değil mi? Ne dersin? Bir kere daha düşün derim. --Özgür 06:29, 8 Ekim 2006 (UTC)
Vikipedi:Yöneticilik başvurusu/Pinar sayfasında adaylığını başlattım. Bir adaylık sunuşu yazman gerekiyor, böylece insanlar daha kolay oy verebilir. Bol şans. --Özgür 04:38, 11 Ekim 2006 (UTC)

"Deniz Erkut" maddesi hakkında[kaynağı değiştir]

Aşağıdaki linkte Deniz Erkut adlı şairimizin şiirlerinden kimi örnekler bulacaksınız. Bu şairimiz hakkında kimi kaynaklardan da yararlanarak bir ansiklopedi maddesi hazırlamak istiyorum. Bu konuda fikrinizi almak istedim. Örneğin sizin eliizde Deniz Erkut hakkında hazır bilgiler var mı? Bana kaynak önerebilir misiniz? Yardımlarınız, Deniz Erkut maddesi üzerine çalışmamı daha da kolaylaştırabilir kanısındayım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla.

Deniz Erkut'tan şiir örnekleri için aşağıdaki linke bakınız: http://www.angelfire.com/ut2/kde22/kde.htm —Bu imzasız yorum 81.212.12.146 (tartışmakatkılar) 14:36, 6 Ekim 2006 isimli kullanıcı tarafından eklenmiştir.

İmza[kaynağı değiştir]

İmza eklemememi söylemişsiniz kusuruma bakmayın yeniyim. Eklemem bidaha sürüye uycaz tabiki de. Başarılar —Bu imzasız yorum Codecesim (tartışmakatkılar) 19:05, 6 Ekim 2006 isimli kullanıcı tarafından eklenmiştir.

Tşk[kaynağı değiştir]

Teşekkür ederim. Sizlerin öneri/uyarı/isteklerinizle öğrenicez olayı. Böyle bir organizsayona duyarlı olmak lazım. Başarılar. Bu arada Ahmet Kaya (SAÜ) 12:27, 6 Ekim 2006 (UTC) :)))

Vikiperi[kaynağı değiştir]

vikiperi]] (Yılmadan Vikipediyi güzelleştirdiğin için kabulü ricasıyla.--Zeynepmsj 06:53, 13 Ekim 2006 (UTC))

Vandalizm[kaynağı değiştir]

Selam Uğur, Kürdistan ve Kürtler maddeleri neredeyse her gün vandallanıyor ve en çok değişikliğe uğramış sayfalar arasında da ilk 10'dan düşmüyorlar. Bu maddeleri kayıtsız kullanıcıların değişikliklerine kapalı tutma imkanımız var mı acaba? --Pinar 10:52, 21 Ekim 2006 (UTC)

Merhaba Pınar teknik olarak mümkün, tüm vikileri bilmiyorum fakat ingilizce Wikipedia'da G.W. Bush gibi maddelere devamlı yarı-koruma durumunda. burada konu hakkında bir tartışma başlamıştı fakat fazla bir ilgi olmadı. Benim fikrimce bu iş yapılacaksa, bir sayfa açılır ve oylamalarla bu madde sürekli olarak yarı-koruma durumunda dursun mu? şeklinde oylamalar açılır veya koruması kaldırılsın mı şeklinde. Benim aklıma gelen fikirler bunlar. Sanırım bazı maddelerin yarı-koruma şeklinde durması zarardan çok fayda sağlayacaktır. Şimdi Bush sayfasının koruma kayıtlarını inceledim ve ara sıra korumayı kaldırıp Vandalizm hala devam ediyor mu diye kontrol ediyorlarmış:) İyi çalışmalar --Ugur Basakmesaj 11:01, 21 Ekim 2006 (UTC)

Yöneticilik[kaynağı değiştir]

Merhaba Pinar,

Bugün oylaman sonuçlandı ve 8 olumsuz oya karşılık 28 olumlu oyla yönetici seçildin. İlk tebrik eden de ben olmak istedim. Yardımınla Vikipedi'nin daha güzele doğru yürüyeceğine inancım tam!

Sevgiler, tebrikler, başarılar, hatta bir de godspeed! :)

Vito Genovese 08:51, 25 Ekim 2006 (UTC)

 • Tebrikler ve de kolay gelsin! --Mskyrider 09:09, 25 Ekim 2006 (UTC)
 • Tebrikler, hayırlı olsun. (Artık çömezlikten kurtulduk:))--renegademsj 12:40, 25 Ekim 2006 (UTC)
 • Tebrikler, iyi çalışmalar. --Metal Militia 12:43, 25 Ekim 2006 (UTC)
 • Tebrikler Pinar, atamayı da yaptım. Soruların olursa, tereddüt edersen, çekinmeden bir başka yöneticiye sor. Kolay gelsin. --Özgür 14:39, 25 Ekim 2006 (UTC)
 • tebrikler.--alibazmesaj 14:45, 25 Ekim 2006 (UTC)
 • Tebrikler, ayni sekilde yardim istediginde sormaktan cekinme lutfen. Citrat 16:19, 25 Ekim 2006 (UTC)
 • Tebrikler, Pınar yeni görevinde başarılar ve kolay gelsin:) --Ugur Basakmesaj 20:48, 25 Ekim 2006 (UTC)
 • tebrikler ve başarılar--Atacameñoileti 09:00, 26 Ekim 2006 (UTC)
 • Benden de tebrikler, Pınar. --İnfoCan 14:09, 26 Ekim 2006 (UTC)
  • Merhabalar Pınar; Yöneticiliğinizi tebrik ediyorum. Son zamanlarda istemeyerek bazı tartışmalara katıldığım için size ve Vito'ya oy kullanmadım..( Maddelerin özü dışındaki tartışmalardan sıkılıyorum açıkcası, sizinle ve Vito ile ilgisi yok.)Tekrar tebrikler ve iyi çalışmalar.--Hasan Sami 07:17, 28 Ekim 2006 (UTC)

Tebrikler ve hoşgeldin...[kaynağı değiştir]

Merhabalar Pinar/Ekim 2006, yeni görevin sebebiyle seni kutlar, tebrik ederiz. Bozuk yönlendirmelerde kaybolmaman, inatçı trollerle cesurca savaşman, sakar vandalların geride bıraktıklarını usanmadan toplaman ve ne olursa olsun soğuk kanlılığını koruyup güler yüzle yardım isteyenlerin yardımına koşman dileğiyle ;-) !

Görevini doğru bir şekilde yerine getirebilmen için okuman gereken bazı sayfalar:

Vikipedi topluluğu sana güveniyor, güvenlerini boşa çıkarma! Yeni görevinde başarılar.

- Noumenon mesajkatkılar 20:52, 25 Ekim 2006 (UTC)

Tebrikler[kaynağı değiştir]

Pınar, tebrik ederim. Çok mutlu oldum yönetici seçildiğin için. Hayırlı olsun yeni görevin. --Zeynepmsj 06:44, 26 Ekim 2006 (UTC)

Kutlarım. Başarılarının devamı dilerim. Karduelismsj 12:12, 27 Eylül 2006 (UTC)

 • Kolay gelsin ;-) --katpatuka 07:08, 28 Ekim 2006 (UTC)
 • Tebrikler, kolay gelsin.--Alp Er Tunga 14:50, 29 Ekim 2006 (UTC)
 • Tebrikler Pınar... Vikipedi'nin olması gereken yere ulaşması için elinden geleni yapacağına eminim.  Necrocapo  ►msj       00:55, 30 Ekim 2006 (UTC)

irc buluşması...[kaynağı değiştir]

 • Pınar Merhaba,

Geçen ay bir uygulama yapmıştık, yöneticiler olarak her ayın ilk cumartesi günü (bu ay için 4 kasım'a denk geliyor) TR saati ile 17:00 civarı IRC'de toplanılıp Vikipedi hk. görüş alışverişi yapılıyor. Müsait olur katılabilirsen seviniriz. --renegademsj 13:52, 26 Ekim 2006 (UTC)

Selam[kaynağı değiştir]

Kullanıcı sayfanda iznin olmadan ufak bir ekleme yaptım. Umarım kızmazsın. --Zeynepmsj 09:26, 27 Ekim 2006 (UTC)

İade-i ziyaret[kaynağı değiştir]

Çok teşekkürler Pınar,

Benim oylama da seninkinden farklı olmadı, lakin seninkinden daha düşük bir yüzdeye erişmeyi başardığım için pek bir gururluyum :)

Sevgiler

Vito Genovese 02:08, 28 Ekim 2006 (UTC)


Fal varsa direkt ordayım zaten :) Görüşürüz TSİ 17'de.

Sevgiler

Vito Genovese 02:20, 28 Ekim 2006 (UTC)

Silme[kaynağı değiştir]

Merhaba Pınar kolay gelsin,

Uğur Başak'ın yöneticiler için hazırladığı silme fonksiyonları var, Kullanıcı:Ugur Basak/monobook.js sayfasında , silme işlemleri için oldukça kolaylık sağlıyor işine yarayabilir.--renegademsj 06:35, 28 Ekim 2006 (UTC)

Selam Pinar, tebrikler. --Erdall 16:02, 28 Ekim 2006 (UTC)

Kullanıcı[kaynağı değiştir]

Merhaba Pınar, Kahvelam adlı kullanıcının katkılarına bakabilir misin. Husrev, Altınbaşak, Husrev altınbaşak, ve Ahmed Hüsrev Efendi maddelerinin hepsi birbirinin aynı, telifli de olabilir. Kuleönü, Kuleönü Kasabası aynı. İlgilenebilir misin? --Mskyrider 11:57, 29 Ekim 2006 (UTC)

tebrikler[kaynağı değiştir]

kolay gelsin pinar..--kibele 15:39, 29 Ekim 2006 (UTC)

Hooktor[kaynağı değiştir]

dediğin doğru olabilir. Aynı kategoride 11 tane vandalizm gibi değişiklik yaptı. Kategori dışında da başka değişikliği yok. İstersen bir kaldır engellemeyi, gelirse ve aynı hareketi tekrarlarsa anlatırız. --Zeynepmsj 14:17, 30 Ekim 2006 (UTC)

sen de sağol uyarı için :) --Zeynepmsj 14:23, 30 Ekim 2006 (UTC)