Kullanıcı mesaj:Omerock

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Hoş geldiniz Omerock![kaynağı değiştir]

Vikipedi
Vikipe-tan

Herkesin katkıda bulunabildiği özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz !

Burası, tamamen gönüllü katılımcıların çabalarıyla, 250'den fazla dilde oluşturulmaya çalışılan özgür ansiklopedi Vikipedi'nin Türkçe sürümüdür. Burada, yazar kadrosu gibi kavramlar yoktur; sizin de içinde bulunduğunuz Vikipedi kullanıcıları, yani Vikipedi'den yararlanan herkes, Vikipedi'nin yazarıdır.

Beş temel ilke üzerinde şekillenen bu projeye katkıda bulunmadan önce, Vikipedi'nin politikalarının özetlerini okumanızı öneririz. Ayrıca Vikipedi'nin işleyişi ve içeriğiyle ilgili bilgileri yardım bölümünden alabilirsiniz. Vikipedi hakkındaki sorularınızı Danışma Masası'na iletebilirsiniz. Denemelerinizi Deneme Tahtası'nda yapabilirsiniz.

Küçük bir hatırlatma: Ansiklopedi maddeleri hariç olmak üzere, tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarındaki yazılarınıza, (~~~~) işaretlerini koyarak ya da bu satırın devamındaki yeşil el işaretinin gösterdiği tuşların soldan onuncu sekmesini tıklayarak Edycja-18.png imza atmayı unutmayınız.

Unutmayın; burası, okuyucuların katkısıyla gelişen özgür ansiklopedi Vikipedi ve siz de buranın bir yazarısınız. Vikipedi'ye katkıda bulunmaktan lütfen çekinmeyin. İyi Vikilemeler... - DsMuratileti 13:22, 30 Mayıs 2009 (UTC)


Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
English: Don't speak Turkish? Click here.
español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
français: Vous ne parlez pas turc ? Cliquez ici.
русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
中文: 你不会说土耳其语吗?点击这里
Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   Другие языки   其他語言
Copyright caution-2.svg
Öncelikle özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz ! Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemeniz çok güzel, fakat ne yazık ki Vikipedi'ye özgür lisanslı (Kamu malı, GÖBL, Creative Commons vs.) olmayan hiçbir kaynaktan içerik aktaramayız; yani (telif hakkı saklı) başka web sitelerinden veya kitaplardan buraya doğrudan içerik taşımanız mümkün değildir. Telif hakları hakkında daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakları/SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. İçerik aktarabileceğiniz bazı GÖBL kaynaklar için GÖBL kaynaklar sayfasına, bazı kamu malı kaynaklar içinse kamu malı kaynaklar sayfasına göz atabilirsiniz. Kısa bilgi almak için buraya tıklayınız. Tekrar hoşgeldiniz, iyi değişiklikler! - Eldarion 16:57, 22 Mayıs 2009 (UTC)


[[{{{bağlantı}}}|   ]]
[[Dosya:{{{resim}}}|{{{en}}}|{{{boy}}}]]
Vikipedi'de deneme yaptığınız veya katkıda bulunmak istediğiniz için teşekkürler. Denemeniz işe yaradı, ancak şu anda geri alındı, silindi ya da silinmek üzere işaretlendi. Başka bir deneme yapmak istiyorsanız lütfen deneme tahtasını kullanın. Vikipedi'ye gerçekten katkıda bulunmak istiyorsanız, nasıl katkıda bulunabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için hoşgeldin sayfasına bir göz atın. Teşekkürler.
  • Thank you for experimenting with Wikipedia. Your test worked, but it has been either reverted or removed. Please use the sandbox for any other tests you may want to do. Take a look at the welcome page to learn more about contributing to our encyclopedia. DsMuratileti 13:22, 30 Mayıs 2009 (UTC)


Lütfen kısa madde eklemeyiniz.[kaynağı değiştir]

Nuvola apps important yellow.svg
Lütfen çok kısa içerikli maddeler oluşturmayınız, bu tür sayfalar taslak kriterlerini sağlamadığı için silinir ya da silinmek üzere işaretlenir. Yarattığınız maddelerin silinmesini önlemek için biraz daha kapsamlı bilgi yazmanız uygun olacaktır. Taslaklar hakkında daha fazla bilgiye Vikipedi:Taslak sayfasından ulaşabilirsiniz. Ancak zengin içerikli madde eklemek adına da telif ihlalinde bulunmamalı ve eklediğiniz içeriğin ansiklopedik ve kayda değer olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bu hassas konuyla ilgili olarak Telif hakları sayfasını inceleyebilirsiniz.
Teşekkürler, iyi çalışmalar.
M.M. ileti 23:06, 12 Haziran 2009 (UTC)

Uyarıları dikkate alın[kaynağı değiştir]

Stop hand nuvola.svg
Lütfen uyarıları dikkate alınız. Vikipedi işleyişini aksatmanıza yönelik davranışlarınız için size yapılan uyarıları önemsememeniz, vandalizm olarak değerlendirilebilir ve engellenebilirsiniz. Eldarion 10:05, 26 Haziran 2009 (UTC)


Vikipedi
Vikipedi'ye katkıda bulunduğunuz için Tournesol.png teşekkürler. Ancak eklediğiniz madde, halen hiçbir kategoriye dahil değildir. Bu sayfadan uygun olan alt kategorileri seçip, madde içeriğinin en altına [[Kategori:ilgili kategori adı]] şeklinde eklerseniz, Vikipedi'ye sizin gibi katkıda bulunmaya çalışan gönüllülerin çalışma yükünü biraz daha azaltmış olursunuz.

Vikipedi'ye diğer tüm şekillerde nasıl katkıda yararlı olabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, daha fazla bilgi edinmek için hoşgeldin sayfasına bir göz atın. Teşekkürler. --  Levent İleti Katkılar   06:37, 28 Haziran 2009 (UTC)

İsa[kaynağı değiştir]

Bu kesin değil. Markos İnciline göre öyle. Ama Matta İnciline göre marangozun oğlu. Takabeg ileti 10:17, 2 Temmuz 2009 (UTC)

Eddie Guerrero[kaynağı değiştir]

İyi akşamlar,ben Omerock adlı bir kullanıcıyım.Biraz önce Eddie Guerrero adlı bir kullancının sayfasına tesadüfen girdim.Sayfasında sayfa bozmak istediğini açıkça belirtmiş.Rey Mysterio maddesini değiştirdiğini gördüm,düzelttim.Lütfen bu kullanıcı için gerekeni yapabilir misiniz? Kullanıcı:Omerock

  • Merhaba, Eddie Guerrero'nun kullanıcı sayfasına yazdıkları galiba bir espriden ibaret...Daha çok Amerikan güreşi ile ilgili sayfaları bozmak isteyenlere bir esprili bakış gibi duruyor. Rey Mysterio, Jr. sayfasında bu kullanıcı bir vandalizmi geri almış, daha sonra sayfa tekrar bozulmuş onu da siz düzeltmişsiniz. Bir yanlış anlama olduğundan yapacak bir şey yok, Eddie Guerrero'nun bahsettiğiniz vandalizmine rastlamadım. Sayfaların geçmişinden hangi kullanıcı ne yapmış inceleyebilirsiniz, vandalizm durumunda her kullanıcı düzeltmekle özgür olduğu gibi belli bir kullanıcıyı şikayet edecekseniz; Şikayet sayfasında şikayet edebilir yahut aktif olan Hizmetlilerden yardım isteyebilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi çalışmalar, hoşcakalın...Vikipedist 19:07, 17 Ekim 2009 (UTC)