Kullanıcı mesaj:Kbrslkz

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Vikipedi'ye Hoş Geldiniz![kaynağı değiştir]

Vikipedi'ye hoş geldiniz

Merhaba Kbrslkz. Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Aklınıza takılan sorular varsa ve danışma gereği duyuyorsanız yardım ve sıkça sorulan sorular sayfalarına bakabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı Danışma masası ve Köy çeşmesinde de belirtebilirsiniz. Maddelerde değişiklik yapmak için bu sayfaya ve bu sayfaya bakmanızda yarar var. Ses, animasyon, fotoğraf, vb. dosyaları Vikipedi'ye yüklemek için önce mutlaka bu sayfayı okumalısınız. Vikipedistlerle mesajlaşmak isterseniz size her konuda yardımcı olmak isteyeceklerdir. Mesaj atmak istediğiniz kullanıcının mesaj sayfasına girip, üstteki "+" butonuna tıklayıp, çıkan değişiklik sayfasında konuyu, mesajı yazıp sonunda da 4 tilde ile (~~~~) imza atmayı lütfen unutmayınız!
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri eklemiyoruz. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız.

Unutmayın![kaynağı değiştir]

  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Politika ve yönergeleri okuduysanız, değişiklik yapmayı ve Vikipedi'de neler yapabileceğinizi artık biliyorsanız cesur olun ve değişiklik yapmaya başlayın!...
Haydi kolay gelsin!

| ɾɐsǝɯ zoɯɐʞɐʎ | 08:16, 23 Ağustos 2012 (UTC)

Uyarı[kaynağı değiştir]

Lütfen sayfalarda bulunan bilgileri çıkarmayınız.--NicoMesaj 15:19, 22 Ağustos 2012 (UTC)

  • Herkes eleştiri yapabilir. Lütfen sayfadan çıkarmayınız.--NicoMesaj 15:23, 22 Ağustos 2012 (UTC)
  • Bir Hizmetli tarafından taraflı etiketi konulmuş zaten. Bir yönetici ile iletişime geçmenizi veya tartışma sayfasında tartışma açmanızı öneririm. Bu arada, siyasi görüş kişiye özeldir, konuşmanıza dikkat ediniz lütfen.--NicoMesaj 15:28, 22 Ağustos 2012 (UTC)

3GD Uyarı[kaynağı değiştir]

Uyarı
Lütfen diğer kişilerin değişikliklerini hemen geri almaktan kaçının. Devam ederseniz, kimsenin 24 saat içinde bir maddeyi üç defadan fazla eski haline çeviremeyeceğini belirten üç geri dönüş kuralı ihlal etmeniz nedeniyle Vikipedi'de değişiklik yapmanız engellenebilir.

Not: Buna ayrıca maddenin eski bir halini geri getirmek de dahildir. Teşekkürler, iyi değişiklikler! --| ɾɐsǝɯ zoɯɐʞɐʎ | 08:13, 23 Ağustos 2012 (UTC)


İyi geceler[kaynağı değiştir]

benim yaptığım değişikliği niye kabul etmediğinizi sorabilir miyim? düzeltmeler yaptım. tartışma sayfasında yazılanları da baz alarak. (...) açıkçası çalışmamın böyle birde çöpe atılması beni biraz üzdü. cevabınız için teşekkür ederim, iyi geceler dilerim. Bu imzasız yazı Kbrslkz (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

selam, biz burada kimin kim olduğuyla değil, burada yaptığı değişiklikle ilgileniyoruz. bu açıdan, bu tip yorumlarda bulunmayınız öncelikle, değişiklik özetleri dahil olmak üzere. düzeltme dediğiniz değişiklikler vikipedi'nin tarafsız bakış açısı ilkesine aykırı olduğu için kabul edilmedi. --kibele 20:40, 8 Eylül 2012 (UTC)

üç geri dönüş engel[kaynağı değiştir]

daha önce uyarıldığınız halde üç geri dönüş kuralı ihlal etmeniz nedeniyle bir gün engellendiniz. tekrarlamayın lütfen. --kibele 20:46, 8 Eylül 2012 (UTC)

Nuvola apps important.svg
Az önce yaptığınız değişiklik, Vikipedi'nin tarafsız bakış açısı politikasını ihlâl ettiği için geri alındı ya da silindi. Vikipedi özgür ansiklopedidir, ancak bir blog, serbest kürsü, ya da reklam alanı değildir. Vikipedi'de herhangi bir kişi, kuruluş, örgüt, ideoloji, dernek ya da kurumun propagandası yer alamaz. Lütfen tarafsız bakış açısı politikasını inceleyiniz. Bu tutumunuzu sürdürmeniz halinde engellenebilirsiniz. --kibele 07:03, 17 Eylül 2012 (UTC)


Engellendiniz[kaynağı değiştir]

Stop hand nuvola.svg
Kişi / Kurum / Kuruluşlara yönelik küfür / hakaret içeren ifadeleriniz nedeniyle geçici olarak engellendiniz. Geri döndüğünüzde kişilere yönelik yorumlarda bulunmak yerine, Vikipedi'ye yararlı katkılarda bulunmak için çaba harcayın. Superyetkinileti 06:04, 18 Eylül 2012 (UTC)