Kullanıcı mesaj:Hobbit28

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hediye Yol Bisikleti[kaynağı değiştir]

Critérium du Dauphiné 2014 - Etape 7 - vélos Lapierre FdJ.jpg Lapierre
City-cross sınıfı kullandığım bir bisiklet markası, ancak size gezi ya da antrenman için değil de sprint yapmak için bir bisiklet lazım, o yakışır. Bisiklet maddelerine katkılarınızdan ötürü güle güle kullanın.  Estin  Giç Giç? 01.17, 9 Nisan 2020 (UTC)

UCI Yol Dünya Şampiyonası - Küçük erkekler zamana karşı[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Ali95Acar. Oluşturduğun UCI Yol Dünya Şampiyonası - Küçük erkekler zamana karşı maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "G:Özel" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Ali95Acar (mesaj) 21.09, 8 Mayıs 2020 (UTC)

Merhabalar, çeviri hatalı olduğundan herhangi bir itirazım olamaz, aksine teşekkür ederim. Bisiklet sporunda çok fazla eksiklikler var gibi yeni madde açmalara odaklandım. Gördüğüm kadarıyla siz de bu konularda katkıda bulunmaya çalışıyorsunuz. Bakalım enerjim nereye kadar yetecek. Neyse tekrar teşekkür ederim. Kolay gelsin.--Hobbit28ileti 21.16, 8 Mayıs 2020 (UTC)

Vikibahar 2020[kaynağı değiştir]

Selamlar Hobbit28. Vikipedi:Vikibahar 2020 yarışmasına katılmadığını görüyorum. Yarışmaya katılıp başlangıç tarihi olan 21 Mart'tan itibaren yaptığın katkıları, proje kapsamında yapman mümkün :) Elbette proje ana sayfasında yazılan kurallara uyumlu olmak koşuluyla. Konuyla ilgileniyorsan yarışma sayfasındaki katılımcılara kendini eklemen ve kendi alt sayfanda katkılarını göstermek mümkün :) İyi günler.--NanahuatlEfendim? 20.25, 10 Mayıs 2020 (UTC)

Selamlar Nanahuatl, haber verdiğin için teşekkür ederim. Katkılarımın çoğu kapsam dışı kalıyor. Birkaç madde ekledim, eğer uygunsa değerlendirilir. Tekrar teşekkür ederim. Kolay gelsin.--Hobbit28ileti 21.04, 10 Mayıs 2020 (UTC)
Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili her türlü katkı kabuldür :) Aklında bulunsun. En azından Haziran ayına kadar katkı yapabilirsin :) Uluslararası bir yarışma olduğu için, ne kadar çok katkı olursa o kadar çok "biz buradayız" deriz :) İyi günler diliyorum.--NanahuatlEfendim? 21.23, 10 Mayıs 2020 (UTC)