Kullanıcı mesaj:Fuglia12

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Hoş geldiniz Fuglia12![kaynağı değiştir]

  Merhaba, yüzlerce dil sürümüne sahip olan Vikipedi'nin Türkçe sürümüne hoş geldiniz! Vikipedi tamamen gönüllü katılımcıların çabalarıyla hazırlanır ve aşağıda kolay bir başlangıç için yararlı olabilecek bazı bağlantılar yer almaktadır:

  İlk adımlar
  Viki biçimlendirme diliDeneme tahtasıBiçem el kitabıMadde sihirbazı
  Politika ve yönergeler
  Kuralların özetiBeş temel taşÇocuk koruma politikasıTelif hakları
  Kullanıcı ilişkileri
  Anlaşmazlıkların giderilmesiİçerik üzerine yorumNezaket
  Yardım
  Danışma masasıKöy çeşmesiSıkça sorulan sorularYardım sayfaları

  Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarında iletilerinizin sonuna "~~~~" koduyla imza atabilirsiniz. Hata yapmaktan korkmayın, katkıda bulunmaktan çekinmeyin ve cesur olun! Kolay gelsin. ~Styyx Evet? 11.39, 6 Mayıs 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Ambox warning pn.svg

  Keir Starmer isimli maddeye, bekletmeli sil prosedürünün uygulanabileceğini ifade eden bekletmeli sil şablonu eklenmiştir. Her türlü katkı için minettar olsak da, bu madde Vikipedi'nin içerik politikalarıyla uyumsuz olabilir ve ilgili silme uyarısı tam olarak hangi açıdan uygunsuz olduğunu açıklamaktadır (ayrıca Vikipedi ne değildir? ve silme politikası sayfalarına bakarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz). İlgili bekletmeli sil etiketini kaldırarak, silme önerisine itiraz edebilirsiniz; fakat lütfen niçin ilgili silme önerisine itiraz ettiğinizi ya değişiklik özetinizde ya da maddenin tartışma sayfasında belirtiniz. Ek olarak, lütfen maddeyi belirtilen sorunlardan yola çıkarak geliştirmeye çalışınız. Her ne kadar bir bekletmeli sil etiketini kaldırmak, silme önerisini geçersiz kılsa da, madde yine de silinebilir.
  Eğer herhangi bir hızlı silme kriterini karşılıyorsa hızlı silme yoluyla, veya silinmeye aday gösterilerek, topluluğun silinmeyi fikir birliği ile onaylaması sonucu silinebilir.

  Robingunes; 16.56, 17 Haziran 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Niteliksiz makine çevirisi[kaynağı değiştir]

  Merhaba Fuglia12. Keir Starmer maddesindeki gibi lütfen niteliksiz makine çevirisi kullanmayın. Bu ansiklopediye katkıdan çok zarar verecektir. Robingunes; 16.57, 17 Haziran 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]