Kullanıcı mesaj:CosmosAway/Arşiv/2017

Vikipedi, özgür ansiklopedi

VikiProje Elektronik spora son 4 gün[kaynağı değiştir]

Dört gün sonra VikiProje Elektronik spor tamamen hazırlanacak ancak proje ana sayfasına ne koyabileceğimi bilmiyorum. Öneriniz varsa bana yazar mısınız? Teşekkürler. --Tom Evuntiamesaj ♫ 16:46, 6 Ocak 2017 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Editors Barnstar Hires.png Düzeltmen Yıldızı
1 saat uğraşıp yapamadığım şeyin maddede görünce mutlu ettiniz beni Etkesah (mesaj) 19:55, 7 Ocak 2017 (UTC)

kullanıcı ckb[kaynağı değiştir]

Merhaba CosmosAway, bu sayfada anladığım kadarı ile Türkçeyi pek bilmeyen bir kullanıcı, enwiki'de kullanılan bir şablonu kullanarak kullanıcı kutusu açmak istemiş. Değiştir'e tıklarsanız gözükecektir. Parametre uyumsuzluğu nedeniyle kullanıcı kutusu, istediği şekli ile olmamış. Parametreleri uygun bir şekilde değiştirirsek bu şablon anlamlı bir hâle gelecektir. Hızlı sil i kaldırmamda bir sakınca yoktur diye umup kaldırıyorum, isterseniz tekrar ekleyin. Kolay gelsin. --Deniz (mesaj) 19:11, 13 Şubat 2017 (UTC)

"Ana karakter" ve "Yinelenen karakter" şablonları[kaynağı değiştir]

{{Ana karakter}} ve {{Yinelenen karakter}} şablonlarındaki yazıları niçin kalın yapıyorsunuz? Özel bir sebebi var mı? --CosmosAwaymesaj 16:24, 16 Şubat 2017 (UTC)

Amacım tabloda yazıların belirgin olmasıydı. Bir de {{Konuk}} şablonu da kalın yazılıydı ve bu iki şablon ile birlikte kullanıldığı için onları da kalın yaptım. ~ HastaLaVi2 (mesaj) 16:41, 16 Şubat 2017 (UTC)

Vikiproje:Elektronik sporlar'da anket var[kaynağı değiştir]

1 Haziran tarihinde projenin yeniden hayata geçirilme çalışmalarının başlamasının ardından ilk anketi bugün oylamaya sürdüm. Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. --Tom Evuntiamesaj ♫ 18:23, 13 Haziran 2017 (UTC)

Vikiproje:Çizgi film[kaynağı değiştir]

Yeni üzerinde çalıştığım projenin tasarımı hakkında sorun yaşıyorum. Yardımcı olabilme şansınız var mı? --Евунтиаmesaj 20:33, 10 Eylül 2017 (UTC)

Vikiproje Video Oyunları Ayın İş Birliği Projesi'ne davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Old computer game.svg
Nuvola filesystems folder games.png
Video Oyunları İş Birliği Daveti!
Video-Game-Controller-Icon-IDV-green-barnstar.svg
İyi günler, İyi Vikiler.
Video oyunları ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan Video Oyunları Projesi kapsamında her ay tekrarlanan Video Oyunları İş Birliği Projesine davetlisiniz.

Her ay planlı bir şekilde video oyunları ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan iş birliği projesinin bu ay ki projesine siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli. Proje kapsamında verilen bir çok ödül sizi bekliyor.

Ayrıca İş Birliği Projesi için siz de, bir proje önerebilir veya mevcut öneriler için oy kullanabilirsiniz.

Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

SunSoldiers 14:21, 10 Aralık 2017 (UTC)