Kullanıcı mesaj:Aroncu

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldiniz[kaynağı değiştir]

Merhaba Aroncu, Vikipedi'ye hoş geldiniz!
Crystal Clear app kedit.svg
Herkes yazabilir

Herkesin özgürce katkıda bulunduğu Vikipedi'ye hoş geldiniz. Katkıda bulunmak için yapmanız gereken tek şey, üstteki Değiştir veya Kaynağı değiştir butonlarından birine basmak. Ancak girdiğiniz bilgilerin ansiklopedik ve kişisel saldırıdan uzak olmasına, hakaret içerikli ve en önemlisi telif ihlali barındırıyor olmamasına dikkat etmelisiniz.

Bantuan
İpuçları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar var.
  • Lütfen tartışma ve mesaj sayfalarında yazdıklarınızı, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst üçüncü sekmesini Imza.png
kullanarak imzalamayı unutmayın!.
Tips
Yardım bilgileri

Daha fazla bilgiyi Topluluk Portali'nde bulabilirsiniz. Sorularınızı Danışma Masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsiniz. Deneyimli kullanıcılarımız yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Herhangi bir sorununuzda, diğer kullanıcılarla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Membuat kesalahan?
For Non-Turkish Speakers
Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
Ελληνικά: Δεν ξέρεις Τουρκικά; Κάντε κλικ εδώ.
English: Don't speak Turkish? Click here.
español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
français: Vous ne parlez pas turc ? Cliquez ici.
日本語: トルコ語は難しいでしょうか。ここをクリックしてください。
русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   他の言語   Другие языки
MediaWiki logo without tagline.png Kardeş Projeler

VikiSözlük
Özgür Sözlük

VikiKitap
Özgür Kitaplar

VikiKaynak
Özgür Kütüphane

VikiSöz
Özdeyişler

Commons
Çoklu ortam paylaşım

Meta-Wiki
Viki Merkez

Kolay gelsin... BSRF 💬 20.29, 15 Ocak 2020 (UTC)


Ünye 1957 Spor[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Ünye 1957 Spor maddesini futbol kulüplerinde kayda değerlik şartlarından olan profesyonel liglerde mücadele etmediği gerekçesiyle sildim. Olur da kulüp 3. Lig'e yükselip profesyonel olursa maddeyi geri getirip düzenleyip standart madde haline getireceğim konusunda söz veriyorum.--Śαвяí¢αи76ileti 06.42, 16 Ocak 2020 (UTC)

2019-20 Bölgesel Amatör Lig[kaynağı değiştir]

Merhaba,Bölgesel Amatör Lig 'in 2019-20 konusundaki puan durumu güncel değil(1.grup hariç) 2.devre başlamadan önce güncellenmeli benim önerim tıpkı Türkiye'deki profesyonel liglerin konularında olduğu gibi TFF'nin Bölgesel Amatör Lig sayfasını kaynakça göstererek belki eksik bilgileri tamamlamış olabiliriz.Sevgilerle(Aroncu (mesaj) 08.26, 16 Ocak 2020 (UTC))

Merhaba sayın Aroncu, BAL ligi puan durumlarını haftalık takip etmek oldukça güç Bu nedenle sezonun ancak bazı dönemlerinde ilgisi olan arkadaşlar güncellemeler yapıyorlar. Kaynaklandırarak elbette bakşa bilgilerde eklenebilir ama kopyala yapıştır ile telif hakkı ihlali yapılmaması gerekmektedir. Selamlar, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 10.14, 16 Ocak 2020 (UTC)
Teşekkürler benim daha güzel önerim var ancak olur mu bilemiyorum puanları ve gol averajini ayrı yazmaktansa sırasını(|team1=WKP) galibiyet,beraberlik,mağlubiyeti |win_WKP= |draw_WKP= |lost=WKP diye yazıp oynadığı maç sayısını kendi toplayacak gol averajinda ise |gf_WKP= |ga_WKP= siye yazıp gol averajini kendisi hesaplamali ancak bunun için takımlara kısaltmalar yazıp hangi takıma ait olduğu da belirtilmeli(|name_WKP= Wikipedia Spor Kulübü )iyi çalışmalar (Aroncu (mesaj) 17.06, 17 Ocak 2020 (UTC))