Kullanıcı mesaj:Adasali

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldin![kaynağı değiştir]

Hoş Geldin Adasali!

Merhaba, tamamen gönüllü katılımcıların çabalarıyla 291 dilde oluşturulmaya çalışılan ansiklopedinin Türkçe bölümü Vikipedi'ye hoş geldin!

  • Bu ansiklopedi beş ana madde üzerinde şekillenir, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar vardır.
  • Katkıda bulunmaktan lütfen çekinmeyin.
  • Denemelerinizi deneme tahtasında yapabilirsiniz.
  • Vikipedi'nin yazım kuralları oldukça basittir ve ansiklopedik bir madde yaratmanın altın kuralları biçem el kitabında ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.
  • Yeni bir madde yaratmanızda madde sihirbazı büyük kolaylık sağlayacaktır.
  • Vikipedi'ye başka bir site ya da yazılı materyalde daha önce yayınlanmış herhangi bir içeriğin eklenmesinin, telif politikası ihlali doğurduğu ve bu eklemelerin farkedildiğinde geri alındığı ve/veya silindiğini unutmayın.
  • Deneyimli kullanıcılardan yardım istemekten çekinmeyin; yeni bir katılımcıya yardım etmekten mutluluk duyacaklardır.
  • Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarında iletilerinizin sonuna, imza atmayı "~~~~" ihmal etmeyin.
  • 18 yaşından küçükseniz çocuk koruma politikasını okumanız tavsiye edilir.
Bizi daha yakından tanımak istiyorsanız
Hakkımızda
Danışmak için
Danışma masası
İletişim için
Köy çeşmesi
Herhangi bir sorunda
Yardım sayfası
İş birliğinde bulunmak istiyorsanız
İş Birliği Projesi
Vikipedi'de neler mi var?
Göz at
En çok sorulanlar Burada
Bulmak istediğim konuya nasıl erişirim? Gezinti
Bir madde için ekleme yapacağım ama telif hakları sorunu ne olacak? Kaynaklar
Madde hakkında nasıl tartışırım? Tartışma sayfasını kullanın
Bir madde için yapıcı eleştiri nasıl yapılır? Tavsiye
Bir kullanıcı ile sorunum var. Ne yapmalıyım? Nezaket (yorum yaparken katılımcıya değil konuya odaklanın) ve Sorun çözümü

Kolay gelsin. ~~~~

Ocak 2020[kaynağı değiştir]

Bilgilendirme simgesi Merhaba, ben Murhin. Bir ansiklopedi için uygun görünmediğinden Şablon:Web kaynağı sayfasına eklediğin dış bağlantıları sildiğimi bilmeni isterim. Bağlantılar hakkında bilgi almak için dış bağlantılar rehberini inceleyebilirsin. Eğer hatalı olduğumu düşünüyorsan veya sormak istediğin bir soru varsa mesaj sayfam aracılığıyla benimle iletişime geçebilirsin. Teşekkürler! --Murhinileti 00.56, 26 Ocak 2020 (UTC)

Bilgilendirme simgesi Merhaba, ben Murhin. Bilmeni isterim ki  Şablon:Web kaynağı adlı maddeye yaptığın son katkılarından birini ya da birkaçını geri aldım. Çünkü yapıcı değişiklikler değillerdi. Eğer deneme yapmak istiyorsan, lütfen Deneme tahtasını kullan. Eğer hatalı olduğumu düşünüyorsan veya sormak istediğin bir soru varsa mesaj sayfam aracılığıyla benimle iletişime geçebilirsin. Teşekkürler! --Murhinileti 00.58, 26 Ocak 2020 (UTC)

sayfa silme[kaynağı değiştir]

murhin deneme sayfası yerine normal sayfa açmışım onu silermisiniz karıştırdım sanırım biçok şeyi Bu imzasız yazı Adasali (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Hızlı silme şablonu eklemişsiniz sanırsam. Hizmetlilerden birisi halleder. İyi akşamlar dilerim. --Murhinileti 01.30, 26 Ocak 2020 (UTC)

Özür[kaynağı değiştir]

Deneme tahtasındaki değişiklikleri elim çarptı geri aldım özür dilerim.--Yaratmayıcı evet? 17.19, 26 Ocak 2020 (UTC)

sayfamın silinmesi[kaynağı değiştir]

sayın murhin sayfam silinmiş sebep eski silinen sayfaya benzemesi ama eskisinin silinmesini ben istemiştim yanlışlıkla deneme tahtası yerine onu açtım diye ama tamamladım ve yayınladım silinmemesi için ne yapmam lazım.

denem tahtası[kaynağı değiştir]

sayın murhin ben deneme sayfamı hazırladım eksik veya yanlış var mı nasıl anlayabilirim ve bu deneme sayfasını nasıl yayın verebilirim Bu imzasız yazı Adasali (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Sayfayı açmıssınız ama Kayda değerlik kriterlerini karşılamıyor gibi. Bağımsız, doğrulanabilir ve güvenilebilir kaynaklarla kayda değerliğini kanıtlayamazsanız büyük ihtimal sayfa silinir.--Murhinileti 21.14, 26 Ocak 2020 (UTC)