Kullanıcı mesaj:1905unal

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Vikipedi'ye Hoş Geldiniz![kaynağı değiştir]

  Vikipedi'ye hoş geldiniz

  Merhaba 1905unal. Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Aklınıza takılan sorular varsa ve danışma gereği duyuyorsanız yardım ve sıkça sorulan sorular sayfalarına bakabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı Danışma masası ve Köy çeşmesinde de belirtebilirsiniz. Maddelerde değişiklik yapmak için bu sayfaya ve bu sayfaya bakmanızda yarar var. Ses, animasyon, fotoğraf, vb. dosyaları Vikipedi'ye yüklemek için önce mutlaka bu sayfayı okumalısınız. Vikipedistlerle mesajlaşmak isterseniz size her konuda yardımcı olmak isteyeceklerdir. Mesaj atmak istediğiniz kullanıcının mesaj sayfasına girip, üstteki "+" butonuna tıklayıp, çıkan değişiklik sayfasında konuyu, mesajı yazıp sonunda da 4 tilde ile (~~~~) imza atmayı lütfen unutmayınız!
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri eklemiyoruz. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız.

  Unutmayın![kaynağı değiştir]

  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Politika ve yönergeleri okuduysanız, değişiklik yapmayı ve Vikipedi'de neler yapabileceğinizi artık biliyorsanız cesur olun ve değişiklik yapmaya başlayın!...
  Haydi kolay gelsin!

  yabancım 11:08, 25 Temmuz 2015 (UTC)

  • Merhaba. Sayfalara girdiğinizde üst kısımda göreceğiniz "kaynağı değiştir" sekmesine tıklayarak sayfalarda değişiklik yapabilirsiniz. Bunun dışında yukarıda size yolladığım mesajdaki bağlantıları incelemeniz de yardımcı olacaktır. İyi çalışmalar. --yabancım 11:08, 25 Temmuz 2015 (UTC)

  Sayfa[kaynağı değiştir]

  Lütfen benim düzenlediğim sayfalara karışmayın ben düzenliyorum siz düzenlemiş sayılıyorsunuz😠😠 1905unal (mesaj) 11:48, 28 Temmuz 2015 (UTC)

  Sayın 1905unal, Vikipedi'de benim düzenlediğim sayfalar diye bir durum yoktur! Eğerki sayfada belli standartlara uymuyorsa bunu değiştirmek herkesin görevidir! Siz eklentilerinizi standartlara uygun yaparsanız direkte onaylanabilir. Saygı ve selamlarımla, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 11:55, 28 Temmuz 2015 (UTC)

  Hakaret konusu[kaynağı değiştir]

  • Üslup tarzınız çok yanlış. Özrünüzü kabul etmiyorum. Birşeyi araştırmadan etmeden "Şerefsizlik" demeniz çok yanlış. Bu konuyu daha sonra konuşalım. Kleiator06 (mesaj) 16:36, 29 Temmuz 2015 (UTC)

  Engellendiniz![kaynağı değiştir]

  Sayın 1905unal, buradaki değişikliğinizden dolayı bir süre engellendiniz. Fenerli1978Buyrun beniiiim? 00:37, 30 Temmuz 2015 (UTC)