Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Bahçeşehir Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen bu sayfa üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

SAS tartışması sonucunda sayfanın silinmesi yönünde karar verilmiştir. -- Sakhalinio (mesaj - e-posta) 06.28, 12 Kasım 2019 (UTC)

Bahçeşehir Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu[kaynağı değiştir]

(Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK)

Kayda değerliği konusunda SAS'a taşınmıtır. Sakhalinio (mesaj - e-posta) 18.48, 11 Kasım 2019 (UTC)

  • Symbol speedy vote.svg Hızlı silinsin Bağımsız ve güvenilir kaynaklar yok zaten, hızlı silinebilirdi.--NanahuatlEfendim? 18.48, 11 Kasım 2019 (UTC)
  • Symbol speedy vote.svg Hızlı silinsin Bir üniversite bünyesinde kurulan topluluk ancak bağımsız kaynaklarca konu alınırsa kayda değer olur. Bu haliyle silinmeli. --Ahmet Turhan (mesaj) 19.49, 11 Kasım 2019 (UTC)
  • Symbol speedy vote.svg Hızlı silinsin İnstagram ve linkedin kaynak olarak gösterilemez. Topluluk tanıtımı gibi duruyor. Cem 53 mesaj 04.32, 12 Kasım 2019 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.