Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/25 Film

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız.

SAS tartışması sonucunda sayfanın kalması yönünde karar verilmiştir.SakhalinioBuyrun beniiiim? 19:40, 23 Nisan 2016 (UTC)

25 Film[kaynağı değiştir]

(Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK)

Hızlı sil adaylığına itiraz gelmesi üzerine maddeyi SAS'a taşıyorum. Kayda değer olmadığını düşünüyorum. Sputnik 21:57, 13 Nisan 2016 (UTC)

  • Kalsın Kalsın Burada konu olan sayfayı açmış biri olarak sayfanın kalmasından yanayım.Sayfanın açılma nedeni son zamanlarda ön plana çıkan ve yaklaşık 7 senedir medyada yer alan bu şirketin, Türkiye'de adından söz ettiren yapımların yapımcısı olarak ön planda olduğunu ve vikipedi'de kayda değer yapımların ev sahibi konumunda yer alması nedeniyle,vikipedi'de olması gerektiği kanaatindeyim.Ayrıca vikipedi kurallarına uygun ve kayda değer kimliğini taşıdığı gerekçesiyle açma gereği duyduğumu belirtmek isterim. TeşekkürlerTemel53 02:24, 14 Nisan 2016 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Kayda değer olduğunu düşünüyorum.--Ğ 00:29, 14 Nisan 2016 (UTC)
  • Kalsın Kalsın kayda değer yapımlar ve ödüller kalması için yeterlidir.. --kibele 12:56, 14 Nisan 2016 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.