Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Şablon:Avustralya eyaleti veya bölgesi bilgi kutusu

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

SAS tartışması sonucunda bir fikir birliğine varılamamıştır.--Khutuckmsj 23.16, 25 Eylül 2020 (UTC)

Şablon:Avustralya eyaleti veya bölgesi bilgi kutusu[kaynağı değiştir]

Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK

{{Yerleşim bilgi kutusu}} bu şablonun bütün parametrelerini halihazırda barındırırken bu eski tip, parametreyi boş bırakınca çirkin bir görünüm bırakan bu şablonun hiçbir getirisini göremiyorum.

Yerleşim bilgi kutusu şablonu ile birleştirilmesi gerektiğini kanaatindeyim. --ToprakM  18.21, 6 Eylül 2020 (UTC)

  • Aslında bunun, Şablon:Türkiye il bilgi kutusu ve benzeri bilgi kutuları gibi, Avustralya'ya özgü parametrelerle özelleştirilmiş olması lazım. İngilizce Vikipedi'de de birleştirilmesine karar vermişler, daha bir ay olmamış. İlginç. Gerçi çok fazla eyaleti yok diye silmişler oradan ama yine de faydalı mı diye sorunca faydalı olabileceğini düşünüyorum. Dediğim şekilde düzenlenirse kalabilir.--NanahuatlEfendim? 18.37, 6 Eylül 2020 (UTC)
  • Silinsin Silinsin Şablon kendinden daha gelişmiş bir şablonla yer değiştirmiş gibi görünüyor. Avustralya'ya özgü parametreler ek olarak neler olabilir fikrim yok, düzenleme yapılırsa farklı değerlendirebilirim ancak şu haliyle silinmesi uygun.----anerka'ya söyleyin 19.49, 10 Eylül 2020 (UTC)
  • Silinsin Silinsin Anerka'nin degerlendirmesine katilarak.--Can Je suis là 08.04, 11 Eylül 2020 (UTC)
  • Böyle şablonları siliyoruz, sonra (aylar-yıllar) bir madde açarken, hop, bu şablon karşımıza çıkıyor. Ve inanın şu şablonu yazmak eziyet... onu yazana kadar on madde yazarım, o derece. Nanahuatl bunu iyi bilir. KD'lik vs. bir gerekçemiz olamayacağına göre, silinmesinin herhangi bir fayda sağlamayacağı görüşü ile kalsın diyorum. Silinsin yönündeki görüşler pek makul, onu da belirteyim.-thecatcherintheryeileti💬 21.33, 11 Eylül 2020 (UTC)
    Bu şablonun yerine {{Yerleşim bilgi kutusu}} şablonunun kullanılmasında engel yok. Hatta yerleşim bilgi kutusu şablonu daha kullanışlı. --ToprakM  19.08, 15 Eylül 2020 (UTC)
@ToprakM, @Thecatcherintherye Şablon:Türkiye il bilgi kutusu mesela Türkiye ile ilgili birçok varsayılan içerik içeriyor, vali parametresinde uygun bir bağlantı veriyor, posta kodu, saat dilimi vs. Bu şekilde düzenlenirse kalabileceğini düşünüyorum şahsen. Ancak düzenlenmezse kalmasının da bir gereği yok çünkü dediğimiz gibi hiçbir ekstrası yok :)--NanahuatlEfendim? 04.41, 16 Eylül 2020 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.