Tartışma:Trabzon Havalimanı

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Burası, Trabzon Havalimanı sayfası üzerindeki değişikliklerin konuşulduğu tartışma sayfasıdır.
Vikiproje Konseyi           Bu sayfa, şu Vikiprojelerin kapsamında yer almaktadır:
Vikiproje Havacılık (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Havacılık maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Havacılık kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Türkiye (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Uçuş noktalar[kaynağı değiştir]

Sayfada görünen uçuş noktalarında kesinlikle sorun var. Mazar-i Serif' şehrine uçuş görünmekte. Bu şehir Afganistan'da Mezar-ı Şerif şehri olması gerek ki oraya İstanbul'dal bile nadir uçuş var diye biliyorum. O bölümün elden geçmesi kanısındayım. Fenerli1978Buyrun beniiiim? 15:03, 1 Kasım 2014 (UTC)

Ordakı hepsı dogrudur fenerlı Senın Bılmedin seylerıde doğruymuş Gıbı yazmanı kınıyorum Bıde bıze kıziyorsun (...) Bu imzasız yazı Vikipedi Aş (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 1 Kasım 2014
Sayın Vikipedi Aş, uçuş noktaları bilgilerinin doğru olduğunu yazmışsınız. Bununla ilgili kaynak gösterebilir misiniz? Ben ne havalimanının sayfasında nede skyscanner.com.tr sayfasında Mazar-i Şerif, Medine, Cidde, Frankfurt şehirlerine direk uçuş bulamadım. Eğer sizde böyle bir kaynak var ise lütfen belirtiniz. Ayrıca mesaj yazdıktan sonra mesajınızı ~~~~ kullanarak imzalamanız gerekmektedir. Ve Wikipedia'da tartışma sayfalarında yapılan yorumlarda kişi odaklı değil konu odaklı tartışmalara yer vermekte olduğumuzu bildirmek isterim. Saygı ve Selamlarımla, İyi Vikiler, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 03:47, 2 Kasım 2014 (UTC)