Tartışma:Tekirdağ

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye yerleşim birimleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
none
 
Vikiproje Balkanlar (Başlangıç-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Balkanlar maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Balkanlar kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Türkiye (B-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

tekirdağ?[kaynağı değiştir]

tekirdağ'ın karadeniz'e kıyısı var mı? bazı haritalarda tekirdağın karadenize kısa bir sahil kıyısı olduğu gözüküyor.--Orijinnal 14:40, 9 Temmuz 2007 (UTC)

-evet var kastro adında bir sahil.Bu imzasız yazı Vikicikisi (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

ticari linkler[kaynağı değiştir]

konu kilitlenmiş ama sürekli ticari linkler ekleniyor. whois bilgilerinden ne kadar geçmişi olduğunu görebileceğiniz joomla tabanlı siteleri backlink kaygısı ile ekleyenler var. sayfa kilitlendiği için şu an geri alamıyorum. bu tarz konularda daha hassas davranırsak vikipedinin otarite site kalmasını daha iyi koruruz diye düşünüyorum.

bu tartışma sayfasına bile ekleyen olmuş. lütfen bu tarz durumlara karşı daha hassas olalım. Bu imzasız yazı 81.215.69.219 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Türkçe hata[kaynağı değiştir]

Etimoloji 2. paragraf başı: "Eski yaygın tarihi kabul, Tekirdağ'ı bir Yunan kolonisi olarak kurulduğunu kabul eder." Nasıl bir cümle bu? Ansiklopedide ne işi var böyle bir cümlenin? Cem Altınel (mesaj) 17:46, 23 Aralık 2017 (UTC)

Cümle düzenlendi @Cem Altınel, yorumunuz ve maddeye olan katkılarınız için teşekkürler. Bu gibi hataları sizin de gördüğünüz yerde düzeltebileceğinizi hatırlatayım. --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 19:08, 24 Aralık 2017 (UTC)