Tartışma:Taner Akçam

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Türkiye (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
  • maddeye eklediğiniz ifade, doğrulanamaz ve kanıtlanamaz. uluslararası piyasada iş yapmak nedir? tarihte en çabuk doktora verilmesi ne demektir ve kaynağı ve kanıtı var mıdır, olabilir mi? birine bir milletin düşmanı diyebilmek kişisel bakış açısından başka nedir? lütfen bu değişikliği yapmakta ısrarcı olmayın. söyleyeceklerinizi vikipedi kuralları çerçevesinde söyleyin. --kibelemesaj 11:36, 8 Temmuz 2007 (UTC)

Bibliography[kaynağı değiştir]

@Pragdon

Sorry for talking in English. Anyhow, let's discuss this edit. When somebody writes a bibliography (meaning a list of books someone wrote) there is an expectation that all of their books would be listed here. Killing Orders: Talat Pasha’s Telegrams and the Armenian Genocide was released in 2018. Shouldn't it be listed here?

Thanks, WhisperToMe (mesaj) 07.51, 12 Haziran 2019 (UTC)

Turns out the book was already there, under its Turkish title. Turns out en:Killing Orders is a translation. WhisperToMe (mesaj) 08.48, 21 Temmuz 2019 (UTC)