Vikiproje:Sosyoloji/İş birliği projesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi

VikiSociology-Logo 2.svg


Sosyoloji iş birliği projesi nedir?
Sosyoloji iş birliği projesi, Vikipedi topluluğunun birlikte Sosyoloji maddeleri üzerinde çalışmasından meydana gelen bir projedir. Genelde her ay yeni bir proje belirlenir. Projenin devamlılığını sağlamak için sorumlular belirlenmiştir. Proje süresi, ilgili sorumlu tarafından ihtiyaca göre düzenlenebilir. Vikipedistlerin yoğun katılımıyla mevcut proje konusunun hızlı ve etkin bir şekilde bitirilmesi amaçlanır. İş birliği projeleri sonunda Vikiprojemize özel madalyaların sahibi olabilirsiniz! Projenin mevcut sorumlusu Vikipolimer'dir. Proje sorumlusu gelecek arşivlerde ya da mevcut oylamalarda bir iş birliği projesi konusu bulunmaması durumunda kendi inisiyatifi ile bir proje konusu seçebilir. Bununla projenin devamlılığı amaçlanmıştır.


OOjs UI icon ribbonPrize-progressive.svg Ödüller (Koleksiyon) OOjs UI icon puzzle-ltr-progressive.svg Bir proje önerin! OOjs UI icon references-ltr-progressive.svg Arşiv

Nisan 2022 İşbirliği Projesi[kaynağı değiştir]

Vikiproje:Sosyoloji'nın Nisan 2022 işbirliği projesi Sosyoloji ile ilgi temel maddelerin oluşturulması, maddeler değerlendirilirken boyut kriteri kullanılmayacaktır. İlk üçe giren kullanıcılar ödüllendirilecektir.

  • Oluşturulan her madde için: 30 puan
  • 5.000 bayt üzeri maddeler için: 10 puan
  • Kullanılan her bir kaynak için: 5 puan
  • Oluşturulan her bir şablon için: 5 puan

Oluşturulması istenen maddeler[kaynağı değiştir]

Kırmızı liste[kaynağı değiştir]

Şablon[kaynağı değiştir]

Dileyenler aşağıdaki şablonda yer alan maddelerden de çeviri yapabilirler.
Şablon:Sosyoloji

Liste[kaynağı değiştir]

Kırmızı liste maddeleri

Katılımcılar ve sıralama[kaynağı değiştir]

 Not: Lütfen kullanıcı adınızı eklemek dışında tabloya müdahale etmeyiniz. Puanlama ve sayı takipleri sorumlular tarafından yapılacaktır.
Aşağıdaki tabloya kendi kullanıcı adınızı ekleyerek projeye katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Projeye nasıl katılabilirim?
Projeye katılmak için yukardaki katılımcılartablosuna isminizi ekleyip katkı yapmaya başlayabilirsiniz. Nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız lütfen buradan yardım isteyin.
Sıra Kullanıcı adı Görev başlangıcı Durum
1 Vikipolimer 13 Eylül 2021 Evet Aktif