Tartışma:Berat Albayrak

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Lütfen VPBanner şablonu yerine Tartışma şablonunun |proje= parametresini kullanınız.

"Current event" şablonu[kaynağı değiştir]

Sayfaya "current event" şablonu konulup şimdilik istifa etti gibi davranılabileceği kanaatindeyim. --Евунтиаmesaj 21.19, 8 Kasım 2020 (UTC)

Current event şablonunun konulması gerekiyor bir an önce. Tam olarak bilgilendirme yapılmadan karar almaktan kaçınmalıyız diye düşünüyorum. 149.0.197.115 09.50, 9 Kasım 2020 (UTC)

İstifa[kaynağı değiştir]

Sosyal medyadan duyurduğu istifa haberine dair ulusal ve uluslararası başındaki gelişmelerin maddede yer alması gerekiyor @Vito Genovese. Bilgi kutusunda resmileşene kadar bir güncelleme yapılmasına gerek yok ama madde içinde bu bilginin yer alması ansiklopedik bir bilgidir. Bu kadar katı bir korumaya bu aşamada lüzum olduğunu düşünmüyorum, gerekirse IP değişikliğe kapatılabilir ama bizler tecrübeli kullanıcılarız. --Maurice Flesier message 10.41, 9 Kasım 2020 (UTC)

Maurice Flesier: Yarı korumayla başladım ama yarı korumadan etkilenmeyen kullanıcıların da aynı değişikliği bildirimlere dikkat etmeden yinelemesiyle (ki ABD seçimleriyle birlikte seriye bağladı) birlikte işin resmîleşebileceği süreyi vermeyi amaçladım maddeye. Üzerinde çalışmaya niyetlisin diye anlıyor ve elbette yarı korumaya geri indiriyorum.
Vito Genovese 11.58, 9 Kasım 2020 (UTC)
Bağımsız ve güvenilir kaynaklarda ele alındığından pek tabiî kesinleşmese bile yer almalıdır. [evolutionoftheuniverse] @trwiki 13.00, 9 Kasım 2020 (UTC)