Tartışma:Armenakan

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Konseyi           Bu sayfa, şu Vikiprojelerin kapsamında yer almaktadır:
Vikiproje Osmanlı İmparatorluğu (Taslak-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Osmanlı İmparatorluğu maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Osmanlı İmparatorluğu kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Siyaset (Taslak-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Siyaset maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Siyaset kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

yasadışı silahlı örgüt[kaynağı değiştir]

maddede bu yönde bir içerik yok, üstelik şu anda yasal bir parti olarak faaliyet gösteriyormuş. diğer vikilere baktım, onlarda da bu yönde kategoriler yok. çıkartılması daha doğru olur gibi görünüyor. --kibele 21:27, 15 Mayıs 2013 (UTC)

Bizde en:Armenakan Party ve en:Armenian Democratic Liberal Party maddesi tek başlıkta toplanmış, ayırmak lazım.--RapsarEfendim? 23:12, 15 Mayıs 2013 (UTC)
İstek yapıldı Yapıldı ancak en:Armenakan-Democratic Liberal Party maddesi de varmış. Takabeg ileti 00:25, 16 Mayıs 2013 (UTC)