Tartışma:2012 Eurovision Şarkı Yarışması

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Kaliteli madde 2012 Eurovision Şarkı Yarışması, kaliteli madde kıstaslarıyla uyumlu bir kaliteli madde seçilmiştir. Eğer maddeyi geliştirebilirseniz, çekinmeyin. Eğer bu kıstasları artık karşılamıyorsa, bir kaliteli madde incelemesi isteyebilirsiniz.
6 Aralık 2013 Kaliteli madde adayı Başarılı
Vikiproje Azerbaycan (KM-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Azerbaycan maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Azerbaycan kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 KM  Bu madde KM-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Eurovision (KM-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Eurovision maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Eurovision kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 KM  Bu madde KM-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

İnternet seçimi (!)[kaynağı değiştir]

Tamam, buraya bakan var mı, bilmiyorum ama, o "internet seçimi" olarak çevirdiğiniz internal selection, iç seçim anlamına geliyor ve biz buna otomatik seçim diyoruz. Lütfen biraz ciddi olun. Hiçbir bilginiz yok mu yahu? Neredeyse tüm internal selection şeysileri internet seçimi olarak çevrilmiş! --Ata Kınran (tartışma) 18:29, 8 Mart 2012 (UTC)

Love Me Back[kaynağı değiştir]

Așkıma cevap ver. Madde içeriğini geliștirmeye yönelik katkı. (Özel bir mesaj değildir. :-) --E4024 (mesaj) 17:15, 12 Haziran 2012 (UTC)