Tartışma:İnsanlı Ay yolculukları

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Konseyi           Bu sayfa, şu Vikiprojelerin kapsamında yer almaktadır:
Vikiproje Sovyetler Birliği (C-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Sovyetler Birliği maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Sovyetler Birliği kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje 10K (C-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Amerika Birleşik Devletleri (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Amerika Birleşik Devletleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Amerika Birleşik Devletleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Rusya (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Rusya maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Rusya kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Birleştirme[kaynağı değiştir]

Selam. İnsanlı ay yolculukları maddesiyle birleştirilirse faydalı olacağını düşünüyorum. Benzer bilgiler tek bir maddede toplansınlar (bence). Teşekkür ederim. İyi çalışmalar. Takabeg ileti 04:40, 26 Aralık 2009 (UTC)

birleştirme olamaz. bu sadeca 1958-1974 arasını kapsıyor. oysa sizin dediğiniz İnsanlı ay yolculukları bu madde 1969'dan geleceğe yönelik olan süre -- Son kahraman ileti 13:30, 26 Aralık 2009 (UTC)

İnterwikiler[kaynağı değiştir]

İnterwikiler eklendi. Onlara göre uygun madde başlığını bulmalıyız.

Birder

28 Haziran 1919'da Saraybosna'da Avusturya-Macaristan velihahdı..ve eşi..nın bir Sırp milliyetçi tarafından öldürülmesiyle 1. Dünya Savaşı başladı...

Bosna'nın ayla ne alakası ? Maddeyla doğrudan alakalı olmayan bilgilere ağırlık verilmemelidir.

Takabeg ileti 11:24, 12 Ocak 2010 (UTC)

Burada verilen interwikiler yanlış (fr:Alunissage (Fransız dil uzmanları tarafindan kabul edilmiyen bir terim); en:Moon landing, türkçesi:"aya inmek")--Alkd 00:11, 22 Ocak 2010 (UTC)