Kullanıcı mesaj:Nescafe444

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Bu engelli kullanıcının engelinin kaldırılmasına yönelik talebi bir hizmetli tarafından incelenmiş ve reddedilmiştir. Diğer hizmetliler de bu engeli inceleyebilir, ancak makul bir gerekçe olmaksızın kararı geçersiz kılacak bir adım atmamaları gerekir (engelleme politikasına bakınız). Engelli olduğunuz süre boyunca bu engel kaldırma inceleme notunu kaldırmayın.

  Nescafe444 (engel günlüğüetkin engellerküresel engellerkatkılarsilinen katkılarsüzgeç günlüğüoluşturma günlüğüengel ayarlarını değiştirengeli kaldırdenetle (günlük)


  Talep gerekçesi:

  Gerekçeniz buraya 88.236.155.198 13.14, 8 Nisan 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Ret gerekçesi:

  Gerekçesiz talep. ‒ToprakM  11.54, 9 Nisan 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Başka bir engel kaldırma talebinde bulunmak istiyorsanız, lütfen talebinizin ret gerekçesinde belirtilen hususları dikkate aldığınızdan emin olun. İkna edici olmayan ya da gerçekçi olmayan engel kaldırma taleplerinde bulunursanız, bu sayfada değişiklik yapma hakkınız elinizden alınabilir.

  Vikipedi'ye Hoş Geldiniz![kaynağı değiştir]

  Vikipedi'ye hoş geldiniz

  Merhaba Nescafe444. Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Aklınıza takılan sorular varsa ve danışma gereği duyuyorsanız yardım ve sıkça sorulan sorular sayfalarına bakabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı Danışma masası ve Köy çeşmesinde de belirtebilirsiniz. Maddelerde değişiklik yapmak için bu sayfaya ve bu sayfaya bakmanızda yarar var. Ses, animasyon, fotoğraf, vb. dosyaları Vikipediye yüklemek için önce mutlaka bu sayfayı okumalısınız. Vikipedistlerle mesajlaşmak isterseniz size her konuda yardımcı olmak isteyeceklerdir. Mesaj atmak istediğiniz kullanıcının mesaj sayfasına girip, üstteki "+" butonuna tıklayıp, çıkan değişiklik sayfasında konuyu, mesajı yazıp sonunda da 4 tilde ile (~~~~) imza atmayı lütfen unutmayınız!
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri eklemiyoruz. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız.

  Unutmayın![kaynağı değiştir]

  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin Kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Politika ve yönergeleri okuduysanız, değişiklik yapmayı ve Vikipedide neler yapabileceğinizi artık biliyorsanız cesur olun ve değişiklik yapmaya başlayın!...
  Haydi kolay gelsin!

  Kullanıcı adınız[kaynağı değiştir]

  Vikipedi'ye hoş geldiniz. Kullanıcı adınızın ("Nescafe444") kullanıcı adı politikamıza uymayabileceğini fark ettim.

  Lütfen bir şirketin, grubun, kuruluşun, ürünün, hizmetin, web sitesinin adını temsil eden bir kullanıcı adını veya kişilerin inançlarına saldırı olarak nitelendirilebilecek dini kişi ve kavramların isimlerini kullanamayacağınızı unutmayın. İzin verilmeyen kullanıcı adı örnekleri arasında "XYZ Şirketi", "JaponyaAraçlarım.com" ve "Kırım Sanat Müzesi" bulunur. Ancak, "XYZ Şirketinden Sara Smith", "JaponyaAraçlarım'dan Mark" veya "KırımFanı87" gibi sizi kişisel olarak tanımlıyorsa, bunları kullanıcı adı olarak kullanmanıza izin verilir.

  Lütfen Vikipedi hesaplarının sadece tek bir kişi tarafından kullanılmasına izin verildiğini ve kullanıcı adınız ne olursa olsun herhangi bir şirket, grup, kuruluş, ürün, hizmet veya internet sitesini savunamayacağınızı ya da tanıtamayacağınızı lütfen unutmayın. Hesabı tek başına kullanıyorsanız ve Vikipedi'de tarafsız bir şekilde katkıda bulunmaya istekli iseniz, lütfen politikamıza uygun bir kullanıcı adı seçerek Özel:GlobalRenameRequest sayfasındaki formu doldurarak kullanıcı adı değişikliği talep edin. Kullanıcı adınızın politikayı ihlal etmediğine inanıyorsanız, lütfen buraya nedenini açıklayan bir not bırakın. Teşekkürler. abc 16.33, 23 Mart 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Nisan 2022[kaynağı değiştir]

  Vikipedi'ye hoş geldiniz. Hesabın bir grubu, kuruluşu veya web sitesini temsil ettiği izlenimini veren kullanıcı adlarına izin vermeyen bir politikamız olduğundan dolayı hesabınız engellenmiştir. Lütfen sadece kendinizi temsil eden ve kullanıcı adı politikamıza uyan bir kullanıcı adı seçerek yeni bir hesap oluşturun veya kullanıcı adınızı değiştirin.

  Seçtiğiniz kullanıcı adı ne olursa olsun tanıtım amaçlı değişikliklerin kabul edilmeyeceğini bilmelisiniz. Ek olarak, Vikipedi'de katkılarınız karşılığında size ödeme yapılıyorsa, değişiklikleriniz için size kimin ödeme yaptığını açıklamanız gerekir.

  Ancak, bir kuruluşun adını içeren ve aynı zamanda sizi bireysel olarak tanımlayan "XYZ Şirketi'nden Ahmet Mehmet", "WidgetsUSA'da Hasan" veya "FoobarFanı87" gibi kullanıcı adlarına izin verildiğini unutmayın.

  Kullanıcı adınız bir grubu, kuruluşu veya web sitesini temsil etmiyorsa, bu engele mesaj sayfanızın altına {{engel kaldır|gerekçe=Gerekçeniz buraya ~~~~}} metnini ekleyerek itiraz edebilirsiniz.

  Politikamıza uygun bir kullanıcı adıyla yeni bir hesap oluşturabilirsiniz veya mevcut kullanıcı adınızı değiştirmeyi tercih edebilirsiniz, böylece geçmiş katkılarınız yeni kullanıcı adınızla ilişkilendirilir.

  Kullanıcı adınızı değiştirmeyi tercih ederseniz, aşağıdaki şekilde kullanıcı adınızın değişmesini talep edebilirsiniz:

  1. Lütfen yalnızca halihazırda kullanılmayan bir adı talep edebileceğinizi unutmayın. Bu nedenle, bir isim değişikliği talep etmeden önce ismin alınıp alınmadığını görmek için lütfen buradaki listeyi kontrol edin.
  2. Küresel kullanıcı hesabı yeniden adlandırma isteği sayfasından mevcut kullanıcı adınız değiştirilmesi için uygun yeni bir kullanıcı adıyla başvurun.
  3. İsteğiniz kabul edilirse, yeniden adlandırıldığınızda engelinizin kaldırılması için sizi engelleyen hizmetliyle iletişime geçin. Teşekkürler. ‒ToprakM  07.18, 8 Nisan 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]