Kullanıcı mesaj:Abecesel

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Vikipedi, özgür ansiklopedi


Ayrımcılık ve yanlılık önde gelmekle birlikte çeşitli güvenilirliği yok eden etkenler sonucunda 2021 başlarından beridir kopmalar yaşayan Abecesel projeden ayrıldı. Değerlendirme mekanizmaları gelişmiş, özgün ve çalışma isteği koruyucu çözümsel bir katılımcılığın yayılması dileklerimle, hoşçakalın.

Senin eline diken batar mı?[kaynağı değiştir]

Sen şimdi bırak benim kim olduğumu... Bu Wikipediayı yazarken canın yanacak, elin kanayacak, son değişiklikler seni terletecek, bu engellenecek kullanıcılar bitmez diyenler olacak... Wikipedia öyle yazılmaz böyle yazılır diyenler olacak... Sen kendine şunu soracaksın: ben herkesin kullandığı özgür ansiklopedi yapmak istiyor muyum? Ben bunu dünyanın en kapsamlı ansiklopedisı yapmak istiyor muyum? Eğer çok istiyorsan, ne zararlı değişiklikler ne de söylenenler umrunda olmayacak... Kim olursan ol tek isteğin o sonucu görmek olacak... Anladın mı?

Bir zamanlar ben de ayrılmıştım, en büyük sebebi topluluğa olan inancımın yıkılması ve sizin de bahsettiğiniz konulardı. Şimdi de çok farklı düşünmüyorum fakat, yukarıda yazılanları okuduğumda topluluğun bir parçası olmak için topluluğa ihtiyacımın olmadığını düşünmeye başladım. Hayatta her ne karar alırsanız alın, umarım sonucu size mutluluk ve esenlikler getirir. Hoşça kalın.--KediÇobanı🐈 10.06, 8 Haziran 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
Ben teşekkür ederim.KediÇobanı🐈 10.59, 8 Haziran 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]


Abecesel, Vikipedi sizi özledi!
Wikipedia mini globe handheld.jpg
Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik.

Eski temponuz ile devam etmeniz dileğiyle...
Sizi Bekliyoruz!


~~~~

--Axis (mesaj) 13.57, 2 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]