Kullanıcı mesaj:Mehmetefe6767

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Vikipedi'ye hoş geldin Mehmetefe6767![kaynağı değiştir]

Bu su soğuk değil. Cesur ol!

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Kindness Barnstar Hires.png
Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Mehmetefe6767,
20. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Kore mutfağı ve Şablon:Mutfaklar maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 18.34, 24 Mayıs 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Silver medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Mehmetefe6767,
21. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Türkiye'nin dış ilişkileri maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 11.35, 31 Mayıs 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Team Barnstar Hires.png
10 Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Mehmetefe6767,
21. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Türkiye'nin dış ilişkileri maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında 10 Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 11.35, 31 Mayıs 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Feather Barnstar Hires.png
Siyaset Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Mehmetefe6767,
21. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Türkiye'nin dış ilişkileri maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Siyaset Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 11.35, 31 Mayıs 2021 (UTC)

Futbolcu maddeleri[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Açtığınız futbolcu maddelerinin şablonları madde içinde çok dağınık duruyor, ileride bir güncelleme yapmanın imkanı yok. şu şekilde değişiklik yaptım son zamanlarda açtıklarınıza. Bundan sonra futbolcu maddesi açarken şablonu buradan ekleyip üzerinde gereken değişiklikleri yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. İyi çalışmalar.--Śαвяí¢αи76ileti 20.53, 19 Haziran 2021 (UTC)

Teşekkürler mesajınız için. Bundan sonra dediğiniz gibi yapmaya çalışacağım.Mehmetefe6767 (mesaj) 21.12, 19 Haziran 2021 (UTC)

Merhabalar. Son açtığınız maddede bahsettiğim siteden bilgi kutusunu çevirip düzenledim, oldukça iyi görünüyor. Ancak siz sanırım çeviri aracı kullandığınızdan futbolcu şablonundaki kulüp yıl, maç, gol, milli takım vs. hepsi çok karışık ve farklı yerlerde görünüyor. Bu durumda da ileride o şablonu güncellemek zor oluyor. şu şekilde bir değişiklik yaptım. Özen gösterirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.Śαвяí¢αи76ileti 17.43, 3 Temmuz 2021 (UTC)--