Kullanıcı mesaj:MehmetLutfiAlp

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Vikipedi'ye Hoş Geldiniz![kaynağı değiştir]

Vikipedi'ye hoş geldiniz

Merhaba MehmetLutfiAlp. Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Aklınıza takılan sorular varsa ve danışma gereği duyuyorsanız yardım ve sıkça sorulan sorular sayfalarına bakabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı Danışma masası ve Köy çeşmesinde de belirtebilirsiniz. Maddelerde değişiklik yapmak için bu sayfaya ve bu sayfaya bakmanızda yarar var. Ses, animasyon, fotoğraf, vb. dosyaları Vikipedi'ye yüklemek için önce mutlaka bu sayfayı okumalısınız. Vikipedistlerle mesajlaşmak isterseniz size her konuda yardımcı olmak isteyeceklerdir. Mesaj atmak istediğiniz kullanıcının mesaj sayfasına girip, üstteki "+" butonuna tıklayıp, çıkan değişiklik sayfasında konuyu, mesajı yazıp sonunda da 4 tilde ile (~~~~) imza atmayı lütfen unutmayınız!
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri eklemiyoruz. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız.

Unutmayın![kaynağı değiştir]

  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Politika ve yönergeleri okuduysanız, değişiklik yapmayı ve Vikipedi'de neler yapabileceğinizi artık biliyorsanız cesur olun ve değişiklik yapmaya başlayın!...
Haydi kolay gelsin!

KumulBot (mesaj) 20:08, 25 Nisan 2015 (UTC)

Maddeyi Oluşturamamak[kaynağı değiştir]

Bir madde açtığım halde sayfa paylaşılmıyor üstüne üstlük <abusefilter-warning-testeditwarn> şeklinde bir hata ile karşılaşıyorum. https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sorun_i%C3%A7in_yard%C4%B1m.png örneğinde olduğu gibi bir sayfa oluşturdum. Kusurum nedir yardımcı olabilir misiniz? Neyi değiştirmem gerekiyor?

Şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla...

Mehmet Lütfi Alp (mesaj) 16:13, 27 Nisan 2015 (UTC)

Mavrikant, hatanın sebebi nedir? --Diyapazon(Mesaj) 19:37, 27 Nisan 2015 (UTC)
  • Sayfa [[Dosya:örnek.jpg|200px]] içerdiği için deneme denilerek haklı olarak reddedilmiş. kayıt burada. --Mavrikantmsj 05:34, 28 Nisan 2015 (UTC)