Kullanıcı mesaj:Kahrbela

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Vikipedi'ye Hoş Geldiniz![kaynağı değiştir]

Vikipedi'ye hoş geldiniz

Merhaba Kahrbela. Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Aklınıza takılan sorular varsa ve danışma gereği duyuyorsanız yardım ve sıkça sorulan sorular sayfalarına bakabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı Danışma masası ve Köy çeşmesinde de belirtebilirsiniz. Maddelerde değişiklik yapmak için bu sayfaya ve bu sayfaya bakmanızda yarar var. Ses, animasyon, fotoğraf, vb. dosyaları Vikipediye yüklemek için önce mutlaka bu sayfayı okumalısınız. Vikipedistlerle mesajlaşmak isterseniz size her konuda yardımcı olmak isteyeceklerdir. Mesaj atmak istediğiniz kullanıcının mesaj sayfasına girip, üstteki "+" butonuna tıklayıp, çıkan değişiklik sayfasında konuyu, mesajı yazıp sonunda da 4 tilde ile (~~~~) imza atmayı lütfen unutmayınız!
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri eklemiyoruz. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız.

Unutmayın![kaynağı değiştir]

  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin Kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Politika ve yönergeleri okuduysanız, değişiklik yapmayı ve Vikipedide neler yapabileceğinizi artık biliyorsanız cesur olun ve değişiklik yapmaya başlayın!...
Haydi kolay gelsin!

Superyetkinileti 04:40, 9 Nisan 2011 (UTC)

Hitit Kralları[kaynağı değiştir]

Merhaba Kahrbela, Hitit Kralları ile ilgili katkılarınızdan dolayı sizi tebrik etmek istedim. Katkılarınızı izlemeye devam edeceğim. Saygılarımla, Meden agan mesaj 16:05, 11 Ağustos 2011 (UTC)

Tesekkurler. Once ingilizcelere yaziyordum ama Hitit tarihi ile ilgili Turkce makalelerin icler acisi halini gorunce, Turkceye yogunlasmaya karar verdim. Gordugum kadariyla organizasyon konusunda siz oldukca aktif calisiyorsunuz. Tebrik ederim ve kolay gelsin. Kahrbela 03:59, 12 Ağustos 2011 (UTC)

Anitta[kaynağı değiştir]

  • Merhabalar. Anitta gibi bir madde oluşturmanıza çok sevindim, ellerinize sağlık. Bu güzel katkılarınızın devamını dilerim, iyi çalışmalar. Utku TanrıvereMesaj 00:56, 6 Aralık 2011 (UTC)