Kullanıcı mesaj:Işık Yakın

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Vikipedi'ye Hoş Geldiniz![kaynağı değiştir]

  Vikipedi'ye hoş geldiniz

  Merhaba Işık Yakın. Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Aklınıza takılan sorular varsa ve danışma gereği duyuyorsanız yardım ve sıkça sorulan sorular sayfalarına bakabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı Danışma masası ve Köy çeşmesinde de belirtebilirsiniz. Maddelerde değişiklik yapmak için bu sayfaya ve bu sayfaya bakmanızda yarar var. Ses, animasyon, fotoğraf, vb. dosyaları Vikipedi'ye yüklemek için önce mutlaka bu sayfayı okumalısınız. Vikipedistlerle mesajlaşmak isterseniz size her konuda yardımcı olmak isteyeceklerdir. Mesaj atmak istediğiniz kullanıcının mesaj sayfasına girip, üstteki "+" butonuna tıklayıp, çıkan değişiklik sayfasında konuyu, mesajı yazıp sonunda da 4 tilde ile (~~~~) imza atmayı lütfen unutmayınız!
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri eklemiyoruz. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız.

  Unutmayın![kaynağı değiştir]

  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Politika ve yönergeleri okuduysanız, değişiklik yapmayı ve Vikipedi'de neler yapabileceğinizi artık biliyorsanız cesur olun ve değişiklik yapmaya başlayın!...
  Haydi kolay gelsin!

  Eğitmenmahmut msj 18:56, 31 Mayıs 2013 (UTC)

  İmza kullanımı[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Lütfen tartışma sayfalarında ve mesajlarınızdan sonra imzanızı kullanınız . İyi çalışmalar, kolay gelsin...Eğitmenmahmut msj 19:19, 31 Mayıs 2013 (UTC)

  Uyarı
  Uyarı ve bilgilendirme
  Vikipedi'ye hoşgeldiniz. Büyük olasılıkla yaptığınız değişiklik silindi, silinmek üzere işaretlendi, ya da geri alındı. Vikipedi'de tarafsız bakış açısı gereği olarak, Hz., bey, ağa, şehit, lord, sir, efendi, (S.A.V.), aziz, sayın.. vb. isim takıları kullanılmamaktadır. Lütfen bu yönde bir değişiklik yapmayınız. Bilgi edinmeniz rica olunur. Teşekkürler, iyi değişiklikler. - Garbino ileti 22:01, 20 Haziran 2013 (UTC)


  Kaynak[kaynağı değiştir]

  Merhaba.Sn. Işık Yakın. Lütfen değerli katkılarınızı kaynaklandırınız. İyi çalışmalar...Eğitmenmahmut msj 22:56, 1 Temmuz 2013 (UTC)


  Selam[kaynağı değiştir]

  Selam Mahmut Bey, Sitedeki kaynakları inceledim de genellikle web sitelerinden alınmış kaynaklar içeriyor. Bunların ne kadar güvenilir oldukları da tartışılır. Kastınız Ebu Hanife ile ilgili bilgiler herhalde. Ben bunları elimdeki kitap kaynaklarından aktarıyorum. Kitapların isimlerini girerim isterseniz...

  Stop hand nuvola.svg
  Vikipedi'ye küfür / hakaret / kişisel saldırı içeren sözler eklemeniz nedeniyle, değişiklik yapmanız geçici bir süre için engellenmiştir. Bilginize. Superyetkinileti 16:41, 19 Temmuz 2013 (UTC)