Kullanıcı mesaj:Edgarallanpoetic

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Mesajlarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Hoş geldiniz.

Kategoriler[kaynağı değiştir]

  • Merhaba hocam. Suda maddesi için ellerinize sağlık demek istedim ve kategorilerde olan küçük hatayı düzelttim. Kategoriler sürekli olarak bir üst kategoriye bağlanıyor. Aynı kategoriye bağladığımız takdirde yalnızca kısır döngü olur. Yardım:Kategori bölümüne bir göz atabilirsiniz dilerseniz. Kolay gelsin.--i.e.msj 18:09, 8 Mayıs 2013 (UTC)
    Öncelikle nezaketiniz için teşekkür ederim. Buralarda yeniyim, o nedenle pek aşina değilim kodlamalara. Kategoriler de kırmızı kalmasın dedim, yabancı bir wikipedi'den kopya çektim biraz :) Ama yavaş yavaş öğreneceğim, tekrar teşekkürler.Bu imzasız yazı Edgarallanpoetic (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.
    Ne demek rica ederim. Bende ilk geldiğimde bu tür sıkıntılar yaşamıştım :). Arayıp bulamadığınız bir şey olursa elimden geldiğince hem ben hem de diğer kullanıcılar canla, başla yardımcı olmaya çalışacaklardır. Emin olabilirsiniz. Saygılar.--i.e.msj 19:59, 8 Mayıs 2013 (UTC)

Vikiproje Din Daveti[kaynağı değiştir]THEOLOGY-STAR.png
Vikiproje Din Daveti
İyi günler, iyi Vikiler.
Sizi Din ile ilişkili tarih, eğitim, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan Vikiproje Din projesine davet ediyorum.

Projeye katkıda bulunmak için katılımcılar listesine isminizi ekleyin. Bununla birlikte bu ayın iş birliği projesine katılarak projenin gelişmesine katkıda bulunun. İş birliği projesinde pek çok ödül sizi beklemekte.

Ayrıca çalışılan maddeleri ve düzenlenmesi gereken maddeleri inceleyebilir veya anket ve oylamalara katılarak görüş bildirebilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN. MediaWiki message delivery (mesaj) 22:55, 9 Ağustos 2017 (UTC)


Din ile ilgili maddelerin tartışma sayfalarına Vikiproje şablonunun konulması konulu Din İş Birliği Projesi'nin bitmesine son 15 gün[kaynağı değiştir]

P religion world.svg


Bu ayın Vikiproje Din İş Birliği Projesi olan Din ile ilgili maddelerin tartışma sayfalarına Vikiproje şablonunun konulması konulu projenin bitmesine kalan son 15 gün. Proje bitim tarihi olan 30 Ağustos 2017 gününe kadar katılımınızı ve katkılarınızı bekliyoruz.

Bununla birlikte gelecek döneme dair yapılacak projelerde fikirlerinize ihtiyacımız var. Şablonlarda yer alan eksiklikleri giderme, çeşitli konulara dair maddeleri açma, eksik maddeleri geliştirme, seçkin madde üretme gibi pek çok konuda proje önerileri mevcut. Lütfen fikirlerinizi ve yeni proje önerilerinizi anket ve oylamalar sayfasına yazın, iş birliği ile Vikipedi'yi geliştirelim.
Bu mesaj Vikiproje İnternet toplu mesaj listesindeki kullanıcılara otomatik olarak gönderilmşitir. Bu tarz mesajlar almak istemiyorsanız listeden adınızı kaldırabilirsiniz -- MediaWiki message delivery (mesaj) 00:43, 15 Ağustos 2017 (UTC)