Kullanıcı mesaj:CihatAydina

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldiniz[kaynağı değiştir]

Merhaba CihatAydina, Vikipedi'ye hoş geldiniz!
Text-x-generic with pencil.svg
Herkes yazabilir

Herkesin özgürce katkıda bulunduğu Vikipedi'ye hoş geldiniz. Katkıda bulunmak için yapmanız gereken tek şey, üstteki Değiştir veya Kaynağı değiştir butonlarından birine basmak. Ancak girdiğiniz bilgilerin ansiklopedik ve kişisel saldırıdan uzak olmasına, hakaret içerikli ve en önemlisi telif ihlali barındırıyor olmamasına dikkat etmelisiniz.

Bantuan
İpuçları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar var.
  • Lütfen tartışma ve mesaj sayfalarında yazdıklarınızı, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst üçüncü sekmesini Imza.png
kullanarak imzalamayı unutmayın!.
Tips
Yardım bilgileri

Daha fazla bilgiyi Topluluk Portali'nde bulabilirsiniz. Sorularınızı Danışma Masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsiniz. Deneyimli kullanıcılarımız yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Herhangi bir sorununuzda, diğer kullanıcılarla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Membuat kesalahan?
For Non-Turkish Speakers
Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
Ελληνικά: Δεν ξέρεις Τουρκικά; Κάντε κλικ εδώ.
English: Don't speak Turkish? Click here.
español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
français: Vous ne parlez pas turc ? Cliquez ici.
日本語: トルコ語は難しいでしょうか。ここをクリックしてください。
русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   他の言語   Другие языки
MediaWiki logo without tagline.png Kardeş Projeler

VikiSözlük
Özgür Sözlük

VikiKitap
Özgür Kitaplar

VikiKaynak
Özgür Kütüphane

VikiSöz
Özdeyişler

Commons
Çoklu ortam paylaşım

Meta-Wiki
Viki Merkez

Kolay gelsin... chansey mesaj? 10.00, 24 Mayıs 2020 (UTC)


Cihat Aydın maddesi hakkında[kaynağı değiştir]

Merhaba, yazar sayfası için neden silinme talebi verdiniz?--CihatAydina (mesaj) 00.17, 24 Mayıs 2020 (UTC)

Merhaba, sayfayı kayda değer olmadığını düşündüğüm için hızlı silinmeye aday gösterdim. İlgili politika için lütfen tıklayınız. Ömer Berkaymesaj 00.21, 24 Mayıs 2020 (UTC)
Tekrar Merhaba, Edebiyat üzerine denemeler senaryolar yazan bir insanım. Cihat AYDIN Şiirleri olarak aratabilirseniz, 10 sene önce yazdıklarım hala internet ortamında durmaktadır ve tarihleri ile karşılaştırabilirsiniz. Şimdi bir senaryo yazıyorum ve wiki sayfamı hazırlıyorum. Rica etsem adaylığı kaldırırmısınız?--CihatAydina (mesaj) 00.23, 24 Mayıs 2020 (UTC)
Benim şablonu kaldırmam silinmeyeceği anlamına gelmez. İlgili politikayı lütfen okuyun. Ömer Berkaymesaj 00.27, 24 Mayıs 2020 (UTC)

Evet, Okudum ben bir yazarım ve wikipedia'da yer alabilirim. Referanslarımı kaynaklarımı eklerken silme talebinde bulundunuz. Daha yeni oluşturulan ve oluşturulmak olan bir sayfa için. 3 saattir bununla uğraşıyorum. Rica ediyorum gerekli düzenlemeyi yapmanız için, iyi bayramlar diliyorum --CihatAydina (mesaj) 00.36, 24 Mayıs 2020 (UTC)

Uyarı
Lütfen Vikipedi'ye özgeçmişinizi eklemeyiniz. Bu durum Vikipedi'de hoş karşılanmaz ve biyografiniz silinebilir. Kayda değerlik kriterlerini sağlaması halinde, biyografiniz başka kullanıcılar tarafından eklenecektir. Vikipedi internet sayfanız için bir alan değil, ansiklopedidir. Vikipedi'ye eklenebilecek derecede uygun bir biyografiniz olduğunu düşünüyorsanız Otobiyografi bölümünü inceleyebilirsiniz. Tekrar hoş geldiniz, teşekkürler.
--ToprakM 00.48, 24 Mayıs 2020 (UTC)

Silinme[kaynağı değiştir]

Merhaba, kişisel olarak doğrudan bağlantılı olduğunuz herhangi bir konuyu başkalarının yazmasını beklemeniz tavsiye edilir. Kendiniz, başarılarınız, işiniz, yayınlarınız, web siteniz, akrabalarınız ve benzeri konular buna dahildir. Bununla ve nedenleriyle alakalı daha fazla bilgiyi Vikipedi:Otobiyografi sayfasından alabilirsiniz. --ToprakM 00.54, 24 Mayıs 2020 (UTC)

Cihat AYDIN[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Evrifaessa. Oluşturduğun Cihat AYDIN maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "M6: Kayda değer olmayan konulu madde" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Evrifaessamesaj 09.57, 24 Mayıs 2020 (UTC)

Özgeçmiş[kaynağı değiştir]

Uyarı
Lütfen Vikipedi'ye özgeçmişinizi eklemeyiniz. Bu durum Vikipedi'de hoş karşılanmaz ve biyografiniz silinebilir. Kayda değerlik kriterlerini sağlaması halinde, biyografiniz başka kullanıcılar tarafından eklenecektir. Vikipedi internet sayfanız için bir alan değil, ansiklopedidir. Vikipedi'ye eklenebilecek derecede uygun bir biyografiniz olduğunu düşünüyorsanız Otobiyografi bölümünü inceleyebilirsiniz. Tekrar hoş geldiniz, teşekkürler.
chansey mesaj? 10.00, 24 Mayıs 2020 (UTC)
Aynı gün içerisinde defeatle Cihat AYDIN sayfasını oluşturmaktasınız. Madde kayda değerlik kriterlerine uymadığı gerekçesiyle yeniden silinmiştir. Lütfen ısrarlı oluşturmaktan vazgeçiniz ve ilgili politikayı inceleyiniz. İyi vikiler ve iyi bayramlar dilerim. chansey mesaj? 13.45, 24 Mayıs 2020 (UTC)