Kullanıcı mesaj:Ceas08

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Trabzon Maddesinde Reklam Amaçlı Değişiklik[kaynağı değiştir]

Merhaba, Trabzon maddesinde buradaki reklam amaçlı değişikliği neden geri getirdiniz? Nukteolog Mesaj 07.08, 17 Ocak 2020 (UTC)

Marvel hk[kaynağı değiştir]

Merhaba yaptiginiz calismayi ilgiliyle takip ediyorum. Eger ilginizi cekerse buraya goz atabilirsiniz: Marvel Sinematik Evreni#Netflix dizileri ve Netflix'in Turkce icerikleri icin buraya: İnternet dizisi#Netflix saygilarimla.--Nystaléos benim? 21.09, 18 Ocak 2020 (UTC)

Teşekkür ederim :) Ceas08 (mesaj) 21.13, 18 Ocak 2020 (UTC)

Arhavispor Hakkındaki değişiklik[kaynağı değiştir]

Merhabalar; Arhavispor hakkında yaptığım değişiklikler tarafınızdan silinmekte. Ansiklopedik bir bilgi bir futbol takımı için mümkün değildir. Örneğin:Rizespor , eğer ki bazı bilgilerde değişiklik öngörüyorsanz sadece o maddeleri değiştirerek spor kulübü hakkında daha geniş bilgileri wikipedia platformuna aktarmış oluruz. Saygılar, İyi çalışmalar

--Faruk AKSOY 16.10, 21 Ocak 2020 (UTC)farukaxoy

VP Coğrafya hakkında.[kaynağı değiştir]

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum, elimden geldikçe wikipedia' da il, ilçe, köy ve mahallelerdeki yazım hatalarını vesaire düzenlemeye çalışıyorum. Wikipedia şablonlarında gezinirken VP Coğrafya isimli bir topluluk gördüm, topluluğa katılma şansım var mı? umarım cevaplarsınız, saygılar. Tanridagli61 (mesaj) 15.39, 22 Ocak 2020 (UTC)

köy maddeleri[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Şu ve şu şekilde değişiklikler yaptım. Kültür başlığını kullanmıyoruz. Ekonomi içinse kaynak varsa o başlığı tutuyoruz. Ellerine sağlık. İnşallah bu kez projemiz nihayete erecek :)--Śαвяí¢αи76ileti 10.02, 5 Şubat 2020 (UTC)

Selamlar. Maddede şu değişikliği yaptım. Ekonomi konusunda bilgi yoksa çıkarıyoruz. Altyapı her halükarda çıkıyor. Fallingrain'den maddenin hem içindeki hem de vikiverisindeki koordinatı düzelttim. Eğer vikiveriden koordinat değiştirmeyi/eklemeyi bilmiyorsanız tüm maddelerde fallingrain linkleri varsa yapabilirim. Yerelnet sayfaları için Arhavi'de bunu kullanabilirsiniz. Her ilçe için tek tek ilçeler sekmesine tıklayıp alfabetik sıraya göre ilçe adına tıklayıp köy sayfaları listesini görebilirsiniz. ref name="YER" etiketini ulaşım kısmına ekledim ve böylece nüfus kutusunda kaynaklar hata vermedi. Nufusune sitesinden de 2007-2019 arası nüfusları ekleyince madde düzenlenmiş oldu.--Śαвяí¢αи76ileti 07.41, 24 Şubat 2020 (UTC)
Tekrar selamlar hocam nasıl gidiyor Artvin köyleri? İlçe ilçe mi gidiyorsun? Arhavi ilçesi tamamen bittiyse bir eksiklik-hata var mı diye kontrol edebilir miyim? Olur da bir ilçenin tamamı biterse haber verebilir misin?--Śαвяí¢αи76ileti 12.21, 9 Mayıs 2020 (UTC)
Selamlar. Arhavi köylerini kontrolü bitirdim. Ellerine sağlık. şunun gibi birkaç köyde değişiklik yaptım. Ardanuç'ta bazı köylerin yüzölçümlerini bulup şablonlarıa ekledim. En kısa zamanda aramıza ve projeye dönmen dileğiyle, sağlıcakla kal...--Śαвяí¢αи76ileti 17.46, 15 Mayıs 2020 (UTC)

Dear Ceas08! Can you complete an article Erol Taş filmografisi? Teşekkür Ederim! --95.54.103.156 14.56, 22 Şubat 2020 (UTC)

  • Hocam selamlar. Kemalpaşa kontrolümü bitirdim. Öncelikle ellerinize sağlık ancak Köy maddelerinde nişanyanmap sitesinden kaynak gösterebilir misiniz? Orada sadece 1928 yılı kayıtları olmayıp daha eski kayıtlar da var. Örneğin şu değişikliğimi inceleyebilir misiniz? Aslında bazı maddelerde nişanyanmap var ve hatta bazılarında nişanyanmap'ten daha eski kayıtlara da ulaşıp eklemişsiniz, ancak sanırım ben bir istisna buldum. Bunun haricinde fallingrain koordinatları hatalı yazılmıştı, yine o siteden bakarak düzelttim.--Śαвяí¢αи76ileti 12.34, 19 Mayıs 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Hava aracı, havalimanı ve havayolu maddeleri oluşturmak konulu Havacılık İş Birliği Projesi'nin bitmesine son 13 gün[kaynağı değiştir]

Balloon over Luxor - Egypt denoised.jpg


Bu ayın Vikiproje Havacılık İş Birliği Projesi olan hava aracı, havalimanı ve havayolu maddeleri oluşturmak konulu projenin bitmesine kalan son 13 gün. Proje bitim tarihi olan 1 Haziran gününe kadar katılımınızı ve katkılarınızı bekliyoruz.

Bununla birlikte gelecek döneme dair yapılacak projelerde fikirlerinize ihtiyacımız var. Şablonlarda yer alan eksiklikleri giderme, çeşitli konulara dair maddeleri açma, eksik maddeleri geliştirme, seçkin madde üretme gibi pek çok konuda proje önerileri mevcut. Lütfen fikirlerinizi ve yeni proje önerilerinizi anket ve oylamalar sayfasına yazın, iş birliği ile Vikipedi'yi geliştirelim.
Bu mesaj proje toplu mesaj listesindeki kişilere gönderilmiştir. MediaWiki message delivery (mesaj) 17.45, 18 Mayıs 2020 (UTC)


İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar, 2020'nin 2. haftasının İş Birliği Projesi, Uluslararası UNICEF İyi Niyet Elçileri ve Savunucuları maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.30, 25 Mayıs 2020 (UTC)