Kullanıcı mesaj:Bozkurtali374

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Eylül 2020[kaynağı değiştir]

Bilgi simgesi Merhaba, Beşiktaş (futbol takımı) sayfasında kısa süre önce yapmış olduğunuz değişiklikler yapıcı görünmediği için geri alınmıştır. Deneme yapmak isterseniz, lütfen deneme tahtanızı kullanın. Herhangi bir sorunuz olursa danışma masasında sorabilirsiniz. Teşekkürler. --EmreOsm95 (mesaj) 11.39, 22 Eylül 2020 (UTC)

Bilgi simgesi Lütfen Beşiktaş (futbol takımı) sayfasında yaptığınız gibi yapıcı olmayan değişiklikler yapmaktan kaçının. Değişiklikleriniz vandalizm olarak değerlendirildi ve geri alındı. Deneme yapmak isterseniz, lütfen deneme tahtanızı kullanın. Vandalizmin yinelenmesi değişiklik yapma hakkınızın elinizden alınması ile sonuçlanabilir. Teşekkürler.--EmreOsm95 (mesaj) 11.46, 22 Eylül 2020 (UTC)

Dikkat![kaynağı değiştir]

Dialog-stop-hand.svg
Lütfen uyarıları dikkate alınız. Vikipedi işleyişini aksatmanıza yönelik davranışlarınızdan dolayı size yapılan uyarıları önemsememeniz vandalizm olarak değerlendirilebilir ve engellenebilirsiniz. -Caskination ? 11.50, 22 Eylül 2020 (UTC)


Mart 2021[kaynağı değiştir]

Bilgi simgesi Merhaba, Beşiktaş JK sayfasında kısa süre önce yapmış olduğunuz değişiklikler yapıcı görünmediği için geri alınmıştır. Deneme yapmak isterseniz, lütfen deneme tahtanızı kullanın. Herhangi bir sorunuz olursa danışma masasında sorabilirsiniz. Beşiktaş JK Şenol Güneş CZN Burak sayfalarında da vandalizm yapmaktasınız. Lütfen buna devam etmeyin.--Ufukart (mesaj) 16.31, 27 Mart 2021 (UTC)

Engel bildirimi[kaynağı değiştir]

Saatli dur ikonu
Vandalizm yaptığınız için değişiklik yapmanız 24 saat süreyle engellenmiştir. Engelin süresi bittiğinde yararlı katkılarda bulunabilirsiniz.
Engelinizin kaldırılması için geçerli nedenlerinizin olduğunu düşünüyorsanız, lütfen engel itiraz rehberini okuyun ve ardından aşağıdaki metni mesaj sayfanızdaki engelleme bildiriminin altına ekleyin: {{Engel kaldır|gerekçe=buraya gerekçenizi yazın ~~~~}}.  Dr. Coalmesaj 19.48, 27 Mart 2021 (UTC)