2018-19 3. Lig

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
3. Lig
Sezon 2018-2019
Takım sayısı 53
2017-18

2018-19 3. Lig, 3. Lig'in 48. sezonudur. Ligde 53 takım mücadele etmektedir. Sezon 1 Eylül 2018 tarihinde başlayacak ve normal sezon 4 Mayıs 2019 tarihinde sona erecektir.[1]

2018-19 sezonunda, 2. Ligden düşen 6 takım, Bölgesel Amatör Ligden yükselen 8 takım ve 3. Ligden devam eden 39 takımın katılımı ile toplam 53 takımdan oluşmaktadır. 2. Ligden düşen Mersin İdman Yurdu liglerin başlamasından önce FIFA tarafından lig düşme cezası aldığı için Bölgesel Amatör Lige düşürülmüştür. 53 takım 1. Grupta 17 ve diğer gruplarda 18'erli olmak 3 grupta yer almaktadır. 3. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar 2. Lige yükselirler. Lig sonunda gruplarında 2., 3., 4. ve 5. sırada yer alan takımlar, 2. Lige yükselecek diğer takımların belirleneceği play-off müsabakalarına katılan takımları oluştururlar. 1. Grupta son 2 ve diğer gruplarda son 3 sırayı alan takımlar ise bir sonraki sezon Bölgesel Amatör Ligde mücadele edeceklerdir. Buna göre 3. Ligden altı takım 2. Lige çıkacak ve 8 takım Bölgesel Amatör Lige düşecektir.

Gruplarda yer alacak takımlar 2 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul Orhan Saka Amatörler Evinde yapılan kura çekimi ile belirlenmiştir.[2] 3. Lig'de fikstür çekimi 17 Temmuz 2018'de Beykoz Riva'da yer alan Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilmiştir.[3]

1. Grup[değiştir | kaynağı değiştir]

Takımlar[değiştir | kaynağı değiştir]

2018-19 3. Lig 1. Grup takımlarının konumları

Takım bilgileri[değiştir | kaynağı değiştir]

Teknik direktör değişiklikleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Puan durumu[değiştir | kaynağı değiştir]

Poz. Takım O G B M AG YG GF P Eleme veya küme düşme
1 Tire 1922 6 4 2 0 9 3 +6 14 2019-20 2. Lig
2 Nevşehir Belediyespor 7 4 1 2 13 8 +5 13 Play-off
3 Hekimoğlu Trabzon 6 3 3 0 10 4 +6 12
4 Ergene Velimeşe 7 3 3 1 8 6 +2 12
5 Nazilli Belediyespor 6 3 2 1 5 2 +3 11
6 Yomraspor 7 3 2 2 6 7 -1 11
7 Karaköprü Belediyespor 7 3 1 3 14 9 +5 10
8 Gebzespor 7 2 4 1 11 9 +2 10
9 Şile Yıldızspor 6 3 1 2 9 7 +2 10
10 Silivrispor 7 3 0 4 9 7 +2 9
11 Artvin Hopaspor 6 2 3 1 7 5 +2 9
12 Kozan Belediyespor 6 3 0 3 6 6 0 9
13 Erzin Belediyespor 7 2 1 4 10 13 -3 7
14 Batman Petrolspor 7 1 3 3 7 10 -3 6
15 Büyükçekmece Tepecikspor 7 1 2 4 8 12 -4 5
16 Erbaaspor 6 0 3 3 4 8 -4 3 2019-20 BAL
17 Körfez 7 0 1 6 3 23 -20 1
13 Ekim 2018 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF
Sıralama kuralları: 1) Puan 2) Kendi aralarındaki maçlar (sezon sonunda) 3) Gol farkı 4) Atılan gol sayısı

Sonuçlar[değiştir | kaynağı değiştir]

İç saha \ Deplasman AHO BPS TPC ERB EVE EBS GEB HTR KKB KOZ KÖR NBS NEV SİL ŞYI TSK YOM
Artvin Hopaspor 31. 33. 11. 27. 17. 9. 13. 1-0 21. 18. 0-0 23. 25. 29. 0-0 15.
Batman Petrolspor 14. 10. 1-1 21. 28. 1-1 1-4 1-1 32. 12. 30. 34. 19. 23. 16. 26.
Büyükçekmece Tepecikspor 16. 27. 1-1 23. 30. 1-3 9. 2-0 34. 14. 32. 19. 21. 25. 1-2 11.
Erbaaspor 28. 22. 24. 0-1 8. 34. 1-1 32. 12. 26. 10. 14. 16. 20. 30. 1-2
Ergene Velimeşe 10. 1-0 1-1 18. 24. 16. 20. 14. 28. 8. 26. 30. 32. 1-2 12. 22.
Erzin Belediyespor 34. 11. 13. 25. 2-3 23. 27. 21. 0-1 32. 16. 2-0 3-0 9. 19. 29.
Gebzespor 26. 20. 22. 17. 33. 1-1 0-0 30. 10. 24. 8. 12. 14. 18. 28. 3-0
Hekimoğlu Trabzon 30. 24. 26. 21. 1-1 10. 19. 34. 14. 28. 12. 16. 2-1 2-0 32. 8.
Karaköprü Belediyespor 24. 18. 20. 15. 31. 5-1 13. 17. 8. 22. 2-1 10. 29. 33. 26. 2-3
Kozan Belediyespor 3-1 15. 17. 29. 11. 18. 27. 31. 25. 2-0 20. 0-2 9. 13. 23. 33.
Körfez 0-3 29. 31. 9. 25. 15. 2-2 11. 0-4 19. 34. 21. 23. 27. 1-2 13.
Nazilli Belediyespor 19. 13. 15. 27. 9. 33. 25. 29. 23. 1-0 17. 2-0 1-0 11. 21. 31.
Nevşehir Belediyespor 2-2 17. 4-2 31. 13. 20. 29. 33. 27. 24. 4-0 22. 11. 15. 8. 18.
Silivrispor 8. 1-0 1-0 33. 15. 22. 31. 18. 12. 26. 6-0 24. 28. 17. 10. 20.
Şile Yıldızspor 12. 1-3 8. 2-0 19. 26. 4-1 22. 16. 30. 10. 28. 32. 34. 14. 24.
Tire 1922 22. 33. 18. 13. 29. 3-1 11. 15. 9. 2-0 20. 0-0 25. 27. 31. 17.
Yomraspor 32. 9. 28. 23. 0-0 12. 21. 25. 19. 16. 30. 14. 0-1 1-0 0-0 34.
13 Ekim 2018 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF
Renkler: Yeşil = İç saha galibiyeti; Sarı = Beraberlik; Kırmızı = Deplasman galibiyeti.

Takımların haftalık sıralamaları[değiştir | kaynağı değiştir]

Takım ╲ Hafta12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Tire 19224321111
Nevşehir Belediyespor7243432
Hekimoğlu Trabzon3666563
Ergene Velimeşe58958104
Nazilli Belediyespor1010896115
Yomraspor157581046
Karaköprü Belediyespor9111511927
Gebzespor16131410778
Şile Yıldızspor1112289
Silivrispor12912712510
Artvin Hopaspor25712131311
Kozan Belediyespor64343912
Erzin Belediyespor14161114111213
Batman Petrolspor8121315141414
Büyükçekmece Tepecikspor11151013151515
Erbaaspor13141616161616
Körfez17171717171717
2019-20 2. LigPlay-off2019-20 BAL
13 Ekim 2018 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF

Takımların haftalardaki performansları[değiştir | kaynağı değiştir]

Takım ╲ Hafta12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Artvin HopasporHGEBYDYEBDYEGY
Batman PetrolsporEBDYEBDYEBDGEYYY
Büyükçekmece TepeciksporEYDYEGDYEYDBEYYY
ErbaasporEYYDYEBDYEYDBY
Ergene VelimeşeDGEYDBEGDBEYDGYY
Erzin BelediyesporEYDYEGDYEGDBEYYY
GebzesporDYEBDYEGDYEBDYYY
Hekimoğlu TrabzonEGDBEYDYEGYDYY
Karaköprü BelediyesporDBEYDYEGDYEYDYYY
Kozan BelediyesporDGEYDYEGYDYEYY
KörfezHYDYEYDYEYDYEBY
Nazilli BelediyesporYDBEGDBEGDYEGY
Nevşehir BelediyesporDGEYDYEGDYEBDGYY
SilivrisporDYEGDYEGDYEGDYYY
Şile YıldızsporEGDYEYYDYEYDBY
Tire 1922DGEYDYEBDYEGY
YomrasporEYDGEYDYEBDGEBYY
EGEvinde GalibiyetDGDeplasmanda GalibiyetHGHükmen GalibiyetEBEvinde BeraberlikDBDeplasmanda BeraberlikEYEvinde YenilgiDYDeplasmanda YenilgiHYHükmen YenilgiYMaç yapmadı
13 Ekim 2018 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF

1. Grup Play-off[değiştir | kaynağı değiştir]

Play-offta yarı final müsabakaları çift maçlı eleme usulüne göre oynanacaktır. Eşleşmeler gruplardaki lig sonu puan durumuna göre 2.sıra-5.sıra / 3.sıra-4.sıra ile eşleşecek şekilde yapılmıştır. Grup yarı finallerinde tur atlayan takımlar tarafsız sahada tek maçlı eleme usulü ile Mayıs 2018'deki final müsabakalarında karşılaşırlar.

Eşleşmeler[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yarı final Final
                         
 Lig 5.si  
 Lig 2.si  
     
   
 Lig 4.sü
 Lig 3.sü  

2. Grup[değiştir | kaynağı değiştir]

Takımlar[değiştir | kaynağı değiştir]

2018-19 3. Lig 2. Grup takımlarının konumları

Takım bilgileri[değiştir | kaynağı değiştir]

Teknik direktör değişiklikleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Puan durumu[değiştir | kaynağı değiştir]

Poz. Takım O G B M AG YG GF P Eleme veya küme düşme
1 Yeni Orduspor 7 4 3 0 13 5 +8 15 2019-20 2. Lig
2 Kırşehir Belediyespor 7 3 4 0 13 5 +8 13 Play-off
3 Kızılcabölükspor 7 3 3 1 17 8 +9 12
4 Van BB 7 3 3 1 12 8 +4 12
5 Çatalcaspor 7 3 3 1 7 5 +2 12
6 Düzcespor 7 3 2 2 6 5 +1 11
7 Erokspor 7 2 4 1 9 6 +3 10
8 Adıyaman 1954 7 2 3 2 8 12 -4 9
9 Kemerspor 2003 7 2 2 3 5 7 -2 8
10 Osmaniyespor 7 2 2 3 5 11 -6 8
11 Alibeyköyspor 7 1 4 2 6 7 -1 7
12 Sultanbeyli Belediyespor 7 1 4 2 5 6 -1 7
13 Pazarspor 7 1 4 2 5 7 -2 7
14 Altındağ Belediyespor 7 1 4 2 6 10 -4 7
15 Elaziz Belediyespor 7 1 4 2 6 10 -4 7
16 Ofspor 7 1 3 3 5 8 -3 6 2019-20 BAL
17 Bergama Belediyespor 7 1 2 4 8 12 -4 5
18 Karşıyaka 7 1 2 4 6 10 -4 5
13 Ekim 2018 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF
Sıralama kuralları: 1) Puan 2) Kendi aralarındaki maçlar (sezon sonunda) 3) Gol farkı 4) Atılan gol sayısı

Sonuçlar[değiştir | kaynağı değiştir]

İç saha \ Deplasman A54 ALİ ALB BER ÇAT DÜZ ELB ERO KSK KEM KBL KBÖ OFS OFK PAZ SUL VBB YOR
Adıyaman 1954 34. 1-1 25. 9. 28. 30. 1-0 32. 16. 19. 21. 23. 4-0 0-0 12. 14. 27.
Alibeyköyspor 17. 9. 31. 15. 2-1 0-0 1-1 2-2 22. 25. 27. 29. 11. 13. 18. 20. 33.
Altındağ Belediyespor 20. 26. 17. 18. 12. 22. 10. 24. 8. 28. 13. 15. 31. 33. 0-0 0-3 2-4
Bergama Belediyespor 8. 14. 34. 1-2 22. 10. 32. 12. 30. 16. 0-0 3-1 19. 21. 26. 28. 24.
Çatalcaspor 26. 32. 0-0 23. 24. 28. 16. 30. 14. 34. 19. 21. 2-0 0-0 10. 12. 8.
Düzcespor 11. 23. 29. 3-1 0-0 32. 25. 19. 21. 27. 31. 0-0 16. 1-0 13. 34. 9.
Elaziz Belediyespor 13. 19. 2-2 27. 11. 15. 1-1 34. 0-2 21. 23. 25. 2-0 9. 31. 16. 29.
Erokspor 18. 24. 27. 15. 33. 8. 20. 22. 0-0 9. 11. 13. 29. 31. 2-2 2-0 17.
Karşıyaka 15. 21. 0-1 29. 13. 0-1 17. 1-3 2-1 23. 25. 27. 9. 11. 33. 18. 31.
Kemerspor 2003 33. 0-0 25. 13. 31. 2-0 18. 23. 20. 0-3 9. 11. 27. 29. 17. 0-2 15.
Kırşehir Belediyespor 5-1 8. 11. 33. 17. 10. 1-1 26. 2-1 24. 29. 31. 13. 15. 20. 22. 18.
Kızılcabölükspor 5-0 10. 30. 18. 3-1 14. 4-0 28. 8. 26. 12. 33. 32. 17. 22. 24. 20.
Ofspor 1-1 12. 32. 20. 1-2 18. 8. 30. 10. 28. 14. 16. 34. 1-2 24. 26. 22.
Osmaniyespor 22. 28. 14. 3-2 20. 33. 24. 12. 26. 10. 30. 15. 17. 18. 2-1 8. 0-0
Pazarspor 24. 30. 16. 1-1 22. 20. 26. 14. 28. 12. 32. 34. 19. 0-0 8. 10. 2-4
Sultanbeyli Belediyespor 29. 1-0 21. 9. 27. 30. 14. 19. 16. 34. 0-0 1-1 0-1 23. 25. 32. 11.
Van BB 31. 2-1 23. 11. 29. 17. 33. 21. 0-0 19. 2-2 3-3 9. 25. 27. 15. 13.
Yeni Orduspor 10. 16. 19. 2-0 25. 26. 12. 34. 14. 32. 0-0 3-1 0-0 21. 23. 28. 30.
13 Ekim 2018 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF
Renkler: Yeşil = İç saha galibiyeti; Sarı = Beraberlik; Kırmızı = Deplasman galibiyeti.

Takımların haftalık sıralamaları[değiştir | kaynağı değiştir]

Takım ╲ Hafta12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Yeni Orduspor15211211
Kırşehir Belediyespor8146752
Kızılcabölükspor9372323
Van BB13424534
Çatalcaspor51783645
Düzcespor6835166
Erokspor17121410477
Adıyaman 195421012141098
Kemerspor 200319137889
Osmaniyespor1151113141010
Alibeyköyspor16141717171211
Sultanbeyli Belediyespor365891112
Pazarspor1271012111313
Altındağ Belediyespor14161515151614
Elaziz Belediyespor18181616161715
Ofspor10131818181816
Bergama Belediyespor41169121417
Karşıyaka715911131518
2019-20 2. LigPlay-off2019-20 BAL
13 Ekim 2018 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF

Takımların haftalardaki performansları[değiştir | kaynağı değiştir]

Takım ╲ Hafta12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Adıyaman 1954EGDYEBDYEGDBEB
AlibeyköysporDYEBDYEBDBEGEB
Altındağ BelediyesporDBEYDBEBDBEYDG
Bergama BelediyesporEBDYEGDBDYEYDY
ÇatalcasporEBDYEGDGEBDGDB
DüzcesporEBDGEGDYEGDYEB
Elaziz BelediyesporEYDBEBDBEBDYEG
EroksporDYEBDBEGDGEBDB
KarşıyakaDBEYEGDBEYDYEY
Kemerspor 2003DGEYDYEGEBDBEY
Kırşehir BelediyesporDBEGDBEBDBEGDG
KızılcabölüksporDBEGDYEGDBEGDB
OfsporDBEYDYEYDBEBDG
OsmaniyesporDBEGDYEBDYEGDY
PazarsporEBDGDYEBDBEYDB
Sultanbeyli BelediyesporEGDBEBDBEBDYEY
Van BBEBDGEGDYEBDGEB
Yeni OrdusporEBDGEGDBEBDGEG
EGEvinde GalibiyetDGDeplasmanda GalibiyetHGHükmen GalibiyetEBEvinde BeraberlikDBDeplasmanda BeraberlikEYEvinde YenilgiDYDeplasmanda YenilgiHYHükmen Yenilgi
13 Ekim 2018 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF

2. Grup Play-off[değiştir | kaynağı değiştir]

Play-offta yarı final müsabakaları çift maçlı eleme usulüne göre oynanacaktır. Eşleşmeler gruplardaki lig sonu puan durumuna göre 2.sıra-5.sıra / 3.sıra-4.sıra ile eşleşecek şekilde yapılmıştır. Grup yarı finallerinde tur atlayan takımlar tarafsız sahada tek maçlı eleme usulü ile Mayıs 2019'daki final müsabakasında karşılaşırlar.

Eşleşmeler[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yarı final Final
                         
 Lig 5.si  
 Lig 2.si  
     
   
 Lig 4.sü
 Lig 3.sü  

3. Grup[değiştir | kaynağı değiştir]

Takımlar[değiştir | kaynağı değiştir]

2018-19 3. Lig 3. Grup takımlarının konumları

Takım bilgileri[değiştir | kaynağı değiştir]

Teknik direktör değişiklikleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Puan durumu[değiştir | kaynağı değiştir]

Poz. Takım O G B M AG YG GF P Eleme veya küme düşme
1 Bayburt Grup İl Özel İdarespor 7 4 3 0 10 3 +7 15 2019-20 2. Lig
2 Diyarbekirspor 7 5 0 2 13 8 +5 15 Play-off
3 Kocaelispor 7 5 0 2 11 6 +5 15
4 Karacabey Belediyespor 7 4 1 2 12 7 +5 13
5 Çorum Belediyespor 7 4 1 2 8 6 +2 13
6 Serik Belediyespor 7 3 3 1 11 9 +2 12
7 Muğlaspor 7 3 2 2 5 4 +1 11
8 Ankara Adliyespor 7 2 3 2 8 5 +3 9
9 Halide Edip Adıvar 7 2 3 2 9 9 0 9
10 1461 Trabzon 7 2 3 2 8 8 0 9
11 Bağcılar 7 2 2 3 9 9 0 8
12 24 Erzincanspor 7 2 2 3 9 13 -4 8
13 Payasspor 7 2 1 4 5 9 -4 7
14 Gölcükspor 7 1 3 3 3 5 -2 6
15 Cizrespor 7 1 3 3 6 11 -5 6
16 Fatsa Belediyespor 7 1 3 3 4 9 -5 6 2019-20 BAL
17 Turgutluspor 7 1 2 4 9 12 -3 5
18 Bucaspor 7 0 3 4 6 13 -7 3
13 Ekim 2018 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF
Sıralama kuralları: 1) Puan 2) Kendi aralarındaki maçlar (sezon sonunda) 3) Gol farkı 4) Atılan gol sayısı

Sonuçlar[değiştir | kaynağı değiştir]

İç saha \ Deplasman 1TR 24E AAD BAĞ BYB BUC CİZ ÇBS DİY FAT GCK HEA KRC KOC MUĞ PAY SER TUR
1461 Trabzon 11. 2-2 15. 18. 13. 2-2 1-0 33. 1-1 25. 27. 20. 17. 22. 29. 31. 9.
24 Erzincanspor 28. 26. 20. 0-4 18. 33. 24. 2-1 12. 30. 15. 8. 22. 10. 17. 2-2 14.
Ankara Adliyespor 21. 9. 13. 33. 11. 3-0 17. 31. 0-0 23. 25. 18. 15. 0-1 27. 29. 2-0
Bağcılar 32. 2-1 30. 10. 1-1 24. 28. 8. 16. 34. 19. 12. 26. 14. 21. 23. 2-2
Bayburt Grup İl Özel İdarespor 1-0 23. 16. 27. 25. 30. 14. 11. 19. 1-0 1-1 32. 29. 34. 1-0 9. 21.
Bucaspor 30. 1-1 28. 22. 8. 20. 26. 1-3 14. 32. 34. 10. 24. 12. 19. 1-2 16.
Cizrespor 23. 16. 19. 0-2 13. 2-2 32. 9. 25. 27. 31. 34. 11. 21. 2-1 0-1 29.
Çorum Belediyespor 19. 2-1 34. 11. 31. 9. 15. 29. 1-0 21. 23. 16. 13. 2-1 25. 27. 2-1
Diyarbekirspor 16. 21. 14. 25. 28. 23. 26. 12. 34. 2-1 3-0 30. 10. 32. 2-0 2-1 19.
Fatsa Belediyespor 24. 29. 22. 33. 1-1 31. 8. 20. 17. 9. 11. 1-4 18. 1-0 13. 15. 27.
Gölcükspor 8. 13. 0-0 17. 20. 15. 10. 1-0 18. 26. 29. 22. 0-1 24. 31. 33. 11.
Halide Edip Adıvar 10. 32. 8. 2-1 22. 17. 14. 1-1 20. 28. 12. 24. 3-0 26. 33. 18. 30.
Karacabey Belediyespor 1-2 25. 2-1 29. 15. 27. 17. 33. 13. 21. 0-0 2-1 31. 19. 9. 11. 23.
Kocaelispor 34. 1-2 32. 9. 12. 3-0 28. 30. 27. 2-0 19. 21. 14. 16. 23. 25. 2-1
Muğlaspor 1-0 27. 20. 31. 17. 29. 0-0 18. 15. 23. 1-1 9. 1-0 33. 11. 13. 25.
Payasspor 12. 34. 10. 1-0 24. 1-0 18. 8. 22. 30. 14. 16. 26. 0-2 28. 20. 32.
Serik Belediyespor 14. 19. 12. 2-1 26. 21. 22. 10. 24. 32. 16. 1-1 28. 8. 30. 2-2 34.
Turgutluspor 26. 31. 24. 18. 1-1 33. 12. 22. 3-0 10. 28. 13. 1-3 20. 8. 15. 17.
13 Ekim 2018 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF
Renkler: Yeşil = İç saha galibiyeti; Sarı = Beraberlik; Kırmızı = Deplasman galibiyeti.

Takımların haftalık sıralamaları[değiştir | kaynağı değiştir]

Takım ╲ Hafta12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Bayburt Grup İl Özel İdarespor6422411
Diyarbekirspor41239222
Kocaelispor1111643
Karacabey Belediyespor57147954
Çorum Belediyespor36510565
Serik Belediyespor1214138336
Muğlaspor15866177
Ankara Adliyespor135121413128
Halide Edip Adıvar113113889
1461 Trabzon17104410910
Bağcılar715815141511
24 Erzincanspor913151271012
Payasspor16995111113
Gölcükspor14181816161614
Cizrespor2111013151315
Fatsa Belediyespor18171718181716
Turgutluspor82711121417
Bucaspor10161617171818
2019-20 2. LigPlay-off2019-20 BAL
13 Ekim 2018 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF

Takımların haftalardaki performansları[değiştir | kaynağı değiştir]

Takım ╲ Hafta12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
1461 TrabzonDYEGDGEBDYEBEB
24 ErzincansporDBEBDYEGDGEYDY
Ankara AdliyesporDYEGEYDBEBDBEG
BağcılarEBDYEGDYEBDYDG
Bayburt Grup İl Özel İdaresporEGDBEGDBEBDGEG
BucasporEBDYDBEYDBEYDY
CizresporEGDYEBDBEYDBEY
Çorum BelediyesporEGDYEGDYEGDBEG
DiyarbekirsporEGDYEGDYEGDGEG
Fatsa BelediyesporDYEBDYEYDBEGDB
GölcüksporDYEYDYEGDBEBDB
Halide Edip AdıvarDBEGDYEGDBEBDY
Karacabey BelediyesporEGDYEYDGEBDGEG
KocaelisporEGDGEGDYEYDGEG
MuğlasporDYEGDGEBEGDYEB
PayassporDYEGDBEGDYEYDY
Serik BelediyesporEBDBEBDGDGEGDY
TurgutlusporDBEGDYEBDYEYDY
EGEvinde GalibiyetDGDeplasmanda GalibiyetHGHükmen GalibiyetEBEvinde BeraberlikDBDeplasmanda BeraberlikEYEvinde YenilgiDYDeplasmanda YenilgiHYHükmen Yenilgi
13 Ekim 2018 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF

3. Grup Play-off[değiştir | kaynağı değiştir]

Play-offta yarı final müsabakaları çift maçlı eleme usulüne göre oynanacaktır. Eşleşmeler gruplardaki lig sonu puan durumuna göre 2.sıra-5.sıra / 3.sıra-4.sıra ile eşleşecek şekilde yapılmıştır. Grup yarı finallerinde tur atlayan takımlar tarafsız sahada tek maçlı eleme usulü ile Mayıs 2019'deki final müsabakasında karşılaşırlar.

Eşleşmeler[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yarı final Final
                         
 Lig 5.si  
 Lig 2.si  
     
   
 Lig 4.sü
 Lig 3.sü  

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "Profesyonel liglerde 2018-2019 sezonu başlangıç tarihleri açıklandı". Türkiye Futbol Federasyonu. 20 Nisan 2018. 22 Nisan 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 20 Nisan 2018. 
  2. ^ "TFF 3. Lig'de gruplar belirlendi". TFF. 18 Temmuz 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Temmuz 2017. 
  3. ^ "TFF 2 ve 3. Lig fikstürü çekildi". TFF. 17 Temmuz 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Temmuz 2017. 

Ayrıca bakınız[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]