2019-20 3. Lig

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
3. Lig
Sezon 2019-20
Takım sayısı 53
2018-19

2019-20 3. Lig, 3. Lig'in 49. sezonudur. Ligde 54 takım mücadele edecektir. Sezon 1 Eylül 2019 tarihinde başlayacak ve normal sezon 25 Nisan 2020 tarihinde sona erecektir.[1]

2019-20 sezonunda, 2. Ligden düşen 5 takım, Bölgesel Amatör Ligden yükselen 9 takım ve 3. Ligden devam eden 39 takımın katılımı ile toplam 53 takımdan oluşmaktadır. 2. Ligden düşen Gaziantepspor liglerin başlamasından önce FIFA tarafından lig düşme cezası aldığı için Bölgesel Amatör Lige düşürülmüştür. 53 takım 18'erli 2 grup ve 17'li 1 grup olmak üzere toplam 3 grupta yer almaktadır. 3. Lig çift devreli lig müsabakaları sonunda gruplarda 1. sırayı alan takımlar 2. Lige yükselirler. Lig sonunda gruplarında 2., 3., 4. ve 5. sırada yer alan takımlar, 2. Lige yükselecek diğer takımların belirleneceği play-off müsabakalarına katılan takımları oluştururlar. 17'li gruptan son 2 sırayı diğer gruplarda son 3 sırayı alan takımlar ise bir sonraki sezon Bölgesel Amatör Ligde mücadele edeceklerdir. Buna göre 3. Ligden altı takım 2. Lige çıkacak ve 8 takım Bölgesel Amatör Lige düşecektir.

Gruplarda yer alacak takımlar 10 Temmuz 2019 tarihinde İstanbul Orhan Saka Amatörler Evinde yapılan kura çekimi ile belirlenmiştir.[2] 3. Lig'de fikstür çekimi 30 Temmuz 2019'da Beykoz Riva'da yer alan Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilmiştir.[3]

1. Grup[değiştir | kaynağı değiştir]

Takımlar[değiştir | kaynağı değiştir]

2019-20 3. Lig 1. Grup takımlarının konumları

Takım bilgileri[değiştir | kaynağı değiştir]

Teknik direktör değişiklikleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Puan durumu[değiştir | kaynağı değiştir]

Poz. Takım O G B M AG YG GF P Eleme veya küme düşme
1 Karaköprü Belediyespor 8 5 3 0 9 1 +8 18 2020-21 2. Lig
2 Serik Belediyespor 8 5 2 1 16 9 +7 17 Play-off
3 Artvin Hopaspor 8 4 4 0 12 6 +6 16
4 24 Erzincanspor 8 4 3 1 10 4 +6 15
5 Çatalcaspor 8 4 3 1 11 7 +4 15
6 Buca 8 4 1 3 11 10 +1 13
7 68 Aksaray Belediyespor 8 3 2 3 6 5 +1 11
8 Şile Yıldızspor 8 3 2 3 6 5 +1 11
9 Düzcespor 8 3 2 3 5 5 0 11
10 Çankaya 8 3 2 3 7 8 -1 11
11 Silivrispor 8 2 3 3 8 7 +1 9
12 Erzinspor 8 2 3 3 7 8 -1 9
13 Yeni Orduspor 8 1 6 1 2 3 -1 9
14 Kızılcabölükspor 8 2 3 3 9 13 -4 9
15 Sultanbeyli Belediyespor 8 1 4 3 4 7 -3 7
16 Yomraspor 8 1 3 4 3 8 -5 6 2020-21 BAL
17 Tokatspor 8 0 2 6 5 12 -7 2
18 Manisaspor[a] 8 0 2 6 3 16 -13 -4
13 Ekim 2019 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF
Sıralama kuralları: 1) Puan 2) Kendi aralarındaki maçlar 3) Gol farkı 4) Atılan gol sayısı
Notlar:
  1. ^ 6 puanı silindi.

Sonuçlar[değiştir | kaynağı değiştir]

İç saha \ Deplasman 24E 68A AHO BFK ÇAN ÇAT DÜZ ERZ KKB KBÖ MAN SER SİL SUL ŞYI TOK YOR YOM
24 Erzincanspor 9. 31. 3-0 22. 11. 1-0 3-0 0-0 13. 27. 18. 20. 33. 24. 15. 17. 29.
68 Aksaray Belediyespor 26. 15. 22. 0-1 29. 10. 24. 20. 31. 11. 1-2 2-1 17. 1-0 33. 18. 13.
Artvin Hopaspor 14. 32. 10. 28. 34. 20. 12. 0-0 19. 16. 24. 26. 22. 30. 2-1 0-0 0-0
Buca 21. 0-2 27. 4-2 1-2 17. 19. 15. 9. 23. 31. 33. 29. 1-0 11. 13. 25.
Çankaya 0-1 23. 11. 18. 25. 0-0 1-0 33. 27. 2-1 15. 17. 13. 21. 29. 31. 9.
Çatalcaspor 28. 12. 17. 24. 1-1 14. 26. 22. 33. 30. 1-1 1-0 1-1 10. 18. 20. 32.
Düzcespor 25. 27. 0-1 34. 19. 31. 21. 13. 1-0 29. 11. 32. 1-0 23. 3-1 9. 16.
Erzinspor 23. 0-0 29. 1-1 20. 9. 0-0 17. 11. 25. 33. 18. 31. 1-2 13. 15. 27.
Karaköprü Belediyespor 19. 1-0 25. 32. 16. 1-0 30. 34. 3-0 21. 29. 14. 27. 2-1 9. 11. 23.
Kızılcabölükspor 30. 14. 3-5 26. 10. 16. 18. 28. 24. 32. 2-1 1-1 1-1 12. 20. 22. 34.
Manisaspor 10. 28. 33. 0-3 24. 13. 12. 1-4 0-2 15. 20. 22. 18. 26. 17. 0-0 31.
Serik Belediyespor 3-1 19. 2-2 14. 32. 21. 28. 16. 12. 23. 3-1 30. 9. 34. 25. 27. 2-0
Silivrispor 1-1 21. 9. 16. 34. 23. 15. 0-1 31. 25. 2-0 13. 11. 19. 27. 29. 3-1
Sultanbeyli Belediyespor 16. 34. 0-2 12. 30. 19. 24. 14. 10. 21. 0-0 26. 28. 32. 23. 0-0 1-2
Şile Yıldızspor 0-0 25. 13. 20. 1-0 27. 2-0 22. 18. 29. 9. 17. 0-0 15. 31. 33. 11.
Tokatspor 32. 16. 21. 28. 12. 1-2 22. 30. 26. 1-2 34. 1-2 10. 0-1 14. 24. 19.
Yeni Orduspor 34. 0-0 23. 30. 14. 1-3 26. 32. 28. 0-0 19. 10. 12. 25. 16. 0-0 21.
Yomraspor 12. 30. 18. 0-1 26. 15. 33. 10. 0-0 17. 14. 22. 24. 20. 28. 0-0 0-1
13 Ekim 2019 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF
Renkler: Yeşil = İç saha galibiyeti; Sarı = Beraberlik; Kırmızı = Deplasman galibiyeti.

Takımların haftalık sıralamaları[değiştir | kaynağı değiştir]

Takım ╲ Hafta12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Karaköprü Belediyespor46533211
Serik Belediyespor21111332
Artvin Hopaspor82222123
24 Erzincanspor17161365454
Çatalcaspor34444545
Buca13359786
68 Aksaray Belediyespor7111611710117
Şile Yıldızspor121217128668
Düzcespor57896879
Çankaya16159141512910
Silivrispor1514121611151011
Erzinspor657712161512
Yeni Orduspor109141010111213
Kızılcabölükspor141710131391314
Sultanbeyli Belediyespor98111516131415
Yomraspor11106814141616
Tokatspor131315171717171717
Manisaspor181818181818181818
2020-21 2. LigPlay-off2020-21 BAL
13 Ekim 2019 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF

Takımların haftalardaki performansları[değiştir | kaynağı değiştir]

Takım ╲ Hafta12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
24 ErzincansporDYEBDBEGDGEGDBEG
68 Aksaray BelediyesporDBEYDYEGDGEYDBEG
Artvin HopasporEBDGDGEGDGEBDBEB
BucaEGDBEGDYEYDGEYDG
ÇankayaDYEBEGDYEYDGEGDB
ÇatalcasporDGEBDGEBDYEGDGEB
DüzcesporEGDBEYDBEGDYEGDY
ErzinsporDGEBDYEBEYDYEBDG
Karaköprü BelediyesporEGDBEGDGEGDBEGDB
KızılcabölüksporDYEYDGEBDBEGDYEB
ManisasporDBEBDYEYDYEYDYEY
Serik BelediyesporEGDGEGDBEGDYEBDG
SilivrisporEYDBEBDYEGDYEGDB
Sultanbeyli BelediyesporEBDBEYDBEYDGDYEB
Şile YıldızsporDYEBDYEGDGEGEBDY
TokatsporEYDBEYDYDYEYDBEY
Yeni OrdusporEBDBEYDGEBDBEBDB
YomrasporDBEBDGEYDYEBDYEY
EGEvinde GalibiyetDGDeplasmanda GalibiyetHGHükmen GalibiyetEBEvinde BeraberlikDBDeplasmanda BeraberlikEYEvinde YenilgiDYDeplasmanda YenilgiHYHükmen Yenilgi
13 Ekim 2019 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF

1. Grup Play-off[değiştir | kaynağı değiştir]

Play-offta yarı final müsabakaları çift maçlı eleme usulüne göre oynanacaktır. Eşleşmeler gruplardaki lig sonu puan durumuna göre 2.sıra-5.sıra / 3.sıra-4.sıra ile eşleşecek şekilde yapılmıştır. Grup yarı finallerinde tur atlayan takımlar tarafsız sahada tek maçlı eleme usulü ile Mayıs 2020'deki final müsabakalarında karşılaşırlar.

Eşleşmeler[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yarı final Final
                         
 Lig 5.si  
 Lig 2.si  
     
   
 Lig 4.sü
 Lig 3.sü  

2. Grup[değiştir | kaynağı değiştir]

Takımlar[değiştir | kaynağı değiştir]

2019-20 3. Lig 2. Grup takımlarının konumları

Takım bilgileri[değiştir | kaynağı değiştir]

Teknik direktör değişiklikleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Puan durumu[değiştir | kaynağı değiştir]

Poz. Takım O G B M AG YG GF P Eleme veya küme düşme
1 Esenler Erokspor 8 6 0 2 14 5 +9 18 2020-21 2. Lig
2 Turgutluspor 8 5 2 1 11 4 +7 17 Play-off
3 Kocaelispor 8 5 1 2 12 6 +6 16
4 Büyükçekmece Tepecikspor 8 3 3 2 8 6 +2 12
5 Erbaaspor 7 3 2 2 9 7 +2 11
6 Cizrespor 7 3 2 2 10 9 +1 11
7 Ofspor 8 3 2 3 7 6 +1 11
8 Fethiyespor 7 2 4 1 7 3 +4 10
9 Ağrı 1970 8 2 3 3 8 10 -2 9
10 Belediye Derincespor 8 2 3 3 6 9 -3 9
11 Karşıyaka 7 2 2 3 5 6 -1 8
12 Kemerspor 2003 8 2 2 4 7 12 -5 8
13 1877 Alemdağspor 7 2 1 4 8 12 -4 7
14 Elazığ Belediyespor 7 1 4 2 5 10 -5 7
15 Kozanspor 7 2 1 4 9 17 -8 7
16 Payasspor 7 1 3 3 7 9 -2 6 2020-21 BAL
17 Fatsa Belediyespor 8 1 3 4 6 8 -2 6
13 Ekim 2019 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF
Sıralama kuralları: 1) Puan 2) Kendi aralarındaki maçlar 3) Gol farkı 4) Atılan gol sayısı

Sonuçlar[değiştir | kaynağı değiştir]

İç saha \ Deplasman 18A A70 BDE TPC CİZ ELB ERB ERO FAT FET KSK KEM KOC KOZ OFS PAY TUR
1877 Alemdağspor 29. 18. 20. 33. 13. 1-1 27. 25. 15. 22. 9. 11. 4-2 1-0 31. 17.
Ağrı 1970 12. 2-1 1-1 1-2 18. 28. 32. 30. 20. 10. 14. 16. 26. 24. 1-0 22.
Belediye Derincespor 2-0 23. 14. 27. 0-0 34. 21. 19. 9. 16. 0-0 1-2 32. 30. 25. 11.
Büyükçekmece Tepecikspor 2-1 25. 31. 29. 9. 19. 23. 21. 11. 1-1 2-0 2-1 34. 15. 27. 13.
Cizrespor 16. 21. 10. 12. 3-0 32. 19. 34. 0-0 14. 1-0 1-1 30. 28. 23. 26.
Elazığ Belediyespor 30. 1-1 24. 26. 22. 12. 16. 14. 1-1 28. 32. 34. 10. 1-0 20. 0-3
Erbaaspor 23. 11. 17. 1-0 15. 29. 9. 2-1 31. 2-0 25. 27. 20. 18. 13. 33.
Esenler Erokspor 10. 15. 4-0 1-0 3-0 33. 26. 28. 18. 1-0 12. 31. 24. 22. 17. 20.
Fatsa Belediyespor 4-1 13. 0-1 0-0 17. 31. 24. 11. 33. 0-0 27. 29. 22. 20. 15. 18.
Fethiyespor 32. 3-1 26. 28. 24. 21. 14. 3-0 16. 30. 34. 19. 12. 10. 0-0 0-0
Karşıyaka 1-0 27. 33. 18. 31. 11. 21. 25. 23. 13. 2-0 9. 1-2 17. 29. 15.
Kemerspor 2003 26. 31. 20. 22. 18. 15. 2-1 29. 10. 17. 24. 13. 2-1 2-2 33. 1-3
Kocaelispor 28. 33. 22. 24. 20. 17. 10. 14. 12. 1-0 26. 30. 4-0 0-1 18. 2-1
Kozanspor 21. 9. 15. 17. 13. 27. 2-1 1-4 1-1 29. 19. 23. 25. 33. 11. 31.
Ofspor 19. 1-0 13. 32. 11. 25. 1-1 0-1 2-0 27. 34. 21. 23. 16. 9. 29.
Payasspor 14. 19. 1-1 10. 4-3 2-2 30. 34. 32. 22. 12. 16. 0-1 28. 26. 24.
Turgutluspor 34. 1-1 28. 30. 9. 23. 16. 1-0 1-0 25. 32. 19. 21. 14. 12. 1-0
13 Ekim 2019 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF
Renkler: Yeşil = İç saha galibiyeti; Sarı = Beraberlik; Kırmızı = Deplasman galibiyeti.

Takımların haftalık sıralamaları[değiştir | kaynağı değiştir]

Takım ╲ Hafta12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Esenler Erokspor1781174321
Turgutluspor51122112
Kocaelispor43311233
Büyükçekmece Tepecikspor7137116854
Erbaaspor95847645
Cizrespor3101053476
Ofspor111461011767
Fethiyespor16435588
Ağrı 197064912129109
Belediye Derincespor22269121110
Karşıyaka101214161314911
Kemerspor 20031417161417151512
1877 Alemdağspor16912810111213
Elazığ Belediyespor811131314171614
Kozanspor127598101315
Payasspor1516151515131416
Fatsa Belediyespor1315171716161717
2020-21 2. LigPlay-off2020-21 BAL
13 Ekim 2019 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF

Takımların haftalardaki performansları[değiştir | kaynağı değiştir]

Takım ╲ Hafta12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
1877 AlemdağsporDYEGDYEGDYEBYDYY
Ağrı 1970DBEGDYEYDBEGDYEBYY
Belediye DerincesporEGDGEBDYEYDYEBDBYY
Büyükçekmece TepeciksporEBDYEGDBEGDYEGDBYY
CizresporEGDYEBDGEGDYEBYY
Elazığ BelediyesporEBYDBEBDYEYDBEGY
ErbaasporDBEGDYEGYDBEGDYY
Esenler EroksporDYEGDYEGDGEGDGEGYY
Fatsa BelediyesporDYEYDYEBDBEBDYEGYY
FethiyesporEGDYEGDBEBYDBEBY
KarşıyakaDBEYYDYEGDBEGDYY
Kemerspor 2003DYEYDBEBDYEGDYEGYY
KocaelisporDGEGDBEGDGEYDYEGYY
KozansporYDGEGDYEBDYEYDYY
OfsporEBDYEGDBEYDGEGDYYY
PayassporEYDYEBYDBEGDYEBY
TurgutlusporEGDGEGDYEBDGEGDBYY
EGEvinde GalibiyetDGDeplasmanda GalibiyetHGHükmen GalibiyetEBEvinde BeraberlikDBDeplasmanda BeraberlikEYEvinde YenilgiDYDeplasmanda YenilgiHYHükmen YenilgiYMaç yapmadı
13 Ekim 2019 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF

2. Grup Play-off[değiştir | kaynağı değiştir]

Play-offta yarı final müsabakaları çift maçlı eleme usulüne göre oynanacaktır. Eşleşmeler gruplardaki lig sonu puan durumuna göre 2.sıra-5.sıra / 3.sıra-4.sıra ile eşleşecek şekilde yapılmıştır. Grup yarı finallerinde tur atlayan takımlar tarafsız sahada tek maçlı eleme usulü ile Mayıs 2020'daki final müsabakasında karşılaşırlar.

Eşleşmeler[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yarı final Final
                         
 Lig 5.si  
 Lig 2.si  
     
   
 Lig 4.sü
 Lig 3.sü  

3. Grup[değiştir | kaynağı değiştir]

Takımlar[değiştir | kaynağı değiştir]

2019-20 3. Lig 3. Grup takımlarının konumları

Takım bilgileri[değiştir | kaynağı değiştir]

Teknik direktör değişiklikleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Puan durumu[değiştir | kaynağı değiştir]

Poz. Takım O G B M AG YG GF P Eleme veya küme düşme
1 Darıca Gençlerbirliği 8 6 0 2 15 9 +6 18 2020-21 2. Lig
2 Karacabey Belediyespor 8 5 2 1 12 5 +7 17 Play-off
3 Diyarbekirspor 8 5 1 2 13 5 +8 16
4 Somaspor 8 5 1 2 10 8 +2 16
5 Nazilli Belediyespor 8 4 3 1 14 5 +9 15
6 Nevşehir Belediyespor 8 4 2 2 10 4 +6 14
7 Halide Edip Adıvar 8 4 1 3 6 6 0 13
8 Pazarspor 8 3 3 2 9 7 +2 12
9 Bayrampaşa 8 4 0 4 6 6 0 12
10 Osmaniyespor 8 2 5 1 10 8 +2 11
11 Altındağ Belediyespor 8 3 2 3 13 14 -1 11
12 Muğlaspor 8 2 3 3 13 11 +2 9
13 Yozgatspor 1959 8 2 3 3 6 10 -4 9
14 Batman Petrolspor 8 3 0 5 11 16 -5 9
15 Gölcükspor 8 2 1 5 5 13 -8 7
16 1954 Kelkit Belediyespor 8 1 1 6 8 15 -7 4 2020-21 BAL
17 Modafenspor 8 0 4 4 2 12 -10 4
18 Malatya Yeşilyurt Belediyespor 8 1 0 7 6 15 -9 3
13 Ekim 2019 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF
Sıralama kuralları: 1) Puan 2) Kendi aralarındaki maçlar 3) Gol farkı 4) Atılan gol sayısı

Sonuçlar[değiştir | kaynağı değiştir]

İç saha \ Deplasman 54K ALB BPS BAY DGB DİY GCK HEA KRC MYB MOD MUĞ NBS NEV OFK PAZ SOM YOZ
1954 Kelkit Belediyespor 21. 18. 1-0 2-3 25. 33. 31. 11. 15. 13. 17. 0-2 29. 27. 9. 23. 1-2
Altındağ Belediyespor 2-2 20. 0-2 9. 27. 18. 33. 13. 17. 15. 3-3 22. 31. 29. 11. 25. 2-1
Batman Petrolspor 2-1 1-2 21. 23. 0-1 15. 13. 27. 31. 29. 33. 19. 11. 9. 25. 1-0 17.
Bayrampaşa 22. 24. 2-1 27. 11. 0-1 17. 31. 18. 33. 20. 0-2 15. 13. 29. 9. 0-1
Darıca Gençlerbirliği 24. 26. 4-3 10. 13. 2-0 0-1 33. 20. 18. 22. 1-0 17. 15. 31. 28. 12.
Diyarbekirspor 1-0 10. 24. 28. 30. 22. 20. 17. 2-0 6-0 2-1 26. 18. 33. 32. 12. 14.
Gölcükspor 16. 0-2 32. 19. 21. 2-0 11. 25. 29. 27. 14. 34. 9. 1-1 23. 0-1 30.
Halide Edip Adıvar 14. 16. 30. 34. 19. 1-0 28. 23. 10. 25. 12. 32. 0-1 1-1 21. 1-2 26.
Karacabey Belediyespor 28. 30. 10. 14. 16. 34. 4-0 2-0 24. 22. 26. 12. 1-0 19. 0-0 32. 20.
Malatya Yeşilyurt Belediyespor 32. 34. 14. 0-1 1-4 21. 12. 27. 3-1 9. 30. 16. 25. 23. 1-2 19. 28.
Modafenspor 30. 32. 12. 16. 0-1 19. 10. 0-1 0-0 26. 28. 14. 23. 21. 0-0 34. 24.
Muğlaspor 34. 19. 16. 0-1 2-0 23. 31. 29. 9. 13. 11. 1-1 27. 25. 2-3 21. 15.
Nazilli Belediyespor 20. 3-1 5-1 23. 25. 9. 17. 15. 29. 33. 31. 18. 13. 11. 27. 1-1 0-0
Nevşehir Belediyespor 12. 14. 28. 32. 34. 1-1 26. 24. 21. 1-0 2-0 10. 30. 1-2 19. 16. 22.
Osmaniyespor 10. 12. 26. 30. 32. 16. 24. 22. 1-2 3-1 1-1 1-1 28. 20. 34. 14. 18.
Pazarspor 26. 28. 1-2 12. 14. 15. 3-1 0-1 18. 22. 20. 24. 10. 0-0 17. 30. 33.
Somaspor 3-1 2-1 22. 26. 11. 29. 20. 18. 15. 1-0 17. 0-3 24. 33. 31. 13. 10.
Yozgatspor 1959 19. 23. 34. 25. 29. 31. 13. 9. 1-2 11. 1-1 32. 21. 0-4 0-0 16. 27.
13 Ekim 2019 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF
Renkler: Yeşil = İç saha galibiyeti; Sarı = Beraberlik; Kırmızı = Deplasman galibiyeti.

Takımların haftalık sıralamaları[değiştir | kaynağı değiştir]

Takım ╲ Hafta12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Darıca Gençlerbirliği59524321
Karacabey Belediyespor105412232
Diyarbekirspor62889643
Somaspor31156454
Nazilli Belediyespor83261115
Nevşehir Belediyespor9131515141186
Halide Edip Adıvar1576437117
Pazarspor1214111211968
Bayrampaşa487351079
Osmaniyespor11159101081010
Altındağ Belediyespor143785911
Muğlaspor7121497121212
Yozgatspor 1959136101115151413
Batman Petrolspor211131413141514
Gölcükspor1810121312131315
1954 Kelkit Belediyespor1416171716161616
Modafenspor1718161617171717
Malatya Yeşilyurt Belediyespor1617181818181818
2020-21 2. LigPlay-off2020-21 BAL
13 Ekim 2019 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF

Takımların haftalardaki performansları[değiştir | kaynağı değiştir]

Takım ╲ Hafta12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
1954 Kelkit BelediyesporDYEYEYDBEGDYEYDY
Altındağ BelediyesporDGEBDGEBDYEGEYDY
Batman PetrolsporEGDYEYDYEGDYEYDG
BayrampaşaDGEYDGEGDYEYDGEY
Darıca GençlerbirliğiDGEYDGEGDYEGDGEG
DiyarbekirsporDBEGDYEGDYEGDGEG
GölcüksporEYDGEYDYEGDYEBDY
Halide Edip AdıvarEYDGEGDGEBDYEYDG
Karacabey BelediyesporEBDGDGEGDBEGDYEG
Malatya Yeşilyurt BelediyesporEYDYEYDYEYDYEGDY
ModafensporEYDYEBDBEBDYDBEY
MuğlasporEBDBEYDGEGDYEYDB
Nazilli BelediyesporDBEGDGEBEGDGEBDY
Nevşehir BelediyesporEBDBEYDYDGEGDGEG
OsmaniyesporDBEYDGEBDBEGDBEB
PazarsporDBEBDBEYDGEGDGEY
SomasporDGEGDGEYDYEGDBEG
Yozgatspor 1959EBDGEYDBEYDYEBDG
EGEvinde GalibiyetDGDeplasmanda GalibiyetHGHükmen GalibiyetEBEvinde BeraberlikDBDeplasmanda BeraberlikEYEvinde YenilgiDYDeplasmanda YenilgiHYHükmen Yenilgi
13 Ekim 2019 tarihinde oynanan maç(lar)a göre güncellenmiştir. Kaynak: TFF

3. Grup Play-off[değiştir | kaynağı değiştir]

Play-offta yarı final müsabakaları çift maçlı eleme usulüne göre oynanacaktır. Eşleşmeler gruplardaki lig sonu puan durumuna göre 2.sıra-5.sıra / 3.sıra-4.sıra ile eşleşecek şekilde yapılmıştır. Grup yarı finallerinde tur atlayan takımlar tarafsız sahada tek maçlı eleme usulü ile Mayıs 2019'deki final müsabakasında karşılaşırlar.

Eşleşmeler[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yarı final Final
                         
 Lig 5.si  
 Lig 2.si  
     
   
 Lig 4.sü
 Lig 3.sü  

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "Profesyonel liglerde 2019-2020 sezonu başlangıç tarihleri belli oldu". Türkiye Futbol Federasyonu. 8 Mayıs 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 3 Mayıs 2019. 
  2. ^ "TFF 2 ve 3. Lig'de gruplar belirlendi". TFF. 15 Temmuz 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 9 Temmuz 2019. 
  3. ^ "TFF 3. Lig fikstürü çekildi". TFF. Erişim tarihi: 5 Ekim 2019. 

Ayrıca bakınız[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]