Şablon tartışma:NBA ödülleri

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Şablon değişiklik önerisi[kaynağı değiştir]

Rapsar'ın aday gösterdiği NBA En Çok Gelişme Gösteren Oyuncu Ödülü listesini incelerken dikkatimi çeken bu şablonu, hem çift kolon olması dolayısıyla yazının içinde geniş yer kaplaması hem de uzun ödül isimlerinin çift satır olarak görüntülenmesi nedenleriyle kullanışsız buluyorum.
Konu hakkında adaylık dışında Rapsar'a da fikir danıştım.
Şablonu genişletme yoluna gidilmesindense şöyle bir örnekle değiştirelim derim. Mümkün müdür? Farklı fikirleri olan var mıdır? --anerka'ya söyleyin 10:45, 10 Mayıs 2012 (UTC)

Mevcut şablon, sayfa içeriğinin üstüne eklenecek şekilde tasarlanmış ve sayfalarda da bu şekilde yer alıyor. Fakat yeni önerinin sayfanın altında kullanılması daha uygun olacaktır. Bu sebeple bu değişikliğe gidildiğinde sayfalarda bulunan şablonların yerinin de değiştirilmesi gerekir. Nazif İlbek 10:53, 10 Mayıs 2012 (UTC)
Nazif bey o iş kolay. Anerka, bence daha hoş ve kullanışlı bir şablon olmuş. Benim zaten dikey şablonlar gözüme hoş gelmiyor. Kolay gelsin..--i.е. vposta 16:29, 10 Mayıs 2012 (UTC)
Yorumlara katılıyorum. Şablonun iki sütun olması ve içeriğin uzun maddelerden oluşması nedeniyle sayfa genişliğinin yarısını kaplıyor. Anerka'nın şablonu bence de uygun.--Math34 ileti 23:57, 6 Haziran 2012 (UTC)